Skocz do zawartości


Zdjęcie

Starty, treningi, wspólne imprezy rowerowe


1154 odpowiedzi w tym temacie

#21 Skeeball

Skeeball
  • Użytkownik
  • 83 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 maj 2010 - 15:03

OK, ja będę o 18.

#22 Wiljer

Wiljer
  • Użytkownik
  • 620 postów

Napisano 16 maj 2010 - 17:00

Jak już wrócicie wrzućcie fotki bo ciekaw jestem tych strojów i całego lasnu :D

max dst:

412 km Kraków - Warszawa (2020)


#23 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 16 maj 2010 - 19:27

A oto...
KOLARSKA DRUŻYNA SZPIKU 1 :mrgreen: (od lewej gwynbleidd, maciej1986, skeeball, irimi, rozmiar)
i
KOLARSKA DRUŻYNA SZPIKU 2 :mrgreen:

Miłe spotkanie, choć krótkie. Zamiast rekreacji szybka rundka się zrobiła. :mrgreen:

PS. Jutro zajmę się przygotowaniem wysyłki

#24 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 maj 2010 - 19:38

Ładnie wyszło, dopiero z zewnątrz wygląda to inaczej, wszyscy w równych strojach.


#25 Dorota

Dorota
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 maj 2010 - 19:43

super!!!!!!!!
no kurcze świetnie wyglądacie
to prawdziwy lans
a tak poważnie dzięki po prostu dzięki

#26 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 17 maj 2010 - 10:14

Chłopaki nom rewelacja ;-) to teraz tylko postarać się o licencję drużyny i w peleton ;-)
Ale super jednym słowem

#27 PsYhOl

PsYhOl
  • Użytkownik
  • 1064 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 17 maj 2010 - 18:11

To super. Już się nie mogę doczekać :]

Szkoda, że mam taki kawał do Poznania, bo chętnie bym się tam wtedy pojawił :)

#28 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 17 maj 2010 - 18:39

Ale masz na pewno u siebie nieco kumpli, z którymi czasem jeździsz. Wciągnij ich do Drużyny. Na pewno każdy z nas ma jakiegoś kumpla kolarza, niekoniecznie szosowca, koło siebie.
Przyznam, że gdy zabrałem się na Obornickim na ustawkę, to jazda w sporej grupie, była czymś zupełnie innym niż indywidualne kręcenie czy jazda we dwóch. Zresztą doskonale o tym wiecie...
Mimo, że nasza niedzielna grupka była niewielka, to odczucie jazdy z ludźmi z tego samego teamu było bardzo sympatyczne, mimo, że każdy z nas reprezentuje inny poziom (znaczy się, ja jeszcze nie mam poziomu :mrgreen: ).

#29 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3200 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 maj 2010 - 22:31

Czy narazie jest nas tylko 3 do Leszna?

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#30 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 17 maj 2010 - 22:48

ROZMIAR, aż trzech! :mrgreen:
Jeszcze miesiąc temu nie było żadnej Drużyny, a teraz "wysyła" co najmniej trzech zawodników na swój pierwszy wyścig :mrgreen:
Jeśli ktoś jeszcze wystartuje w Lesznie, niech da znać tu na forum. Sprawdzę jaki mam rozkład zajęć na weekend kiedy jest Leszno i może chociaż podjadę zobaczyć was na wyścigu, bo cholernie jestem ciekaw jak taka impreza wygląda.

I jeszcze jedno. PsYhOl wspomniał, że chętnie by pojeździł z taka ekipą... I tak sobie pomyślałem...
Co roku od lat 10 jeżdżę na letnie szkoły aikido. Tydzień treningów, po 4-5 godzin dziennie. 5 mistrzów wysokiej klasy, setka uczestników. To jest coś co daje znacznie więcej niż miesiąc czy dwa regularnych treningów w sekcji.
W zeszłym roku zaczęły też być organizowane letnie obozy biegowe dla amatorów, prowadzone np. przez Małgorzatę Sobańską. Brali w nich udział pasjonaci, ale też osoby zupełnie w temacie biegania zielone.
Może by w przyszłości zrobić sobie obóz sportowy Kolarskiej Drużyny Szpiku, oczywiście z możliwością uczestnictwa dla każdej innej osoby lubiącej dwa kółka? Niekoniecznie prowadzony przez jakiegoś trenera czy super zawodnika, nic wielce oficjalnego. Ale nawet można by zrobić coś takiego by wspólnie potrenować, powymieniać się doświadczeniami, wypocząć po treningu regenerując się przy ognisku i łyku chłodnych napojów izotonicznych :mrgreen: . Można by to zrobić na różnych poziomach zaawansowania, także dla zupełnie zielonych (w kwestii treningu a nie tylko napojów izotonicznych :mrgreen: ). Mamy czas, myślę, że można o czymś takim pomyśleć. A może była już idea wspólnego obozu forowiczów szosowego?

#31 Travis199

Travis199
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądRadomsko

Napisano 18 maj 2010 - 08:05

Irmi świetny pomysł z tym obozem. Jeżeli wszystko potoczy się tak jak z koszulkami to podejrzewam że w lipcu lub sierpniu cała Kolarska Drużyna Szpiku będzie razem pedałować po polskich drużkach. Pozdrawiam.

#32 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 18 maj 2010 - 09:55

Dorota otrzymała emila i prosiła o wstawienie w tym temacie:
"Widziałam zdjęcia rowerowej Drużyny Szpiku. (irimi na to: :mrgreen: )
Polecam nasze rajdy rowerowe z Klubem Górski Halny oraz z AKTR Cyklista.
Poniżej link do zapisów na rajd z Halnym. Może kogoś zainteresują takie
wycieczki.
A bardzo fajny Rajd rowerowy i pieszy odbędzie się 12-13.06. Rajd nosi nazwę
RAJD W NIEZNANE, jego ideą jest poznanie Wielkopolski poprzez świetną zabawę
połączoną z wycieczką.
Na stronie AKTR Cyklisty można dowiedzieć się więcej.
Pozdrawiam serdecznie.
Katarzyna Siekierzyńska"
i...
"Dzisiaj już ostatni dzień zapisów na Rowerowy Przełom Wiosny!!
Międzyrzecki Rejon Umocniony i Pojezierze Łagowskie odwiedzimy już w ten
weekend!

Do zobaczenia na szlaku...
Akademicki Klub Górski "Halny" Poznań
http://halny.org/ "

Czyli jesteśmy zapraszani na imprezy rowerowe :-D

PS. Sprawę obozu przemyśliwam sobie spokojnie... :mrgreen:

#33 - MC -

- MC -
  • Użytkownik
  • 106 postów
  • SkądMiędzyrzecz

Napisano 18 maj 2010 - 10:30

Witam wszystkich roweromaniaków. Koszulka DRUŻYNY SZPIKU właśnie dotarła.Zastrzeżeń brak. :-)) Jeżeli chodzi o ten rajd po MRU i ziemi Łagowskiej to dajcie znać co , gdzie i kiedy z chęcią się dołączę.To nie daleko ode mnie.Pozdrower.

u3181y2018v3.gif


#34 fifin

fifin
  • Użytkownik
  • 25 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 maj 2010 - 10:58

Czy narazie jest nas tylko 3 do Leszna?

Ja również jadę w Leszczyńskim Maratonie i należę do Kolarskiej Drużyny Szpiku ;)
Pozdrawiam

#35 - MC -

- MC -
  • Użytkownik
  • 106 postów
  • SkądMiędzyrzecz

Napisano 18 maj 2010 - 11:49

Z tego co wyczytałem na stronie HALNEGO jest to rajd Pieszy ! :-D Chodziło mi o rowerowanie. Mimo to jeszcze raz pozdrower.

u3181y2018v3.gif


#36 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 18 maj 2010 - 11:52

Fifin, zebrałem na razie 4 nowe zamówienia na kolejne koszulki. Ale... Pogadam z Panem Piotrem z Nowatexu, bo jest pomysł, żeby zrobić kilka koszulek "na górę", powiedzmy po 2 z popularnych rozmiarów i zabrać je na Leszno i tam może będą chętni by je kupić. W każdym razie będę się starał, żeby każdy z Drużyny, kto wystartuje w Lesznie miał już koszulkę.

Qrczaki, okazuje się, że mam zajęcia na uczelni w sobotę 29-ego, na szczęście dopiero o 17.15, więc na start w Lesznie na pewno przyjadę. Zastanawiałem się nad startem, ale na razie to jeżdżę jak własna ciotka na składaku, więc na start chyba jeszcze nie pora :-/ :mrgreen: Nawet nie wiem czy bym ukręcił te 86 km...
Ale chociaż pokibicować przyjadę. Jak dyrektor sportowy z wielkim brzuchem :mrgreen:
Banner Drużyny jest już na stronie Maratonu w Lesznie! :mrgreen:

#37 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3200 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 maj 2010 - 13:25

czerkaw88, http://halny.org/pl/...nformatorek.pdf Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
Zapisy - dziś, od 19:00 w siedzibie Halnego (DS-6. pok.9)

Polecam nasze rajdy rowerowe z Klubem Górski Halny oraz z AKTR Cyklista.

Halniacy to prawie nie jeżdżą na rajdy rowerowe, do Cyklisty to zapraszam (tam właśnie przestałem być w-c prezesem), ale rajdy głównie terenowe. Zawsze można przyjechać na start rajdu i się zabrać (chyba że rajd wymaga jakiś zgłoszeń -rzadkość).

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#38 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 maj 2010 - 14:44

irimi wykręciłeś około 70 na Obornickim to Leszno też przejedziesz. Kto każe Ci od razu bić rekordy :-D ja dwa lata temu trasę LMR przejechałem z czasem 3:05. Jeśli spokojnie pojedziesz to nie namęczysz się. No chyba, że weźmiesz aparat i fotki będziesz nam klepał :-P


#39 - MC -

- MC -
  • Użytkownik
  • 106 postów
  • SkądMiędzyrzecz

Napisano 18 maj 2010 - 15:33

Rozmiar jeżeli chodzi o rajdy piesze (bawiłem się w to w podstawówce) to niebawem wybieram się z grupą krwiodawców z Międzyrzecza w Bieszczady - 02/06.06.2010. Fotki postaram się umieścić w odpowiednim do tego miejscu na forum. Koszulka D. Sz. naprawdę jest super.Pogadam z chłopakami odemnie może zwerbuję kolejnych chętnych.Pozdrower. :mrgreen:

u3181y2018v3.gif


#40 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 maj 2010 - 15:48

czerkaw88 im nas więcej tym lepiej!!! Także werbuj znajomych. Do Choszczna lub Gorzowa na maraton może się wybierasz??




Dodaj odpowiedź