Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulki, spodenki i inne czyli stroje Drużyny


333 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mike93_KMI

Mike93_KMI
  • Użytkownik
  • 143 postów
  • SkądWioska

Napisano 12 kwiecień 2010 - 18:39

irimi, aa koszty mniej wiecej takiej koszulki ??

#2 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 12 kwiecień 2010 - 18:47

irimi, aa koszty mniej wiecej takiej koszulki ??


trochę za wcześnie na to chyba...

#3 gwynbleidd

gwynbleidd
  • Użytkownik
  • 51 postów
  • Skądpoznań

Napisano 15 kwiecień 2010 - 20:43

Odnośnie producenta koszulek jedyne co mi się nasuwa to BCM Novatex, oni robią teamowe koszulki na zamówienie. Podejrzewam, że cena mocno zależeć będzie od ilości, ale mogę sie mylić.

#4 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 15 kwiecień 2010 - 20:57

Tylko żeby wam wypaliły te koszulki bo już raz była propozycja o zrobienie strojów "tej stronki ;-) " Lecz zostały tylko projekty powodzenia życzę w realizacji strojów 8-)

#5 Skeeball

Skeeball
  • Użytkownik
  • 83 postów
  • SkądPoznań

Napisano 15 kwiecień 2010 - 22:03

Mam dobre układy z szefem Nowateksu - z racji nietypowych wymiarów wszystkie spodnie mam robione tam na zamówienie. Mam propozycję dla Doroty - może pojedziemy tam razem i uskutecznimy jakiś "fundraising" - może Nowateks trochę te koszulki zasponsoruje.

#6 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 15 kwiecień 2010 - 22:09

Hej!
Widzę, że Dorota, czyli szefowa Drużyny pojawiła się na forum. Witamy!
Zebrałem na razie 13 osób chętnych do wstąpienia do Kolarskiej DRUŻYNY SZPIKU. Jak na zupełny początek to całkiem nieźle!
Zgłosili się:
jaca8200, kuba259, sly1984, Chester, Biczek, kobrys, Maciej1986, irimi, gwynbleidd, Travis199, moly, SZERSZEN2, Skeeball...

Jeśli chodzi o koszulki to Maciej podpowiedział mi następujących producentów/dystrybutorów:
http://www.rogelli.pl
http://www.inkdividual.com
http://www.bcmnowatex.com.pl
http://www.danielo.pl
http://www.vitesse.pl
Na załatwianie tych spraw należy zostawić spokojnie czas. Ważne, że coś się w temacie Drużyny ruszyło! :-D

#7 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 15 kwiecień 2010 - 22:25

W łodzi ciuchy kolarskie szyje Top Print. Całkiem fajne mają ciuszki

www.topprint.com.pl/ można napisać i się dowiedzieć. Np cyklomaniakowi robili koszulki i ostateczny koszt dla klienta był 70 zl . Nie wiem ile z tego brał cyklomaniak.

u2250y2014v3.gif


#8 Akademicki

Akademicki
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 18 kwiecień 2010 - 20:00

Z chęcią poprę tą akcję ;)
jeżeli będzie można zamówić koszulkę - proszę o informacje na mail ([email protected])

#9 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 kwiecień 2010 - 16:39

Czerwony motyw przewodni ma plus, że na drodze widać będzie nas z kilometra ;-)


#10 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 27 kwiecień 2010 - 18:17

Przepysznie!
Czekam na wieści w sprawie koszulek. I fajnie jakby szosowcy pouzupełniali ankiety i fotki. Jak coś, to poznaniakom mogę walnąć rasowe zdjęcie z szosówką :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#11 Skeeball

Skeeball
  • Użytkownik
  • 83 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 kwiecień 2010 - 10:53

Byliśmy dziś z Dorotą w BCM Nowateks. Szef firmy jest bardzo przychylnie nastwiony do naszej idei. Rozmowa bardzo owocna, jutro lub pojutrze będzie projekt koszulki, cena wstępna przyzwoita. Na plecach i z przodu wielkie logo Drużyny Szpiku, logo forum ewentualnie może być na rękawie.
Akcja się rozkręca!
Potrzebujemy wsparcia w następujących sprawach:
1. Pomysły i kontakty ze znanymi kolarzami, którzy mogliby być VIP-owskimi ambasadorami Drużyny.
2. Kontakty z organizatorami maratonów i zawodów - zarówno szosowych, jak i MTB - żeby przy maratonie ustawić stoisko Drużyny.
3. Logo Forum w formacie Corela (*.cdr) - do projektu koszulki.

#12 Dorota

Dorota
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 kwiecień 2010 - 16:56

rozmowa była rzeczywiście owocna, pan z Puszczykowa otwarty i znający temat, co mnie ucieszyło, Maciej jeszcze mamy ustalić takie kalendarium kto gdzie w najbliższym czasie się wybiera? słuchajcie możemy na stronie daruszpiku zrobić banerek pod którym byłoby kalendarium z infem kto gdzie będzie, co wy na to?

#13 gwynbleidd

gwynbleidd
  • Użytkownik
  • 51 postów
  • Skądpoznań

Napisano 28 kwiecień 2010 - 17:03

Jestem jak najbardziej za kalendarium, ja wybieram się 29 maja na maraton do Leszna.
Pytanko dotyczące koszulek: czy będą one tylko w standardowych rozmiarach Novatexu czy możliwe jest zamówienie sobie mniej więcej na miarę? Powiem szczerze, że z moim gabarytem trudno jest dostać "pasowne" standardowe ciuchy rowerowe.

#14 GreQ

GreQ
  • Użytkownik
  • 524 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 kwiecień 2010 - 08:38

popracuje nad logiem :roll: ale nic nie obiecuję

#15 Dorota

Dorota
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 kwiecień 2010 - 10:50

prosze prześlijcie mi to logo nawet w jpg mój grafik to przerobi
no i kombinujcie do kogo pisac kogo pytać może macie pomysł na sponsora wtedy koszulki byłyby gratis
a i musimy pomyśleć o broszurce kolarska Drużyna szpiku
serdeczności

#16 Skeeball

Skeeball
  • Użytkownik
  • 83 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 kwiecień 2010 - 11:05

Pytanko dotyczące koszulek: czy będą one tylko w standardowych rozmiarach Novatexu czy możliwe jest zamówienie sobie mniej więcej na miarę? Powiem szczerze, że z moim gabarytem trudno jest dostać "pasowne" standardowe ciuchy rowerowe.

Właśnie dlatego mam dobre układy z szefem Nowateksu, że od lat zamawiam tam sobie ciuchy robione na miarę. Koszulki robią w rozmiarze do 5XL, dla mnie akurat robią dłuższe od standardowych spodnie. Podsumowując - jak pojedziesz do siedziby firmy i dasz się obmierzyć, to zrobią na zamówienie - tak myślę.

#17 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 30 kwiecień 2010 - 07:39

Kolarska Drużyna Szpiku jest szybka! Oto "poszlaka": mamy gotowy
PROJEKT KOSZULKI

Potrzebne jest jeszcze logo forum szosowego. To ze strony jest w zbyt małej rozdzielczości. Można kogoś prosić o przesłanie logo na adres Doroty?: [email protected]

#18 MartaLa

MartaLa
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • SkądMazury

Napisano 30 kwiecień 2010 - 07:49

Mnie się podoba... Czerwonej koszulki jeszcze nie miałam :-)

#19 p

p
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • SkądWadowice

Napisano 30 kwiecień 2010 - 07:51

Prosty i zarazem bardzo estetyczny projekt. Brawo!

A rozważaliście opcję z zamkiem przez całą długość?

#20 GreQ

GreQ
  • Użytkownik
  • 524 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 kwiecień 2010 - 08:07

pracuje nad logiem jeszcze tylko a może AŻ nogi strusia zostały i parę drobiazgów, tylko mnie nie poganiajcie :mrgreen: to może coś wyjdzie

jak ktoś zauważył jest ono za małe do druku więc trzeba je narysować od początku :-(



Dodaj odpowiedź