Skocz do zawartości


Zdjęcie

Canyon Endurace Cf 7.0 Sl


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Amator30

Amator30
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 20 marzec 2017 - 18:35

Witam proszę o poradę odnośnie rozmiaru. Mój wzrost to 178 cm w dowodzie mam 180 cm wiec tak 178-180 cm. Długość wewnętrzna nogi to 78,5 79 cm. Pisałem do Canyon i według nich i tego systemu co maja na stronie według którego się mierzyłem jestem na granicy S i M. Oni radzą zeby brac S ze względu na długość mojej nogi. Mierzyłem to metoda z książka pomiędzy nogami tak jak oni też mowią. według wzrostu mogłbym mieć tez M. Ale pisali ze ze względu na ustawienie siodełka powinienem brać rozmiar S. Co polecacie?Pozdrawiam



#2 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 20 marzec 2017 - 19:27

Przy tym wzroście raczej M. Masz krótkie nogi i pewnie długi korpus. Wysokość siodełka powinno się udać ustawić wsunięciem sztycy, a przedłużenie rury poziomej i główki z S-ki, żeby dopasować pozycję do długiego tułowia jest odrobinę bardziej skomplikowane.



#3 Amator30

Amator30
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 20 marzec 2017 - 19:35

Przy tym wzroście raczej M. Masz krótkie nogi i pewnie długi korpus. Wysokość siodełka powinno się udać ustawić wsunięciem sztycy, a przedłużenie rury poziomej i główki z S-ki, żeby dopasować pozycję do długiego tułowia jest odrobinę bardziej skomplikowane.

Według wzrostu powinniśmy polecić rozmiar M. Twoja długość nóg wskazuje jednak, że siodełko powinno być ustawione na wysokości około 69.9cm. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie rozmiar S. Tak mi napisali na stronie Canyon według ich systemu,może lepiej brać S?





Dodaj odpowiedź