Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie Kupić Strój Kolarski


35 odpowiedzi w tym temacie

#1 rowerzystaPomocy

rowerzystaPomocy
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 08 kwiecień 2017 - 13:36

Cześć,

Zjechałem dziś 3 największe sklepy w swoim mieście i wszędzie są jakieś szmaty, chciałem coś przymierzyć ale nic nie ma, gdzie w takiej sytuacji kupić komplet (żeby zdecydować się na rozmiar, chciałbym mieć M i L i po przymierzeniu jeden z nich zwrócić, bo jestem na granicy tych rozmiarów). Znacie jakiś taki sklep ? Może można tak zrobić zamawiając przez net? Interesują mnie scott, trek, inne wysokiej jakości stroje w kolorze czerwono/biało/czarnym.



#2 szymon72

szymon72
  • Użytkownik
  • 86 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 kwiecień 2017 - 16:53

https://www.rapha.cc...product/BUN-207

Zamawiasz dwa komplety a mniej dopasowany odsyłasz. Ciuchy najwyższej jakości.

P.S. Zapisując się do newslettera 15% off i darmowa wysyłka 



#3 System

System
  • Użytkownik
  • 643 postów
  • Skądz netu

Napisano 11 lipiec 2017 - 20:49

Gdzie polecacie kupić komplet letni stroju Bora ?

 



#4 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 11 lipiec 2017 - 21:16

Informacja ze strony Bory, więc na pewno oryginały:

 

www.bobshop.com/en/Pro-Teams/Pro-Team-Clothing/Bora-hansgrohe/?campaign=bora-hansgrohe/en



#5 JohnDoePL

JohnDoePL
  • Użytkownik
  • 137 postów
  • SkądChełmża

Napisano 11 lipiec 2017 - 22:12

Gdzie polecacie kupić komplet letni stroju Bora ?

http://www.mikesport...-hansgrohe.html



#6 Wszechstronny

Wszechstronny
  • Użytkownik
  • 222 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 00:14

A czy orientujecie co się dzieje z Vitesse?
Jakiś czas temu zapewniano mnie, że w marcu zostanie otwarty sklep, później że pod koniec wiosny, jak sklepu dla klientów detalicznych.
Nadal obsługują tylko zamówienia w większych ilościach zdaje się.
Jakiś czas temu kupiłem kilka ich rzeczy, chciałem skompletować resztę ale zadziwia mnie takie podejście handlowe bo to strzał we własne kolano.
Około 2,5 miesięcy temu usłyszałem, ze wkrótce zostanie otwarty sklep z nowymi gotowymi wzorami, ale to wkrótce, widząc jak wygląda podejście Vitesse, może być równie dobrze za dwa lata.



#7 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 lipiec 2017 - 04:34

Nie znam tej konkretnej sytuacji. Ale uwierz mi, otwarcie sklepu internetowego nie jest prostym przedsięwzięciem. To tylko z zewnątrz wygląda tak, że instalujesz, robisz opisy i zaczynasz sprzedawać.

 

W dodatku w rowerówce jest o tyle ciężej, że jeżeli nie zdążysz z czymś do marca, to odkładasz to minimum do lipca. W szczycie sezonu nie będziesz miał czasu nawet podrapać się po głowie, a co dopiero mówić o decyzjach strategicznych.

 

W tej sytuacji nie dziwię się, że woleli zaczekać, zamiast w szczycie sezonu wypuścić gniota, z którym mieliby więcej niepotrzebnej pracy niż zarobku. Uwierz mi: jeżeli ze sklepem były jakieś problemy, to z handlowego punktu widzenia to nie jest strzał w kolano, tylko właśnie odpowiedzialna decyzja.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#8 Wszechstronny

Wszechstronny
  • Użytkownik
  • 222 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 11:29

Ja wiem co znaczy otworzyć sklep sam zajmuję się handlem jak również kwestią techniczną, i nadal twierdzę, że jeśli zamknęło się "sklep" czy też raczej możliwość kupna przez klientów detalicznych w październiku 2016, to zamiast cacać stronę Internetową z ogólnikami i fikuśnymi animacjami, wolałbym uruchomić sklep i nie odcinać się od klientów detalicznych na 9 miesięcy i pewnie dłużej, gdyż to powinno być priorytetem by powrócić do sprzedaży.
Co innego sprzedawać asortyment rowerowy, którego jest mnóstwo, a co innego odzież gdzie ogarnięcie asortymentu jest znacznie prostsze bo jest go po prostu mniej i łatwiej pogrupować, opisać, dodać warianty. A już pomijając sam sklep, nadal nie ma możliwości zamówienia u nich czegokolwiek bo muszą być przestrzegane limity ilościowe. Dla mnie osobiście to strzał w kolano, bo takim podejściem skutecznie zniechęcili do zakupu.
Gdyby pojawiły się problemy to i tak wolałbym w jakikolwiek sposób przedstawić ofertę niż stwierdzić, że na razie nie przyjmujemy zamówień detalicznych.



#9 peugeotfestina

peugeotfestina
  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 12:13

http://galibier.cc
Ciuchy dla kolarzy,robione przez kolarzy.Darmowa przesylka na caly swiat.Powypadkowa naprawa.Naprawde stylowe dobrze uszyte rzeczy,z dobrych materialow,przemyslane,z minimalnym logo.Cena bije na glowe kazdego typu Castelli,Sportful,Rapha itp.Na przyklad cena koszulki Mistral od Galibier a Gaba lub Perfetto albo Sportful Fiandre.Prawdziwa obsluga klienta ,nie jak te wloskie gowna szyte w Bosni.

#10 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 14 lipiec 2017 - 20:09

Cenowo faktycznie bez porównania. A jak jakość, krój? Wybór kolorów i wzorów jest bardzo niewielki niestety. Nie znalazłem informacji na ich stronie gdzie ciuchy są produkowane. Pewnie Daleki Wschód? W takim układzie to już wolę te z Bośni...



#11 X-RAY

X-RAY
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądWarszawa / Jelenia Góra

Napisano 14 lipiec 2017 - 21:05

Co do Vitesse faktycznie dziwna polityka, dotychczas mieli moim zdaniem bardzo dobrą strategię sprzedając właściwie jedną linię modelową w wielu kolorach i krojach, co pozwalało każdemu dopasować odpowiedni strój, do dziś widzę sporo ludzi w tych ciuchach, sam zdążyłem zaopatrzyć się w komplet odzieży w ubiegłym roku, teraz są już nie do kupienia - może zamaist używać schowam do szafy, jak tak dalej pójdzie firmowe chiuchy Vitesse mogą stać się wielce poządanym białym krukiem. Nie sądzę aby dobrze wyszli ograniczajac biznes jedynie do szycia ubrań na zamówienie.


Bianchi Oltre XR3 Disc

Accent Freak 

Bulls Copperhead 3


#12 dondonov

dondonov
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 01:33

Miał ktoś Was do czynienia z odziezdlakolarzy.pl?

Mam z nimi problem, odesłałem jedną koszulkę reklamacyjnie, dostali ją 30 czerwca i do dnia dzisiejszego zero odzewu - ani kasy, ani wymiany i co najlepsze zero kontaktu - telefon, mail... milczą...



#13 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 19 lipiec 2017 - 04:43

Skoro nie odpowiedzieli na reklamację w ciągu 14 dni, to znaczy że ją uznali.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#14 er_te

er_te
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 06:59

Miał ktoś Was do czynienia z odziezdlakolarzy.pl?

Mam z nimi problem, odesłałem jedną koszulkę reklamacyjnie, dostali ją 30 czerwca i do dnia dzisiejszego zero odzewu - ani kasy, ani wymiany i co najlepsze zero kontaktu - telefon, mail... milczą...

Czego się spodziewałeś kupując w firmie, która na dzień dobry mówi, że jest prowadzona przez oszustów?


  • mikroos lubi to

#15 dondonov

dondonov
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 09:34

mikroos - owszem, znam prawa konsumenta i wiem, że brak odpowiedzi jest jednoznaczne z uznaniem, ale z drugiej strony wypadałoby z ich strony powiadomić o tym fakcie

 

dao - wszystko właśnie przy mojej historii na to wskazuje, że są to oszuści... 

Natomiast przeglądając neta nie znalazłem nigdzie negatywnych opinii, słyszałeś coś może? Jakaś podobna historia?



#16 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 19 lipiec 2017 - 09:51

Nawet w nagłówku strony informują, że do 23 lipca dział obsługi jest nieczynny.

 

Przy okazji: oszust i złodziej to nie to samo. Oni są złodziejami, Ty kupiłeś towar z kradzieży (pytanie, czy świadomie czy nie, tzn. czy miałeś świadomość, że kupujesz podróbkę), ale oszustami jeszcze bym ich nie nazywał.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#17 dondonov

dondonov
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 10:12

Kupiłem dwie koszulki Monton, nie jest to chyba żadna podróba tylko bardziej jakaś "firma krzak", choć nie mam pewności na 100% (jakość + wykończenie bardzo ok muszę przyznać).

Mają dużo strojów teamowych i to ewidentnie są chińskie imitacje biorąc pod uwagę cenę, pewnie o nich wspominasz.

 

Info z telefonem dodali kilka dni po tym jak nie mogłem się dodzwonić i nie reagowali na maila.

Strona się regularnie zmienia więc ktoś ją musi administrować stąd dziwi brak odzewu.

Kupując u nich zamawiacie towar na Słowacji, ale już reklamując odsyła się produkty do Kopaczowa (sklep rowerowy Frogman 311), coś jakby polski oddział więc zastanawiam się jak są prawnie powiązani. Jutro zgłoszę do UOKiK, jestem z Wrocławia więc ten sam oddział terenowy.

 

 

Mają szeroką ofertę kasków - Spec, Mavic, Limar czy Suomy - na zdjęciach wydają się w porządku, nie wyglądają na fejki, ceny też nie są podejrzane więc też mnie to zastanawia. Pierwszy kontakt z nimi w sprawie reklamacji (telefoniczny i mail) całkowicie bez zarzutu co mnie dziwi jeszcze bardziej. Choć tajemnicą nie jest, że klasę sklepów poznajemy po zwrotach/reklamacjach a nie sprzedaży.

 

Choć to tylko 200 zł nie odpuszczę dla zasady.

Póki co ostrzegam przed zakupami.

 

 



#18 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 19 lipiec 2017 - 11:19

Monton jakąś tam stronę ma:

https://www.montonsp...erseys.html?p=2

 

Nie zmienia to faktu, że mnóstwo ich wzorów, kopii nie podróbek, bo bez loga "Monton", można kupić na Aliexpress za mniejsze pieniądze.

Materiały na pewno i  kroje może też inne, ale wzór ten sam ;)



#19 dondonov

dondonov
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 17:25

Monton jakąś tam stronę ma:

https://www.montonsp...erseys.html?p=2

 

Nie zmienia to faktu, że mnóstwo ich wzorów, kopii nie podróbek, bo bez loga "Monton", można kupić na Aliexpress za mniejsze pieniądze.

Materiały na pewno i  kroje może też inne, ale wzór ten sam ;)

 

Tak, ale na ali też są oryginalne rzeczy różnych marek.

Napisałem do Suomy UK, a jak wrócę do domu napiszę do Montona czy owa firma jest ich dystrybutorem.



#20 blaha

blaha
  • Użytkownik
  • 39 postów
  • SkądSwarzędz

Napisano 21 lipiec 2017 - 15:26

Panowie to w końcu jakie są dobre sklepy z odzieżą rowerową? Jakie firmy? Dajcie jakieś przykłady, w czym jeździcie?

 

Ja znalazłem coś takiego 

http://sklep.bcmnowatex.com.pl/





Dodaj odpowiedź