Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strava - Zła Godzina Treningu


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Technik

Technik
  • Użytkownik
  • 72 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 11:30

Mam na jednym telefonie problem ze stravą - podaje mi godzinę treningu o 1h wcześniejszą niż rzeczywista (jak np. trening o 12 to poda 11). Próbowałem coś zmienić w ustawieniach tela ale bez efektów. Ktoś ma jakiś pomysł jak to zmienić?



#2 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 kwiecień 2017 - 13:03

Czas letni/zimowy sprawdzałeś? :)


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#3 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1427 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 14:28

Sprawdziłbym też strefę czasową. 



#4 johnny_pl

johnny_pl
  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 15:44

Mam podobny problem ze Stravą i zegarkiem Suunto Ambit2 S, z którego korzystam podczas biegania.

 

Po przejściu na czas letni, przy automatycznej synchronizacji między Suunto Movescount a Stravą, aktywność na Stravie ma początek o godzinę później. Na Movescount czas jest prawidłowy. Jak wyeksportuję GPX z Movescout i ręcznie wgram do Stravy, to czas jest wówczas prawidłowy. Podobno jest to jakiś bug funkcji synchronizacji Stravy z Movescount, który nadal nie został naprawiony.

 

Problem ten nie występuje przy synchronizacji Stravy z Garmin Edge 520.



#5 Technik

Technik
  • Użytkownik
  • 72 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 07:57

Strefa czasowa w samy tel ok, czas letni/zimowy w samym tel nie mam do ustawienia. Gdzieś na stravie w ustawieniach jest coś takiego?



#6 klu88

klu88
  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 16 maj 2017 - 09:50

Spróbuj może ręcznie ustawić godzinę w telefonie i przesunąć ją o godzinę do przodu.



#7 Poncjusz

Poncjusz
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 18:58

kurcze też mam ten problem. Wszystkie aplikacje typu mapy google, endomondo, mi fit itd. działają dobrze. Strava zapisuje trening o godzinę wstecz. Przez to nie mogę sparować treningu na stravie z mi fit. Może ktoś to rozwiązał. Wszystkie programy zaktualizowane. Na starych wersjach stravy tez ten problem istnieje. Na innym telefonie działa więc cos z urządzeniem, ale troche nie wiem jak sie za to zabrac bo inne apki działają.



#8 montell81

montell81
  • Użytkownik
  • 345 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 09:26

Pozwolę sobie podpiąć się pod temat i zapytam czy istniej możliwość ukrycia godzin treningu dla innych osób (nawet znajomych)?

#9 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:54

Nic Ci to nie da, bo nawet jeśli nie widać tego z poziomu aktywności, to z poziomu profilu jest to wciąż widoczne (dla każdego użytkownika, który może wyświetlić Twój profil - nawet nie followersa jeżeli nie masz private mode). A ponadto można sobie kliknąć we flyby i tam sprawdzić godzinę (każdy). Oczywiście dla flyby również możesz się ukryć, ale jeśli już iść tym tropem to można wrzucać wszystkie aktywności jako prywatne i mamy wszystko niewidoczne dla wszystkich :)


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 




Dodaj odpowiedź