Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ehh, Co To Sie Robi Na Tym Świecie...


1447 odpowiedzi w tym temacie

#101 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 24 maj 2017 - 04:04

Admin zlituj się i zamknij ten temat.

Ale miło jest czasem wyjść do cyrku, prawda..? Wiesz, clowny, tresowane pieski i zawsze jest szansa, że słoń zrobi kupę i będzie wstyd .

 

Poza tym wolność wyrażania opinii przewiduje również wyrażanie tych niedorzecznych. Ciężki los demokracji. 

 

 

Te sprawy ;)


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#102 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 maj 2017 - 06:39

Co ma wolność do demokracji?


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#103 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 24 maj 2017 - 06:53

Nie wiem, ale podobno po 89' odzyskaliśmy jedno, a drugie miało przyjść jakoś automatycznie.
  • Marcin321 lubi to

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#104 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 maj 2017 - 12:40

Jeśli się czegoś nie wie, to się rozsądniej dobiera pojęcia.


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#105 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 24 maj 2017 - 13:41

Ale miło jest czasem wyjść do cyrku, prawda..? 

My tu o poważnych rzeczach, a Tobie jest do śmiechu?



#106 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 24 maj 2017 - 15:46

Ja tylko reaguję na to, co mi jest dane. 


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#107 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 maj 2017 - 18:20

No takie cipowate zachowanie, tu kogoś obrażę tam wyśmieję. Ale dyskusji się nie podejmę.


  • Greek lubi to

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#108 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 24 maj 2017 - 23:18

Jeszcze takie budujące świadectwo byłej muzułmanki (Siara_iwj, póki temat istnieje, ja nie spocznę), która szczerze wyjaśnia istotę islamu:

 

W takiej Norwegii czy Szwecji kobiety (muzułmanki i "niewierne") są nagminnie poniżane przez szerzący się tam islam i to jest problem, a nie jakieś tam hostessy budzące rzekomo niedwuznaczne skojarzenia.  

 

 


  • Greek lubi to

#109 Cyklo Ziutek

Cyklo Ziutek
  • Użytkownik
  • 1050 postów
  • SkądPuławy

Napisano 25 maj 2017 - 07:49

Widzę, że temat odżył. Na szczęście muzułmanin nie wyobraża sobie przyjazdu do Polski, no chyba, że za karę. 

 

Co na temat integracji obecnej fali uchodźców myśli Selim Chazbijewicz polski Tatar i muzułmanin, którego rodzina mieszka w PL od 1524 roku: http://fakty.interia...cow,nId,2395548



#110 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 25 maj 2017 - 14:57

No takie cipowate zachowanie, tu kogoś obrażę tam wyśmieję. Ale dyskusji się nie podejmę.

 

 

O wybacz, ale jak dotąd to ja zostałem wymieniony z nicka z jakimś dziwnym komentarzem co do mojej religii, a teraz to Ty wyzywasz mnie od cip, więc z kim mam niby rozmawiać..?

 

 

Dlatego tez nie prowadzę dyskusji, bo niby jak ma ona wyglądać jak kontrargumenty to "Islam, Islam, wszędzie Islam, Islam, Islam, jesteśmy zgubieni. I żydzi czasem też".


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#111 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 maj 2017 - 15:46

Jeżeli proszę Cię o wyjaśnienie czegoś, a Twoja wypowiedź ogranicza się do milczenia, to pozwoliłem sobie na przedstawienie wniosku z Twoich wypowiedzi.

A nazwanie zachowania cipowatym, nie oznacza nazwania kogoś cipą. Nie umiesz toczyć rozmowy z innymi użytkownikami, ale śmiejesz się z nich.

No widzą wszędzie islam, jest akcja jest reakcja. A może mają trochę rację, parę postów wcześniej wymieniłeś państwa islamskie, to są ziemie byłego Cesarstwa Rzymskiego- nazywanego Bizancjum, państwo to było chrześcijańskie, ale już nie jest. No i ta zmiana nie trwała chwili tylko też latami szarpali się z islamem.

Co ciekawe w konsekwencji tych zmian mamy Rosję która uważa się za spadkobiercę Cesarstwa Rzymskiego, i wracając do początku całego tematu hostessy by im nie przeszkadzały ;).


  • Greek i Dari lubią to

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#112 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 30 maj 2017 - 22:54

 "Islam, Islam, wszędzie Islam, Islam, Islam, jesteśmy zgubieni. I żydzi czasem też".

Dzięki takim dzielnym kobietom jak Miriam Shaded, my w Polsce jeszcze mamy szansę:


  • Greek lubi to

#113 kolarz34

kolarz34
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 31 maj 2017 - 20:41

Właśnie relacje Miriam jest dość ważna i obiektywna, bo jakby nie było to Miriam mogłaby się właśnie wypowiadać jako ta "druga strona barykady". Dzięki marvelo za podzielenie się linkiem, bardzo ciekawy materiał.


Kiedyś kolarstwo było całym moim światem, ale że wyżyć mogą z tego tylko najlepsi, rozpocząłem piękną przygodę z zabawkami dla dzieci. Obecnie moim nowym, po-kolarskim światem są zatem zdecydowanie gry i zabawki dla dzieci, które serdecznie polecam z racji ich piękna i bezpieczeństwa.

 

Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem - święte słowa.

 

Świetnym sposobem na pyszną kawę jest zaopatrzyć się w stosowny ekspres saeco.

 

Polecam również ekspres melitta


#114 freak78

freak78
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 18:24

Witam, każdy z Was ma prawo mieć swoje zdanie na ten temat, ale jak na razie widzę że hostessy zostały w wyścigach... :) Sagan może znowu dostał całusy he he na Tour de Pologne:)



#115 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3143 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 19:07



#116 admsk

admsk
  • Użytkownik
  • 383 postów

Napisano 17 grudzień 2017 - 07:03

Fajny kraj ta Norwegia, w ramach politycznej poprawności powinni sobie krzyż z flagi usunąć.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka



#117 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 17 grudzień 2017 - 23:51



#118 Gosc_Sam_*

Gosc_Sam_*
  • Gość

Napisano 30 grudzień 2017 - 17:59

Bo w Norwegii nie mozna pokazwac sie mlodym kobietom publicznie. Ich polityka doprowadzila do czego doprowadzila.

Mieszkam w Norwegii od wielu lat i to co piszesz nie jest prawdą. Dziewczyny, szczególnie młode, są tutaj bardzo wyzywające, wolne seksualnie. I tak: nawet wolno im chodzić po ulicy😏 Jeśli nie dajesz mi wiary sprawdź na internetach statystyki co do ilości romansów "na jedną noc" w przeliczeniu na obywatela. Sorry, ale norwedzy to trochę jak króliki na wiosnę z perspektywy mnie "zacofanego Polaka"

#119 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3143 postów

Napisano 16 listopad 2018 - 10:38



#120 clavdivs

clavdivs
  • Użytkownik
  • 392 postów
  • SkądGarwolin

Napisano 16 listopad 2018 - 13:08

Eeeeee tammm..... W Polsce "Allahu akbar" jest mało popularne. Krzyknij "Jarosław!" albo "Konstytucja!"(do wyboru po której opcji politycznej jesteś) i sielanka w Polskim metrze się skończy.  :)

 

 





Dodaj odpowiedź