Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ehh, Co To Sie Robi Na Tym Świecie...


1447 odpowiedzi w tym temacie

#1441 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 13 listopad 2019 - 16:17

Tobo, obojętnie ile pomyj tu na mnie wylejesz, to inni i tak sami mnie ocenią, a każda prawda, choćby nie wiem jak przez Ciebie zohydzana,  obroni się sama. 

 

Sposób, w jaki piszesz tu o mnie wystawia też świadectwo o Tobie.

 

Jeśli chodzi o "nawroty filmowe" to się mylisz. Może pojawiają się w nich te same osoby, ale to wszystko, to nigdy ta sama wypowiedź.. Ty i tak nie odróżnisz, bo nie oglądasz. 

A ponieważ nie oglądasz, wciąż powtarzasz te same brednie o "wrzucaniu ich do jednego wora". I kto to są ci "oni"?

Czy ci "Twoi" muzułmanie mają jakiś inny Koran (specjalną wersję "moderate")? A może czerpią zasady wiary z "Pana Tadeusza", z "Potopu", albo z "Chatki Puchatka"?

A może zwyczajnie nie wiedzą, co tam jest napisane?

Albo mają to w d...e?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



#1442 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 13 listopad 2019 - 16:19

Z pewnością w Krasnymstawie panowie w turbanach machają zakrzywionymi szabelkami.

#1443 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 13 listopad 2019 - 16:33

Doszliśmy do ważnego punktu rozmowy. Ilu muzułmanów ma serio Koran i całe allahowe wierzenia w dupie..?

Zapewne podobny odsetek, co chrześcijanie, którzy są nimi tylko dlatego, że zostali ochrzczeni i jedyny ich przejaw religijności to wyjść w niedzielę do kościoła, żeby poplotkować z sąsiadką, albo ustawić się na browar z kolegami.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#1444 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 13 listopad 2019 - 16:40

Mądrze Siara napisał.
Niewykluczone że milion lat nawet może minąć zanim ludzkość całkowicie się wyrzeknie wsselkich formy WIARY. Te 2000 lat chrześcijaństwa to jest przy tym malutko. Dajcie im czas ;)

Czekać tysiąclecie za tysiącleciem do miliona lat góra ludzkość będzie sie dziwiła czemu sie zabijali o to który bóg fajniejszy ;D jestem pewien

#1445 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 13 listopad 2019 - 17:06

A dla wszystkich pokojowych muzułmanów, którzy łudzą się, że są siłami pokojowymi, że mają w rękach wiadro i są po to, aby zabezpieczać łączność i wodę, mam poniższe przesłanie. I tak w końcu przyjdzie ISIS i wytłumaczy im w żołnierskich słowach, jak Major Keller Johnny'emu, że to co mają w rękach to nie jest wiadro ani karabin na wodę. 

I niestety to będzie prawda.

 

 



#1446 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 13 listopad 2019 - 17:11

Człowieku... Wyjdź na rower idź na panie... Wywietrz głowę. Wyłącz YT.

#1447 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 13 listopad 2019 - 18:11

ISIS ledwo zipie, bo armia US strzela do nich jak do kaczek co chwilę odstrzeliwując coraz to słabszego nowego lidera. Ich bytność jest bardziej widoczna w mediach niż we własnym kraju.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#1448 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 13 listopad 2019 - 20:12

Marvelo, jedyne wylane pomyje to te które wylewasz na siebie. Własne.
To co sugerujesz to brak siły sprawczej. A masz ją w stu procentach.

Ty wiesz co będzie.
Ci którzy w przeszłości wiedzieli co będzie nazywali siebie bądź byli nazywani prorokami.
Nie wiem czy w historii ludzkości był jakiś polski prorok, być może jesteś pierwszy.
To zapewne z powodu bycia ekspertem od każdego muzułmanina jaki chodzi po ziemi.



Dodaj odpowiedź