Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odsyłanie do ostatniego postu/a.


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ERDE

ERDE
  • Użytkownik
  • 1010 postów
  • SkądLublin

Napisano 05 lipiec 2010 - 23:50

Witam, chciałem zgłosić, że od jkiegoś czasu, gdy wchodzę na forum, na temat z nieczytanym postem, to nie kieruje mnie bezpośrednio na nieczytany post tylko na pierwszy post na ostatniej stronie.

#2 deschek

deschek
  • Administrator
  • 113 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 lipiec 2010 - 20:23

Wyczyść cache w przeglądarce, w forum nic nie było zmieniane.

You see lots of happy cyclists. When was the last time you saw a runner smiling?


#3 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 15 styczeń 2011 - 21:57

Proste pytanie: czy (a jeśli tak, to gdzie w preferencjach, bo się nie dopatrzyłem tej funkcji nigdzie) można ustawić opcję przewijania strony do ostatniego nieczytanego postu, w momencie, kiedy wchodzę w topic z takowymi (nie czytanymi jeszcze od ostatniej wizyty) tematami ?

#4 user1215

user1215
  • Użytkownik
  • 143 postów
  • Skąd3miasto

Napisano 16 styczeń 2011 - 10:54

Proste pytanie: czy (a jeśli tak, to gdzie w preferencjach, bo się nie dopatrzyłem tej funkcji nigdzie) można ustawić opcję przewijania strony do ostatniego nieczytanego postu, w momencie, kiedy wchodzę w topic z takowymi (nie czytanymi jeszcze od ostatniej wizyty) tematami ?


Powinno się to dział automatycznie, zwróć uwagę na budowę linku, który klikasz jak otwierasz wątek, przykładowo:
http://www.forumszos...248&view=newest

I ten "view=newest" powinien chyba powodować wyświetlanie najnowszej, nieczytanej wiadomości. U mnie przynajmniej tak to działa (google chrome).

Do popranego działania potrzebuje pewnie działających cookies.



Dodaj odpowiedź