Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wszystko Zaczeło Się Od Pokemonów


53 odpowiedzi w tym temacie

#41 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 maj 2017 - 22:01

Nawet nie patrz na Garmina. Chcesz się porządnie wziąć za trening to musisz mieć pomiar mocy, inaczej w ogóle szkoda Twojego czasu na rowerze. Więc pomiar mocy najlepiej SRM i od razu do tego ich komputerek. Wtedy będziesz mógł jako tako kontrolować swoje treningi.


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#42 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 31 maj 2017 - 22:06

Jalo Lajkonik powinieneś być z Krakowa - ale co tam. A trochę poważniej, to po prostu na razie kręć dla przyjemności na miękkim obrocie. Zobaczysz co z tego będzie i może zajmiesz się jazdą poważniej. Teraz luz i przyjemność. pozdr



#43 Lajkonik

Lajkonik
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 11:57

Dlaczego kolega nie poleca Garmina ? Najbardziej kompletny chyba komputerek ma rynku skoro kolarze tez stosują

#44 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 02 czerwiec 2017 - 12:42

Bo Garmin to prowizorka w porównaniu do SRM.

#45 Lajkonik

Lajkonik
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 15:36

Możesz rozwinąć co to te SRM ? Szukam nie mogę znaleźć. Jak się nazywa ten sprzęt jakiś model przykładowy czy mowa tylko o pomiarze mocy ale jak tak co ceny są na poziomie samochodu

#46 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 czerwiec 2017 - 22:05

Mowa o pomiarze + komputerku. Ceny wysokie, ale dzięki temu dostajesz prawidłową kontrolę treningu.

Co do rozwinięcia to Schoberer Rad Messtechnik.


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#47 Knopfler

Knopfler
  • Użytkownik
  • 111 postów
  • SkądMorąg

Napisano 03 czerwiec 2017 - 23:35

Koledzy przestańcie robić sobie jaja bo mi się szkoda chłopaka robi. Fakt sam też pojechał po całości, ale bez przesady.

 

Swoją drogę Greek to bardzo przyjemny ten Twój plan treningowy :)

 



#48 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 czerwiec 2017 - 11:58

to plan dla początkujacych, Greek ma tez takie dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych :}


  • Greek lubi to

#49 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 04 czerwiec 2017 - 12:15

A po co pomiar mocy ? - po wyjeździe na trening pełny gaz, a później już tylko przyspieszasz.  :)

Finiszujesz na każdą tablicę z nazwą miejscowości, jaką będziesz miał na trasie.

 

Ocena treningu też jest prosta - jak rzucasz pawia po zejściu z roweru, to znaczy, że trening był udany.

 

Plan uniwersalny, dla początkujących i zaawansowanych.

 


"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#50 Gosc_DivisionBell_*

Gosc_DivisionBell_*
  • Gość

Napisano 04 czerwiec 2017 - 14:45

A po co pomiar mocy ? - po wyjeździe na trening pełny gaz, a później już tylko przyspieszasz.  :)

Finiszujesz na każdą tablicę z nazwą miejscowości, jaką będziesz miał na trasie.

 

Ocena treningu też jest prosta - jak rzucasz pawia po zejściu z roweru, to znaczy, że trening był udany.

 

Plan uniwersalny, dla początkujących i zaawansowanych.

Aa, czyli taki trening interwałowy :D



#51 Jaca911

Jaca911
  • Użytkownik
  • 532 postów

Napisano 04 czerwiec 2017 - 14:52

Ja jeszcze wrócę do opony, jakie obroże polecacie do opon 16 calowych? Mam delikatną szyję i nie chce żeby mnie obtarła.
Drugie pytanie. Jaką długość linki polecacie żeby było wygodnie ale żeby ona na zakrętach nie czepiała się słupków przydrożnych?

#52 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 04 czerwiec 2017 - 15:39

A po co pomiar mocy ? - po wyjeździe na trening pełny gaz, a później już tylko przyspieszasz.  :)

Finiszujesz na każdą tablicę z nazwą miejscowości, jaką będziesz miał na trasie.

 

Ocena treningu też jest prosta - jak rzucasz pawia po zejściu z roweru, to znaczy, że trening był udany.

 

Plan uniwersalny, dla początkujących i zaawansowanych.

Po każdym treningu masz wyglądać tak, jak kolarz na tym filmie (od 12 min 20s), gdy wita go jego pies.

Prawidłowa regeneracja i odżywianie też są tu dobrze pokazane. Trzymaj się tego, a osiągniesz sukces ;-) .


  • Greek lubi to

#53 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 czerwiec 2017 - 17:38

marvelo mistrzowska scena :D:D:D

 

Jaca911 jak się czepia słupków to dobrze, lepiej wchodzi, tak ma być.



#54 Lajkonik

Lajkonik
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 04 czerwiec 2017 - 17:40

Też doszedłem teraz do tego że mam pewnie za mały rower gdyż ramą ma 50 cm tylko



Dodaj odpowiedź