Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początkujący Kupuje Rower - Bianchi Via Niorne 7


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 malik84

malik84
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 15 sierpień 2017 - 21:48

Witam :) Ogarnęła mnie kilka miesięcy temu "cykloza" i to w jej szosowym stadium. Niestety budżet słabiutki i wzrastający nie regularnie więc szukałem czegoś budżetowego. Chciałem czekać do zimy na obniżki Tribanów z Decathlonu ale znalazłem taką Bianchi i się napaliłem.

 

http://allegro.pl/bi...30.html#thumb/1

 

Problem jest z opisem bo sprzedający podał, że to Via Niorne 7 ale to chyba nie ta rama....

 

Wiem że osprzęt jest słaby ale planowałem wymienić jak dozbieram kasę.

Chciałem jednak ogarnąć w internecie parametry ramy ale nie mogę nigdzie znaleźć a jest to chyba Bianchi RC Niorne ale nie wiem bo się nie znam.

 

Proszę o pomoc i z góry pozdrawiam :)



#2 nico123

nico123
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 10:49

Zastanowił bym się czy nie dołożyć kilku stówek i nie kupić czegoś np. 10 biegowego(np. coś na shimano 105). Ponadto jak masz możliwość pooglądaj rowery na olx w twojej okolicy, zawsze można je obejrzeć ocenić stan. Nie wiadomo też czy widelec jest carbonowy to znacznie poprawia komfort. No i rozmiar nie kupuj złego rozmiaru nawet jeśli rower ci się bardzo podoba.



#3 malik84

malik84
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 20:56

No niestety nie mam więcej kasy niestety więc dlatego się tak zajarałem. Widelec nie jest karbonowy a co do rozmiaru to też mam wątpliwości. Tzn. tego się najbardziej boję bo nie mam gdzie takiego modelu przymierzyć :/





Dodaj odpowiedź