Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rowery Szosowe Kellys


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 de Villars

de Villars
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 27 sierpień 2017 - 18:27

Być może w niedalekiej przyszłości będę miał okazję nabyć w dobrej cenie nową szosę marki Kellys. Niestety, nazwa tej firmy z rowerami szosowymi niezbyt mi się kojarzy i jakoś też opinii o ich szosówkach za bardzo nie ma. Stąd moje pytanie – czy ktoś z Was miał z tymi rowerami do czynienia i mógłby coś o nich napisać? Jak się prezentują na tle innych marek, i jak się sprawują? To poziom Romet/BTWIN czy jednak coś lepszego? Głównie chodzi mi o to, jak u nich z jakością ramy (to chyba najważniejsze, bo osprzęt wiadomo w zasadzie wszędzie to samo, zależy tylko co producent daje w danej cenie). Warto iść w tą markę, celując w półkę cenową rzędu 3000-3500 PLN?



#2 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 27 sierpień 2017 - 18:35

Skoro masz dostać cenę lepszą od rynkowej, to porównywanie czegokolwiek ma sens wyłącznie wtedy, kiedy podasz konkretny model i konkretną cenę.

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#3 szosowykolarz

szosowykolarz
  • Użytkownik
  • 184 postów

Napisano 27 sierpień 2017 - 21:36

Ramy MTB mają bardzo dobre.

Sam się przymierzałem do szosówki Kellysa bo znalazłem ciekawą ofertę.

Znalazłem wtedy gdzieś jakiś test i opinie były bardzo pozytywne pod każdym względem.



#4 Gosc_Nikt Ważny_*

Gosc_Nikt Ważny_*
  • Gość

Napisano 28 sierpień 2017 - 08:53

Nie wiem, czy za poważną można uznać markę, która produkuje swoje rowery zaledwie w trzech rozmiarach...

 

https://www.kellysbi...17701/17701.png

 



#5 de Villars

de Villars
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 09:48

Na razie konkretów co do ceny i modelu brak, szukam ogólnych opinii i informacji o marce. Jak będę wiedział coś więcej to dam znać. Niemniej jakby ktoś mógł się podzielić swoimi wrażeniami z użytkowania szos tej firmy, to byłbym wdzięczny :)

Co do tych rozmiarów to faktycznie trochę dziwne, ale ja akurat dość dobrze pasuję w ich rozmiar M, więc nie było by problemu że się muszę dopasować do roweru.



#6 Gosc_mexy_*

Gosc_mexy_*
  • Gość

Napisano 28 sierpień 2017 - 22:55

Miałem karbonowego URC, rama przyzwoicie wykonana, bardzo dobrze tłumił drgania. Na minus zaliczam koła i dziwną rozmiarówkę, przez którą musiałem go sprzedać, bo nie udało mi się dopasować..



#7 de Villars

de Villars
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 10:54

A miałeś jakieś problemy z tłukącymi się linkami wewnątrz ramy? Znalazłem gdzieś taką opinię, że wydają jakieś dźwięki (samo w sobie nie jest to może wielkim problemem, ale pewnie może irytować).

Ogólnie, z tego co dotąd udało mi się ustalić, to największym problemem z tymi rowerami może być kwestia doboru rozmiaru ramy do siebie.





Dodaj odpowiedź