Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Pulsometr] Garmin Pasek Do Czujnika Tętna

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dampaz

Dampaz
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 07:30

Witam,

Mam pytanie.

Dotyczy ono paska do czujnika tętna garmina, o takiego (tylko u mnie troszkę starsza wersja: 

http://www.eazymut.p...na-premium.html

Pasek się przetarł, czujnik jak najbardziej sprawny.

Chciałbym go uratować. Ale patrząc na ceny oryginalnych samych pasków (170-180zł) po prostu się to nie opłaca.

Znalazłem taki pasek na allegro:

http://allegro.pl/pa...6870677665.html

Ale jest na nim jakiś inny czujnik. Sprzedawca nie potrafi mi powiedzieć czy będzie pasował...

Znacie jakieś inne zamienniki pasków w jakiś budżetowych cenach??

A może w ogóle inaczej, może warto kupić np. taki czujnik z paskiem:

http://allegro.pl/ad...6955606614.html

Ktoś korzystał z tego adidasa na ant+?

Macie jakieś opinie?

Pozdrawiam,

Damian.

#2 Prozor

Prozor
  • Użytkownik
  • 5134 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 11 wrzesień 2017 - 08:46

Pasek z allegro, to ten sam co chiński kupiony np w dx za niecałe 37 zł. Jakość dobra, używałem dłuższy czas po awarii oryginalnego paska adidasa (pralka zmieliła). Jeśli nie za bardzo zależy Ci na czasie (przesyłki z Chin trochę czasu idą, ze 2 - 3 tygodnie), to możesz nieco ponad 2 dychy zaoszczędzić (przy darmowej wysyłce). Ewentualnie poszukaj tańszych na alibabie, pewno będą...

Z pasków adidasa oczywiście sporo ludzi korzysta i chwali sobie, problemów nie miałem, choć ostatnio korzystam z nowych pasków garmina hrm-run/hrm-tri (ze zintegrowanym czujnikiem), wyraźnie lepsze (oprócz dodatkowych funkcji biegowych czy pływackich, po prostu nie mają problemów z tętnem) choć niestety wyraźnie droższe. Ale do sportów typu bieganie/pływanie warto mieć dodatkowe funkcje, przy okazji sprawdzają się na rowerze... Z drugiej strony, gdyby się przetarł (ale jak?) to z wymianą kłopot...

Focus Izalco ::::Powered by SRAM REDTM      24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png    GarminConnect.png

Grupa Forum na Garmin Connect

#3 pangumas

pangumas
  • Użytkownik
  • 997 postów
  • SkądSolec Kujawski

Napisano 11 wrzesień 2017 - 09:19

Ten z allegro z opisem aukcji do Garmina powinien pasować. Możesz jeszcze zapytać użytkownika mazaki_2005 na allegro czy czasem nie planuje sprowadzać, bo miał w cenie 40 zł.

Nowe paski garmina dobre jak masz urządzenie, które te pomiary wyświetli (zegarek), bo tak zapłacić 350 zł żeby samo HR pokazywało to trochę dużo ;)

#4 Prozor

Prozor
  • Użytkownik
  • 5134 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 11 wrzesień 2017 - 10:02

Jak będzie planować sprowadzać, to czas dostawy będzie i tak wyższy niż zakup bezpośrednio, a i cena wyższa bo dojdą koszty wysyłki jeszcze w PL. To gdzie tu sens brać przez pośrednika?

No tak, kupno w celu używania zintegrowanych hrm tylko do jazdy na rowerze jest mało sensowne. Po prostu stwierdziłem, że w działaniu są o wiele pewniejsze niż wcześniejsze modele - jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się przekłamanie tętna, co we wcześniejszych modelach miękkich opasek garmina (ale też adidasa, czy cycleops) było dość często spotykane.

Focus Izalco ::::Powered by SRAM REDTM      24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png    GarminConnect.png

#5 pangumas

pangumas
  • Użytkownik
  • 997 postów
  • SkądSolec Kujawski

Napisano 11 wrzesień 2017 - 10:45

Nie zaszkodzi zapytać użytkownika mazaki_2005 (na allegro) czy czasem jakiegoś paska nie posaida. Na allegro wprawdzie nie ma wystawionych.

Dampaz jeśli nie chcez dużo płacić to albo weź z DX pasek proponowany przez Prozor'a, albo ten z allegro za 50 zł.

#6 joesatch

joesatch
  • Użytkownik
  • 305 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 11:16

jak kupiłem TAKI  pasek, nie konkretnie od tego sprzedawcy. Wcześniej dopytałem czy będzie pasował do garminowskiego czujnika.
Pasek przyszedł, działa dobrze w zastępstwie od oryginalnego który wyzionął ducha. Spokojnie kup 2 lub 3 szt z ali w cenie 50zł niż u nas jedną sztukę... bo to jest ten sam towar.

Pozdrawiam

#7 Prozor

Prozor
  • Użytkownik
  • 5134 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 11 wrzesień 2017 - 18:19

Dokładnie - $5,37 (z przesyłką) to niecałe 2 dychy, po co przepłacać? Nawet możesz brać na zapas, choć szczerze mówiąc też nie widzę sensu, bez problemu ze dwa lata powinien wytrzymać częstego używania.

#8 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 3771 postów
  • SkądSurrey

Napisano 20 październik 2018 - 06:31

Czy mial ktos w rekach czujnik HR (opaska na klate) Garmina i Wahoo?
Bardziej chodzi mi o sama jakosc opasek. Moj Garmin, po latach w koncu wyzional ducha. Nie chce tego juz reanimowac.

Dodaj odpowiedź