Skocz do zawartości


Zdjęcie

Profesjonalne Plany Treningowe - Za Darmo!


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 MizuCycling

MizuCycling
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 09 grudzień 2017 - 22:06

Witam serdecznie wszystkich zapalonych cyklistów!

Miło mi jest poinformować, że właśnie rusza projekt:

Profesjonalne plany treningowe – za darmo!

Udział w konkursie jest całkowicie darmowy – nic nie tracicie, a możecie wiele zyskać. Szanse na zwycięstwo ma każdy, bez względu na prezentowany poziom sportowy.

Jak wziąć udział w konkursie?

Czekam na Wasze zgłoszenia do dnia 23 grudnia 2017 roku. Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 20 profili, które przejdą do drugiej fazy konkursu, o czym powiadomimy wybrane osoby. Ostatecznie, 31 grudnia 2017 roku, ogłosimy szczęśliwą siódemkę laureatów, którzy otrzymają możliwość wspólnego przygotowania się ze mną do sezonu 2018 i będę z nimi aż do końca sezonu startowego.
 
Zgłoszenia wysyłajcie na adres mailowy [email protected]. W tytule proszę obowiązkowo wpisać ‚Mizu Cycling – konkurs’. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie będzie odpowiedź na poniższe punkty:
 
1. imię i nazwisko
2. rok urodzenia
3. miejscowość
4. wzrost / waga
 5. największy sukces
6. opis poprzedniego sezonu (7-8 zdań)
7. cele na 2018r.
8. 2-3 kolarskie zalety
9. 2-3 kolarskie wady
10. narzędzia treningu (rowery, trenażer, pulsometr, pomiar mocy, itd.)
11. dlaczego ja? (3-6 zdań)
12. fotografia – opcjonalnie
Do zgłoszenia proszę dołączyć oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji I edycji konkursu „Profesjonalne plany treningowe – za darmo!” zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

W przypadku przejścia do drugiej fazy konkursu oraz otrzymania nagrody w konkursie „Profesjonalne plany treningowe – za darmo!” – czyli otrzymania opieki trenerskiej na sezon 2018 – wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zakresie: punkty od 1 do 12 przesyłane w zgłoszeniu do konkursu (z możliwością wyłączenia konkretnych punktów) – na stronie internetowej Mizu Cycling, na stronie facebook’owej Mizu Cycling oraz mediach.

Dane będą przetwarzane w celu wyłonienia laureatów I edycji konkursu „Profesjonalne plany treningowe – za darmo!”, a podanie ich jest dobrowolne. Udostępnianie danych nie jest przewidywane.

Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie do dostępu do treści moich danych i ich poprawieniu.

Zapraszam!
mizucycling.com
 



#2 ssnowak

ssnowak
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 11:16

...

Profesjonalne plany treningowe - za darmo!

Udział w konkursie jest całkowicie darmowy - nic nie tracicie, a możecie wiele zyskać.

...

 

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie będzie odpowiedź na poniższe punkty:

 

1. imię i nazwisko
2. data urodzenia
3. miejscowość
4. wzrost / waga
5. największy sukces
6. opis poprzedniego sezonu (7-8 zdań)
7. cele na 2018r.
8. 2-3 kolarskie zalety
9. 2-3 kolarskie wady
10. narzędzia treningu (rowery, trenażer, pulsometr, pomiar mocy, itd.)
11. dlaczego ja? (3-6 zdań)
12. fotografia

Zapraszam!
mizucycling.com

 

Faktycznie nic he he- zbierasz dane osobowe, jak również wizerunek, za obietnicę wygranej.



#3 MizuCycling

MizuCycling
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 14:36

Już nie pierwszy sezon organizujemy taki konkurs - nie chcesz, nie musisz anonimowy ;)

 

http://oxygencycling.blogspot.com/



#4 MizuCycling

MizuCycling
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 12:04

Regulamin konkursu na stronie - http://mizucycling.com/regulamin/

 

Zapraszam ;)





Dodaj odpowiedź