Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulka + Spodenki / Verge


196 odpowiedzi w tym temacie

#21 veeye

veeye
  • Użytkownik
  • 49 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 13 luty 2018 - 18:36

***

 

Wysłałem już maila z pytaniem, czy można w ramach jednego zamówienia grupowego realizować różne projekty. Rano spodziewam się odpowiedzi.

 

Czy dostałeś już odpowiedź z Verge?



#22 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 luty 2018 - 07:51

Tak. Faktycznie jeden projekt liczy się do jednego zakresu ilościowego. Ale myślę, że tym nie ma się co przejmować, bo przedział, w który celujemy to 3-24. Zatem wystarczy, jak będą trzy rzeczy i już się łapiemy, a 24 elementów na pewno nie przekroczymy. Przy czym zakres ilościowy liczy się bez względu na rodzaj elementu. Czyli np. koszulka + 2 pary spodenek to już 3 rzeczy, co już oznacza redukcję ceny.

 

 

Pozdr.



#23 veeye

veeye
  • Użytkownik
  • 49 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 15 luty 2018 - 11:54

To wstępnie bym był zainteresowany 



#24 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 luty 2018 - 13:35

Ok, a jaki projekt Cię interesuje? Może masz własną propozycję do rozważenia? :)

 

Dawajcie projekty, bo wiosna idzie :)

 

Poniżej te przygotowane dla mnie przez Verge. Zniknęły tylko czarne spodenki, które realizowałem.

 

https://sketchfab.co...12-jacek-osipiu



#25 veeye

veeye
  • Użytkownik
  • 49 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 15 luty 2018 - 13:44

Jak wcześniej pytałem, odpowiadałby mi ten realizowany poprzednio biało - niebieski, lub podobny. Jeśli by miał być w innej kolorystyce to kwestia do rozważenia.



#26 soar

soar
  • Użytkownik
  • 219 postów

Napisano 15 luty 2018 - 15:11

Przy czym zakres ilościowy liczy się bez względu na rodzaj elementu. Czyli np. koszulka + 2 pary spodenek to już 3 rzeczy, co już oznacza redukcję ceny.

 

Wydaje mi się że jesteś w błędzie. Ja też niebawem zamawiam w verge ciuchy dla lokalnego teamu i z rozmów z nimi zrozumiałem że zakresy np 3-24 liczą się dla poszczególnych artykułów. Ale, co istotne w danym zakresie mogą być koszulki z różnych modeli (tor, strike itp)



#27 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 luty 2018 - 16:25

jak Uraz robił zamówienie, to wystąpiłem do Verge o wycenę takiego dużego zamówienia i było tam: 25 koszulek CORE, 25 koszulek STRIKE, 25 spodenek CORE i 25 spodenek STRIKE.

 

Łączna ilość w kategorii cenowej (TQP): 100 - czyli zerkamy w tabelkę z cennika do kategorii obejmującej ilość 100 i kalkulujemy cenę.

 

Jak sam zamawiałem koszulkę i spodenki, to też miałem imponujące TQP w wysokości 2. Jak rozumie, gdybym zamówił np. koszulkę i dwie pary spodenek, to miałbym TQP 3 i tym samym każda z rzeczy byłaby tańsza o 2 dyszki :)

 

Tak ja to rozumiem i tak mi to wynikało z dotychczasowych obserwacji. Ale zasiałeś ziarno niepewności, więc piszę pytanie do Verge, bo faktycznie może się okazać, że mam złe wyobrażenie.

 

A swoją drogą jakie rzeczy zamawiacie do teamu? Pierwszy raz od Verge czy już dojrzała współpraca? 



#28 soar

soar
  • Użytkownik
  • 219 postów

Napisano 15 luty 2018 - 17:25

Hmm jeśli w zamówieni forumowym przy ilości 50szt koszulek płaciliście cenę z TQP 100 to wygląda na to że jednak masz rację. A byłem przekonany że jest tak jak pisałem... ale to dobrze, ostatecznie wychodzi taniej ;)

 

U nas to pierwsze zamówienie w Verge. Będzie ok 20 kompletów + skarpety i czapeczki. Zrobili bardzo dobre wrażenie na targach w Kielcach, dlatego się na nich zdecydowaliśmy.



#29 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 luty 2018 - 17:35

Verge robi ekstra wrażenie. Przecież ja zamawiałem pojedynczy zestaw, a z ich strony zaangażowanie, jakbym robił zamówienie za kilkanaście tysięcy, sami dzwonią, piszą, informują jak się sprawy mają. Jakie koszulki bierzecie - jaki model?  

 

Tak jest, potwierdzam, właśnie przeglądnąłem tę wycenę i zestawiłem to z cennikiem. Np. mimo, że w zamówieniu było 25 par spodenek Strike, to cena odpowiadała TQP 100+, czyli ich koszt to 152 zł + cena wkładki. I tak samo z innymi spodenkami i koszulkami. Tak mi też tłumaczyli, że nie ma znaczenia co, a ile.

 

Nie wiem jak do tego się liczą drobne akcesoria jak czapki i skarpetki. Ale na pewno same koszulki i spodenki przy 20 kompletach dają już TQP w wysokości 40, czyli łapiecie się na ten trzeci próg cenowy.


  • soar lubi to

#30 maad11

maad11
  • Użytkownik
  • 227 postów
  • SkądLublin

Napisano 15 luty 2018 - 21:53

Cześć,

Wstępnie jestem zainteresowany kompletem spodenki plus koszulka.

 

Pozdrawiam



#31 Basia00

Basia00
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 24 luty 2018 - 13:36

Czesc,

 

Jestem wstepnie zainteresowana 2 kompletami (spodenki i koszulka) - jeden meski oraz damski.
Koszulki z dlugim rekawem tez wchodza w gre?




 



#32 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 luty 2018 - 13:40

Koszulka z długim też oczywiście jest dostępna. 

 

Prośba zatem do wszystkich, przesyłajcie proszę swoje propozycje projektowe, jakieś luźne myśli nawet, czy coś podpatrzonego w internecie. 

 

Dla mnie na przykład fajna byłaby czerwona z granatowymi kieszeniami, jak już wspominałem. Ale może np. Niebieska, taka chabrowa lub nieco ciemniejsza z jakimś kontrastującym kolorem w pewnych elementach byłaby też niezła.

Może np. taka, jaką zamówiłem, ale w odwróconej kolorystyce. Rzucajcie pomysły, to nas zbliży do celu ;) 



#33 mzo

mzo
  • Użytkownik
  • 71 postów
  • SkądWarszawa - Żoliborz

Napisano 27 luty 2018 - 09:55

Wstępnie na koszulkę się piszę.

#34 zula

zula
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 28 luty 2018 - 16:58

Ja również wstępnie piszę się na spodenki



#35 zula

zula
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 20:00

Cos słychać w temacie Verge ,

 



#36 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 07 marzec 2018 - 13:03

Na razie jeszcze nie słychać, bo nikt nie proponuje żadnych projektów. Ja z kolei jestem trochę zawalony innymi sprawami przez następne 2 tygodnie. 

 

Ale wezmę się za to.



#37 tomekjak

tomekjak
  • Użytkownik
  • 127 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 marzec 2018 - 13:06

Ok, a jaki projekt Cię interesuje? Może masz własną propozycję do rozważenia? :)

 

Dawajcie projekty, bo wiosna idzie :)

 

Poniżej te przygotowane dla mnie przez Verge. Zniknęły tylko czarne spodenki, które realizowałem.

 

https://sketchfab.co...12-jacek-osipiu

ja bym był zainteresowany, spodenkami i koszulką granatową, coś się będzie działo? :-)



#38 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 29 marzec 2018 - 14:26

Granatową, z czerwonymi rękawami?

 

Wybaczcie, ale ja teraz mam okropnie trudny czas, mnóstwo na głowie i zwyczajnie nie mam kiedy się za to zabrać. Ale będę realizował zamówienie, bo sam potrzebuję ubrań.

 

Najgorsze, że różne osoby chciałyby różne projekty. Wobec tego będzie trzeba rozczłonkować zamówienie. Może wyjść z tego powodu po 20 - 40 zł więcej na głowę. 



#39 kadencjusz

kadencjusz
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 31 marzec 2018 - 09:07

Ja bym był chętny przynajmniej na jeden komplet, granatowo-czerwone a'la Wiggins brzmi dobrze, byle spodenki były czarne



#40 k3rmit

k3rmit
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 01 kwiecień 2018 - 09:55

Również byłbym chętny na komplet ;)



Dodaj odpowiedź