Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strava - Nauczcie Mnie W To :)

strava

692 odpowiedzi w tym temacie

#41 HarveyDent

HarveyDent
  • Użytkownik
  • 1105 postów
  • Skądwe mnie tyle piękna

Napisano 15 maj 2018 - 07:52

Problem jest generalnie znany od dawna i Strava niestety nic z tym nie robi.

Spróbuj 

https://support.stra...y-Achievements-

https://support.stra...resh-My-Results

 

Może pomoże. Jak jesteś autorem tych segmentów to wystarczy że włączysz jego edycję, przeklikasz next, next... wyniki się przeładują i "się naprawi". Jak nie to pisz do supportu Stravy. Jak masz free to będziesz czekał wieki na odpowiedź i się nie doczekasz. Jak masz premium to naprawią Ci to w 3 dni. 

 

 


To jest Forum Fanatyków
marvelo
 
Focus Izalco Race - rower nieelektryczny : Di2, Favero Assioma Duo, Garmin Edge 530, Varia RTL515, ION 200 RT

#42 jijx

jijx
  • Użytkownik
  • 218 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 17:11

...
  • Jacenty_071 i jijx lubią to

#43 Orzecho

Orzecho
  • Użytkownik
  • 116 postów

Napisano 01 lipiec 2018 - 20:09

A wie ktoś może czemu czasami pokazuje segmenty a czasami nie? Chodzi mi o to że jadę sobie jakąś trasą nie wiem że jest tam jakiś segment i w czasie jazdy strava go nie pokazuje dopiero jak skończę jazdę zapiszę aktywność i patrzę że osiągnąłem jakiś wynik w danym segmencie? Jak zrobić żeby byly komunikaty o segmentach?

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka



#44 HarveyDent

HarveyDent
  • Użytkownik
  • 1105 postów
  • Skądwe mnie tyle piękna

Napisano 01 lipiec 2018 - 21:46

Pokazuje tylko "zagwiazdkowane" czyli polubione segmenty. Limit to chyba 100, o ile dobrze pamiętam


To jest Forum Fanatyków
marvelo
 
Focus Izalco Race - rower nieelektryczny : Di2, Favero Assioma Duo, Garmin Edge 530, Varia RTL515, ION 200 RT

#45 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8584 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:51

Niedawno nastąpiła zmiana polityki opłat Strava i wprowadzenie pakietów Summit. Można wybrać 3 pakiety: treningowy, bezpieczeństwo, analiza danych. Każdy pakiet kosztuje $2.99/mc, przy rocznym abonamencie $2, przy komplecie 3 pakietów jeszcze $1 w dół (miesięcznie $7.99) do $5. Czyli nawet pakiet jest tańszy niż było poprzednio premium. Słuszna koncepcja - sporo osób wykupi po prostu pakiet analiza dla samych segmentów, $3/mc to już nie dycha, a prawdopodobnie na abonamencie treningowym zarobią więcej, niż dotychczas na premium. Prawdopodobnie. Z drugiej strony wg mnie Live Segments powinno znaleźć się w pakiecie treningowym, no ale to pewno zrobione było z premedytacją, żeby choć część potencjalnych łowców KOM'ów zdecydowało się na plany treningowe i dało zarobić kolejne $3 ;)


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#46 sthEn

sthEn
  • Użytkownik
  • 265 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:23

Niby fajne, bo po co mi Beacon i Heatmapy na przykład.

 

Będę chciał wykresiki, to kupię tylko paczkę Analysis.

 

Czekam, aż skończy mi się darmowy miesiąc Premiumki, i zobaczę, czy mi czegoś brakuje na darmówce :) Jak brakuje - 24$ za rok to nie jest dużo.


Ribble R872 - Octane One Gridd


#47 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2875 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 sierpień 2018 - 12:54

OK, gdzie te turboświetlne wykresiki z Analyzes? Wszystko wygląda po staremu.



#48 Kolunio

Kolunio
  • Użytkownik
  • 334 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 16:14

W pakiecie trening jest wgląd do segmentow które pokonywalismy łącznie z tętnem, kadencja i mocą. W pakiecie analizy tego nie ma - wiem bo właśnie zmieniałem pakiety :)

#49 sthEn

sthEn
  • Użytkownik
  • 265 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 06:38

Wow, serio szczegóły segmentów są w Training packu, a nie Analysis?

 

O_O

 

No to ładnie...


Ribble R872 - Octane One Gridd


#50 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 1016 postów

Napisano 04 sierpień 2018 - 19:01

A powiedzcie mi, może ktoś miał podobny problem albo po prostu wie jak to zmienić... Przeszedłem teraz na Premium i w czasie jazdy pokazuje mi prędkość chwilową, a na trialu pokazywało mi średnią, bardziej mi pasuje widzieć średnią tym bardziej że jeżdżę z licznikiem. Można to jakoś ustawić czy w Premium już tak ma byc?? Z góry dzięki. Pozdrower🙂
  • Orzecho lubi to

#51 Orzecho

Orzecho
  • Użytkownik
  • 116 postów

Napisano 18 sierpień 2018 - 14:51

Udało Ci się to zmienić bo ja też wczoraj przeszedłem na premium i tez mam ten sam problem. Wolałbym żeby pokazywana była prędkość średnia a tu chwilowa. A mam przecież licznik.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka



#52 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 1016 postów

Napisano 19 sierpień 2018 - 10:12

Udało Ci się to zmienić bo ja też wczoraj przeszedłem na premium

Nie. Nauczyłem się z tym żyć ;). Na forum też jak widać odzew marny to być może, że w Premium tak już ma być. 



#53 Chikushou

Chikushou
  • Użytkownik
  • 861 postów
  • SkądOstrów Wlkp.

Napisano 27 sierpień 2018 - 06:50

Mnie ostatnio zaintrygowała pewna sytuacja z segmentami. Chodzi o rozbieżność w średniej prędkości w tabelce, a na wykresach.
Link do sytuacji: https://imgur.com/f4FYXel
 

Generalnie takie rozbieżności zdarzają się praktycznie przy każdym segmencie.



#54 ASSASSING

ASSASSING
  • Użytkownik
  • 141 postów
  • Skądinternet

Napisano 18 wrzesień 2018 - 20:07

Mam pytanie zmieniałem dane do logowania na stravie i po zmianie maila i hasła utworzyło mi nowe konto. Jak się okazało usunęło mi tez stare. Co prawda pliki  na stravie istnieją i nadal mogę się odnaleźć lecz nie mam do  nich dostępu. W chwili obecnej na stravie są 2 osoby o tych samych imionach i nazwiskach, lecz konta nie są połączone a dokładnie pierwsze nie istnieje. Próbowałem odzyskać hasło do pierwszego konta lecz strava podaje że taki że nie ma takiego atlety. Chciałbym odzyskać dane ze starego konta, a najlepiej połączyć stare z nowym, czy to w ogóle jest możliwe?



#55 jijx

jijx
  • Użytkownik
  • 218 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 19:08

Czy da się ukryć czas z segmentu w danym treningu? Pewien odcinek jechałem za autobusem i związku z tym "wykręciłem" dobre czasy które chciałbym ukryć w tabeli. Da się to zrobić bez ukrywania całego treningu?



#56 vpablov

vpablov
  • Użytkownik
  • 217 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 20:03

Możesz ukryć wszystkie segmenty, wybranych raczej nie.

Druga opcja to skrócenie treningu, jeśli  dany przejazd był na początku lub końcu.



#57 HarveyDent

HarveyDent
  • Użytkownik
  • 1105 postów
  • Skądwe mnie tyle piękna

Napisano 21 wrzesień 2018 - 14:22

Oflaguj aktywność (ikona klucza i Flag). Nie będzie ukryta, a segmenty znikną. 

 


To jest Forum Fanatyków
marvelo
 
Focus Izalco Race - rower nieelektryczny : Di2, Favero Assioma Duo, Garmin Edge 530, Varia RTL515, ION 200 RT

#58 lupus

lupus
  • Użytkownik
  • 337 postów

Napisano 23 wrzesień 2018 - 18:47

Uzyj funckji przyciecia treningu/sladu.



#59 JHartman

JHartman
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądWarszaw

Napisano 25 wrzesień 2018 - 20:26

Panowie, jak zrezygnować z Free Trial żeby nie pobrało opłaty za cały następny rok? Ogólnie - jestem zadowolony z testów ale ponieważ zimą nie jeżdżę to chciałem teraz zrezygnować i dołączyć jak zacznie się robić ciepło.

 

No i kwas - albo oślepłem albo opcję zakończenia triala gdzieś bardzo sprytnie ukryli... W https://www.strava.com/accountmam  Manage Summit Membership i tam niby mogę zrobić Remove z paczek ale nie daje się tego zatwierdzić.

 

Czy ktoś to przerabiał?

 

Pozdrawiam

 

PS: Aktywowałem pakiet przez WWW, nie za apki na telefonie



#60 Orzecho

Orzecho
  • Użytkownik
  • 116 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 20:30

Ja anulowlem z apki. To mogę Ci napisać jak. Mam telefon na androidzie : wchodzisz na Google Play, wchodzisz w menu subskrypcje, wybierasz Strave i dajesz anuluj. Pozdrawiam

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: strava