Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dt Swiss Arc 1100 Dicut 48Mm


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michal1906

Michal1906
  • Użytkownik
  • 656 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 11:01

Witam, w ofercie Rose jest opcja zamowienia szosy z tymi kołami. Moge prosic jakies opinie co do tych kół?

#2 LuckyLuk

LuckyLuk
  • Użytkownik
  • 647 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 13:58

DT Swiss to jeden z wiodących producentów kół. Te przeznaczone są głównie na wyścigi, płaskie etapy, ew. czasówki. Waga ok 1,5 kg. 

To bardzo drogie koła, za dużo użytkowników doświadczenia z nimi pewnie nie ma (ja też nie). Znalazłem coś na UK stronach - https://roadcyclingu...oura-bell.html 

 

Z pewnością nie będziesz rozczarowany. 

W tej cenie pomyślałbym jeszcze o Campagnolo Bora - mają świetne łożyska ceramiczne,



#3 Michal1906

Michal1906
  • Użytkownik
  • 656 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 15:55

Parametry znam, cos tam poczytalem na roznyvh anglojezycznych stronach. Bylem zdecydowany zeby kupic rower na Mavicach R-sys (na takich stoi oryginalnie) i w pozniejszym czasie dokupic Campagnolo Bora Ultra 50 ale na stronie Rose jest konfigurator i moge zamienic te Mavici na wspomniane kola DT Swiss za doplata 370 euro. Do tej pory jezeli chodzi o carbonowe stozki mialem przyjemnosc jezdzic na Fast Forward F6R i Zippach 303 Firecrest. Ciekawi mnie bardzo jak te Dt Swiss sie maja do np Zippów? To zbliżony poziom czy jednak polka nizej badz wyzej?

#4 LuckyLuk

LuckyLuk
  • Użytkownik
  • 647 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 09:32

Coś mi się wydaje, że te Mavici będzie w razie czego łatwiej sprzedać. 

Jeśli chodzi o porównanie z FF czy Zipp to niestety nie pomogę, nie miałem z nimi styczności. Postaraj się coś znaleźć na anglojęzycznych stronach, w Polsce jednak ludzie w większości nie mają tak drogich rowerów jak te koła :) 



#5 Michal1906

Michal1906
  • Użytkownik
  • 656 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 08:53

A jak sobie te dt swiss poradza z bocznym wiatrem ? Orientuje sie ktos?

#6 LuckyLuk

LuckyLuk
  • Użytkownik
  • 647 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 10:52

To 48mm więc nie będzie tragedii. 





Dodaj odpowiedź