Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strój Rowerowy - Kolorystyka


30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ejdrian

Ejdrian
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 14 luty 2018 - 17:09

Cześć, mam nietypową prośbę. Jestem w trakcie kompletowania ciuchów na szosę. Mam już spodenki, buty i koszulkę z długim rękawem
I tutaj mam do Was prośbę. Pomożecie mi dobrać kolory pozostałej części garderoby kolarza? :D
A więc tak, obecnie mam:
Buty - kolor biały
Spodenki - czarne z czerwonym akcentem na nogawce
Bluza - granatowa z żółtymi fluo rękawami.

Moja teoria: rękawiczki fluo żółte, skarpety czerwone, kask żółty fluo ( lub biało żółto czarny)
Kolory roweru to jasna czarna rama podchodząca pod granat, napisy biało - czerwone.

Co myślicie o takim komplecie? Dodam że nie są to teamowe ciuchy i mam w czym wybierać pod względem kolorów, ale nie mam możliwości wymiany obecnych rzeczy.

Dzięki i pozdrawiam, każde spostrzeżenie mile widziane.

#2 superfrog

superfrog
  • Użytkownik
  • 143 postów

Napisano 15 luty 2018 - 07:36

Zapytaj chłopaka, to jemu masz się podobać, nie nam.

Taki żarcik. Wiadomo, że trzeba mieć wszystko dobrze skompletowane przed pierwszą jazdą.

#3 X-RAY

X-RAY
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądWarszawa / Jelenia Góra

Napisano 15 luty 2018 - 07:40

W jakimkolwiek kolorze kupisz rękawiczki tak samo w nich pojedziesz, ważne żeby były wygodne.

Moja dobra rada to od początku nie przejmuj się tak bardzo kolorami, kiedyś tak miałem że sarałem się dobierać wszystko pod kolor, ale im więcej masz ciuchów, tym nardziej paleta kolorów rozszerza się, zaczynasz je stosować zamiennie w rozmaitych kombinacjach w zależności od warunków (a także pojemności pralki, łaski i niełaski żony  :D) i cały, misterny plan wp...u...Kupując ciuchy kieruj się bardziej ich parametrami, oraz jakością a nie ograniczaj kolorystyką.


Bianchi Oltre XR3 Disc

Accent Freak 

Bulls Copperhead 3


#4 wesoly_romek

wesoly_romek
  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 15 luty 2018 - 09:07

Jak to? Wszyscy przecież wiedza, że czerwone są szybsze!



#5 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 luty 2018 - 09:52

myślę, że na forumrowerowe.org zajmą się Twoim pytaniem naprawdę dokładnie. Tutaj trochę inna charakterystyka :)



#6 Mateunio

Mateunio
  • Użytkownik
  • 944 postów
  • SkądKT

Napisano 15 luty 2018 - 10:17

zaraz tu wpadnie beskidbike i bedziesz miał pozamiatany temat kolorów :)


Sticker-e1508358125669.jpgcrankalicious.pl - profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji roweru

 


#7 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 15 luty 2018 - 10:22

Czuwam :) Na razie nie widzę żadnych "anomalii" :P



#8 Gosc_DivisionBell_*

Gosc_DivisionBell_*
  • Gość

Napisano 15 luty 2018 - 11:43

Weź różowe, to jest gwarancja tego, że wątek będzie się rozwijał ;)


  • Prozor i pimpf lubią to

#9 Ejdrian

Ejdrian
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 15 luty 2018 - 12:11

Superfog, widzę, że niezły z Ciebie śmieszek stosując takie "żarciki" :P
Mniejsza o to. Poprostu wszędzie gdzie piszą na temat szosy można znaleźć temat kolorów ubrań. Poprostu nie chcę być gorszy i wyglądać jak jeden z tęczowych :P
Niestety tylko jedna odpowiedź wnosi coś do tematu. X-RAY, dzięki za rady i opinię.
Pozdrawiam.
P.S.
Identyczny post dałem na forumrowerowe, ponieważ z forum wczoraj cały dzień był problem. Dopiero dzisiaj można było otworzyć post...

#10 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 15 luty 2018 - 13:04

A co tu doradzać? Kup to co ci się podoba, wg gustu. Najwyzej będą się z ciebie śmiać :) A jeśli się tym przejmujesz, to nie kupuj różowego, reszta jakoś ujdzie :P


  • mess lubi to

#11 Gosc_DivisionBell_*

Gosc_DivisionBell_*
  • Gość

Napisano 15 luty 2018 - 16:16

Dużo gości jeździło, jeździ w strojach Lampre. Jakoś nigdy nie widziałem żeby się ktoś z nich śmiał :)



#12 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 15 luty 2018 - 20:30

Pokaż się na ulicy i zrób ankietę. Polska to nie jest kolarski kraj. 1/1000 osób powie że róż jest ok, bo to kolor Giro albo Lampre. Reszta powie, że wyglądasz jak ciota, a od niektórych możesz jeszcze dostać po pysku, taki kraj :P



#13 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 15 luty 2018 - 23:07

Oczywiście, przecież prawdziwy facet wyróżnia trzy kolory: fajny, niefajny i ... pedalski.  :D

 

A tu jeszcze, żeby dobrać .... ale o co chodzi ?


"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#14 Gosc_DivisionBell_*

Gosc_DivisionBell_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2018 - 13:18

Pokaż się na ulicy i zrób ankietę. Polska to nie jest kolarski kraj. 1/1000 osób powie że róż jest ok, bo to kolor Giro albo Lampre. Reszta powie, że wyglądasz jak ciota, a od niektórych możesz jeszcze dostać po pysku, taki kraj :P

Ja myślę, że ogólnie przeceniasz zainteresowanie ludzi kolarzami, szczególnie w miastach. Większość juz dawno się przyzwyczaiła do widoku kolarzy, biegaczy itp. Podejrzewam, że naprawdę mają w d... czy ktoś jedzie w stroju czarnym, różowym czy pomarańczowym.



#15 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 luty 2018 - 13:35

Ja myślę, że ogólnie przeceniasz zainteresowanie ludzi kolarzami, szczególnie w miastach. Większość juz dawno się przyzwyczaiła do widoku kolarzy, biegaczy itp. Podejrzewam, że naprawdę mają w d... czy ktoś jedzie w stroju czarnym, różowym czy pomarańczowym.

Jak widzisz masz już pogląd dwóch osób, i jasno widać że są tacy i tacy :).


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#16 Gosc_DivisionBell_*

Gosc_DivisionBell_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2018 - 16:54

Ale to jest pogląd ludzi którzy sami jeżdżą, a nie postronnych przechodniów na ulicy.



#17 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 19 luty 2018 - 17:32

Jak ktoś widzi faceta na rowerze w oczojebnym różu, to nawet jak się nie zna, pomyśli, że jakiś pedalista :P

W czarnym hmm...może ksiądz, może kominiarz...a może ktoś "normalny" ;)



#18 Gosc_DivisionBell_*

Gosc_DivisionBell_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2018 - 18:31

Jak ktoś widzi faceta na rowerze w oczojebnym różu, to nawet jak się nie zna, pomyśli, że jakiś pedalista :P

 

Nie, to Ty tak to widzisz i myślisz, że wszyscy inni również.


  • piotrkol, Look i noren lubią to

#19 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 luty 2018 - 20:28

Może skończ z takim podejściem, bo można Ci powiedzieć że skory Ty tak nie twierdzisz to nie znaczy, że wszyscy inni również.

Bardziej się zastanów dlaczego facet skoro nie jest pedałem, zwraca na siebie uwagę różowym kolorem. Zapewniam Cie że dzieci w przedszkolu wiedza który kolor jest dla kogo :D


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#20 Gosc_DivisionBell_*

Gosc_DivisionBell_*
  • Gość

Napisano 20 luty 2018 - 11:01

Nie chce mi się ciągnąć dalej tej dyskusji bo Ty jesteś w tych kwestiach taki sam radykał jak pewien użytkownik tego forum w temacie pedałów platformowych ;)





Dodaj odpowiedź