Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rama Author Charisma 55 Sprzedam

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Puyol

Puyol
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądCzB

Napisano 12 marzec 2018 - 19:18

Witam, mam do sprzedania ramę szosową AUTHOR CHARISMA w rozmiarze 58. Jest to rozmiar nowych ram Authora Charisma, więc trzeba dokładnie sprawdzić sobie geometrię na stronie http://pl.author.eu/...eometrie-modelu

Ja mam 180 cm wzrostu i pozycja jest bardzo dobra, ustawiona na bikefitting, a jeździło mi się bardzo dobrze. Rower z 2015 roku, jednak przejechane niecałe 4000 km- rower więcej stał niż jeździł. W tej chwili mam przełaj, tym bardziej szosa poszła w odstawkę. Stan ramy oceniam na bardzo dobry +. Rama oczywiście z wkładem suportu i sterami FSA plus podkładki pod mostek- rura jak widać nie była docinana.

Gratis dorzucam trenażer Elite volare mag w bardzo dobrym stanie wraz z opona dedykowana pod trenażer (na zdjęciu) oraz materiał ochonny na rower zapobiegający kapaniu potu na ramę i kierownice.

Gratis nr 2 to koło przednie, Shimano WHR500, splot "słoneczko" 20 szprych, czarne, niewytarte obręcze, żadnych bić.

Wszystko w bardzo dobrym stanie. Dla zainteresowanych więcej zdjęć na e-mail.

Cena jaka mnie interesuje to 3000 zł, oczywiście do negocjacji. Kontakt 721 283 967.

Polecam.

Dodaj odpowiedź