Skocz do zawartości


Zdjęcie

Toruń - Miasto Aniołów


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Siudek

Siudek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • SkądToruń

Napisano 18 wrzesień 2010 - 08:59

Szukam chętnych z Torunia i okolic do wspólnych treningów i wypadów (40-150 km, z możliwością wydłużenia dystansu). Ujeżdżam MTB, pomykam również na szosie (moje preferencje na ten sezon to właśnie maratony szosowe - kat. rower inny). Jeszcze jedno pytanko - czy jest w Toruniu jakiś punkt, w którym zbierają się ludziska na wspólną jazdę? Taka idea, myślę dobra, funkcjonuje właśnie we Włocławku, gdzie mieszkałem kilka lat - centralny punkt miasta, zbiórka, podział na ekipy, trasy, MTB/szosa/lajt, wyjazd, fun.

...::: GG: 11315161 :::...

#2 Gosc_łukasz_*

Gosc_łukasz_*
  • Gość

Napisano 18 wrzesień 2010 - 09:09

czesc Siudek :-) zapytaj sie Roberta on wie gdzie są ustawki w toruniu czasami z nimi jezdzi jak jest w Toruniu.

#3 Siudek

Siudek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • SkądToruń

Napisano 18 wrzesień 2010 - 09:27

No... Toruń pozdrawia Imagisowca z Włocławka! Dzięki Łukasz za odpowiedź, mam kontakt z Rafałem Sz., ale chodzi o to, żeby zebrać większą ekipę - wtedy jest więcej możliwości. Pozdrawiam!

#4 prescot

prescot
  • Użytkownik
  • 255 postów
  • SkądToruń

Napisano 18 wrzesień 2010 - 11:12

co niedziela Tor-Tor godzina 10:00 - w sezonie raczej szosa, ale na góralu nikt Ciebie nie wygoni :)

zapraszam,

#5 Siudek

Siudek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • SkądToruń

Napisano 18 wrzesień 2010 - 14:33

Dzięki Zibi za zaproszenie, problem w tym, że ja na oponach 26 x 1.5 "pomykam" co najwyżej ze średnią 27 km/h. Póki co nie pojawiam się na Waszych treningach, gdyż głupio mi wlec się na ogonie, bez możliwości dania sensownej zmiany. Ale może poza sezonem (późna jesień, zima, wczesna wiosna) spotkam się z kimś z TTC na treningu po lesie. Pozdrawiam. 8-)

#6 wlodek111

wlodek111
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądToruń

Napisano 23 wrzesień 2010 - 17:36

Siudek Ty się nie obawiaj naszej szybkości ,tu tez przyjeżdżają ludzie o różnym wytrenowaniu.
Przyjedż,spróbuj a może Ci się spodoba.Jest nas już spora grupa i ciągle zapraszamy nowych.

#7 neuropathic

neuropathic
  • Użytkownik
  • 135 postów
  • SkądLubin - dolny ślask

Napisano 13 październik 2010 - 18:22

Właśnie w następny sezon wybieram się do Chełmna k. Torunia jak zobaczycie niebieskiego gianta który ledwo dysz przy 350km to właśnie ja :)



Dodaj odpowiedź