Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bike Expo 2018, Pge Narodowy

bike expo

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2875 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 marzec 2018 - 20:27

No jak, był ktoś dziś? jeszcze jutro trwa impreza.

Oczywiście gwiazdami wieczoru były Maja i Jolanda, udało mi się w końcu zdobyć autografy <3 :)

 

Co do testów rowerów..

było kilka firm, dużym wzięciem cieszyły sie MTB fulle, szos było mniej, natomiast co ciekawe na płytę do jazdy nie wpuszczano osób bez kasków, a nie każda ekipa miała kaski. Było jedno stanowisko gdzie pan wypożyczał kaski, ale było ich 15, a ludzi dziesiątki -> dopowiedzcie sobie resztę ;)

 

Giant - rozczarowanie - brak TCR, nowe Propele były dwa, z których ten w moim rozmiarze M był rozładowany :(

 

Trek - jedna z lepiej przygotowanych ekip. Rząd Emond SLR w różnych rozmiarach.

 

Spec - brak Tarmaców w różnych rozmiarach, ledwie jeden Sworks ten nowy i to nie w moim rozmiarze, szkoda. 

 

Merida - dwóch panów ogarniało busika z rowerami, mnie zainteresowała nowa Scultura 7000E.

 

Decathlon i Kross - ciężko się było dopchać do roweru, Btwiny śmigały tam i z powrotem, ogromne zainteresowanie.

 

Co do samych testów.. wziąłem Emondę SLR na hydraulice i jakoś szału nie było. Wrzucam łańcuch na duży blat i od razu łancuch spadł na ramię. Jakby ten rowerek lepiej zsetupować byłoby pewnie przyjemniej. Ale sama jakość jazdy bez szału. Taki dziwny ten rower.. Lepiej mi się na moim ex Giancie Defy jeździło. Po Emondce wsiadłem na Sculturę, ale głównie ze względu na nowy setup Ultegra Di2 hydrauliczny i nowe klamki 8070. M/L rozmiar okazał się dla mnie w sam raz (175cm)! Natomiast jakość jazdy ze dwie klasy nad Emondą. Prowadzenie, kontrola nad rowerem, sztywność, przyspieszenie, no po prostu klasa. Szkoda że nie miał lzejszych kół, bo spokojnie z pół kilo można byłoby ją odchudzić z tych 8kg. Ale rowerek sam w sobie naprawdę bajer. Merida > Trek, no no.. 

 

IMG_8997.jpg
 
IMG_8998.jpg
 
IMG_6952.jpg
 
IMG_9042.jpg
 
IMG_9046.jpg
 
IMG_9065.jpg
 
IMG_9074.jpg
 
IMG_9056.jpg
 
IMG_9057.jpg
 
 
 
IMG_9080.jpg

 

 


  • Marcin321 i pan_piotr lubią to

#2 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 marzec 2018 - 16:03

miałem się wybrać, ale poszedłem na rondo :D a kurde mam to chyba z kilometr od domu :)



#3 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2875 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 marzec 2018 - 16:56

A, jeszcze jedna uwaga mi się przypomniala - nowe klamki do mechanicznej zmiany biegów Ultegry mają znacznie mniejszy zakres ruchu niż 6800, bardzo mi się to spodobalo. Nie trzeba tak mocno wyginać klamek żeby zmienić bieg. 





Dodaj odpowiedź