Skocz do zawartości


Zdjęcie

Darmowy Program Do Tworzenia I Odtwarzania Treningów Na Trenażer


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 31 marzec 2018 - 15:51

Szukam programu na PC lub telefon, w którym wygodnie mógłbym stworzyć lub pobrać trening i go potem odtworzyć. Komunikacja z PC przez Ant+, z telefonem musiałby obsługiwać BT, bo nie mam w swoim Ant+.

 

Do tej pory korzystałem z:

-TrainerRoad - byłem bardzo zadowolony, w zasadzie tylko raz miałem z nim drobny problem. Duży problem mam za to z ceną, która jest moim zdaniem nieakceptowalna.

-Golden Cheetah - w necie jest tutorial (robiony na Macu) do modułu treningowego. Według niego, praca powinna być intuicyjna i bardzo sprawna. W praktyce na PC jest on jednak do niczego.

 

Ktoś, coś? Myślę, że jakby był dobry to nawet byłbym w stanie zapłacić, ale jednorazowo, a nie w formie subskrypcji.



#2 puchaty

puchaty
  • Użytkownik
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 31 marzec 2018 - 18:19

Zobacz Xerta. Ja robię tak, że garmin jest połączony z telefonem a na nim apka xert player, telefon z netem i wyświetla się wszystko elegancko na laptopie. Co do projektowania treningów, to sam xert ma bardzo dużo gotowych ale i te można modyfikować. Samemu robić nie próbowałem.



#3 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 28 kwiecień 2018 - 21:24

Szukam programu na PC lub telefon, w którym wygodnie mógłbym stworzyć lub pobrać trening i go potem odtworzyć. Komunikacja z PC przez Ant+, z telefonem musiałby obsługiwać BT, bo nie mam w swoim Ant+.

 

Do tej pory korzystałem z:

-TrainerRoad - byłem bardzo zadowolony, w zasadzie tylko raz miałem z nim drobny problem. Duży problem mam za to z ceną, która jest moim zdaniem nieakceptowalna.

-Golden Cheetah - w necie jest tutorial (robiony na Macu) do modułu treningowego. Według niego, praca powinna być intuicyjna i bardzo sprawna. W praktyce na PC jest on jednak do niczego.

 

Ktoś, coś? Myślę, że jakby był dobry to nawet byłbym w stanie zapłacić, ale jednorazowo, a nie w formie subskrypcji.

 

Ceny - bez jaj. Większość oscyluje w okolicach $10. Za miesiąc. Co w tym nieakceptowalnego? 

Z darmowych: Power Peaks. Nie obsluguje BT. Kup sobie dongla ANT i po problemie. Żaden PC tego nie ma i co z tego? Chcąc używać Zwifta (ta... wiem - cena nieakceptowalna z Twojego punktu widzenia) na PC Win nie ma póki co innej możliwości... 

GC - moduł treningowy działa sprawnie i na ogół bez problemów. Edytor treningowy również. Oczywiście na ANT. 

Jednorazowa opłata - to może TSS Tacx? Tylko IMHO to dopiero bez sensu, ale są tacy, co twierdzą, że wprost przeciwnie (pozdrowienia dla Zbyszka :))


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#4 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 28 kwiecień 2018 - 21:58

Kwestia ceny jest subiektywna. Dla mnie te 12$ za TR to za dużo i tyle.

 

Obecnie stanęło na Power Peaks. Mam już pełne środowisko do niego, ale jeszcze nie miałem okazji przetestować. Sezon na trening wewnątrz się dla mnie skończył, więc pierwsze próby pewnie za jakieś pół roku.

 

Co do GC, to korzystałeś z niego czy tylko sprawdzałeś pobieżnie? Bo na pierwszy rzut oka jest sensowny, a w praktyce to porażka.



#5 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 19 czerwiec 2018 - 11:25

Dla mnie opłata nawet $15 za miesiąc treningu to kwota akceptowalna biorąc pod uwagę efekty treningowe. Moduł treningowy GC - tak korzystałem, swego czasu nawet dość intensywnie. Jedynie co mnie wkurzało to obsługa myszą/klawiaturą. 


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect




Dodaj odpowiedź