Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rival - Pękające Ot Tak Sobie...


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rolf

Rolf
  • Użytkownik
  • 59 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 kwiecień 2018 - 07:29

Hej,

 

Niedługo nacieszyłem się zakupionym (używanym) rowerkiem - klamkomanetka rozleciała się podczas zmiany biegów. Po powrocie do domu - i wpisaniu w google "sram rival broken" - widzę, że to dość typowa przypadłość dla tego modelu...

 

http://ep1.pinkbike....4pb10453189.jpg

 

Pytanie - czy inne modele srama też tak się psują? Czy nowsze/starsze Rivale też tak pękają?

 

Mam możliwość zakupu dosyć tanio używanych klamkomanetek Rival - jak w załączniku - z alu łapami... Czy może takie, bardzie siermiężne, wytrzymają dłużej? Czy ktoś wie, czy przypadkiem nie mógłbym przełożyć mechanizmu z jednej do drugiej?

 

Pisałem do srama, powiedzieli, że mam sobie nową klamkomanetkę kupić - ale nie chcę płacić kupy kasy za takie g*****... Już wolę teraz kupić coś po taniości, a za rok czy dwa nową ultegrę.

 

Pozdrawiam!

 

Załączone pliki



#2 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8556 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 12 kwiecień 2018 - 07:41

Jeżdżę na SRAM-ie od samego początku ich obecności na rynku. Pomijając jedyne uszkodzenie ewidentnie z mojej winy (upadek, i to dość paskudny), nie miałem nigdy problemów, a jeździłem na prawie każdym sprzęcie szosowym z ich oferty.

 

Pamiętaj, że Internet wyolbrzymia problemy ze sprzętem stukrotnie, szczególnie jeżeli problem przytrafi się popularnemu użytkownikowi.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#3 kaloo

kaloo
  • Użytkownik
  • 614 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 08:19

Mi się rozsypała lewa manetka w sram force 2x10. Połamała się dźwignia od zmiany przedniej przerzutki.



Dodaj odpowiedź