Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szosowe Mp Amatorów


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 glomo

glomo
  • Użytkownik
  • 187 postów

Napisano 29 maj 2018 - 11:01

Witam,

 

Ma ktoś jakieś informacje, czy w tym roku odbędą się szosowe MP dla Amatorów? W zeszłym roku impreza była połączona z szosowymi MP Masters, w tym roku podczas szosowych MP Masters jest wyścig dla amatorów, ale ma on rangę 'imprezy towarzyszącej' a nie MP Amatorów. 



#2 dywyn

dywyn
  • Użytkownik
  • 703 postów

Napisano 29 maj 2018 - 17:48

Przecież Masters to amatorzy. Czy nie działa to tak, że Mistrzostwa Polski Amatorów ale bez licencji master może zrobić każdy, gdzie chce i kiedy chce? Tak samo było z Górskimi Mistrzostwami Polski. Było tego kilka ale tylko jedne prawdziwe w Szaflarach.



#3 glomo

glomo
  • Użytkownik
  • 187 postów

Napisano 30 maj 2018 - 11:39

No chyba nie do końca. Bo w zeszłym roku te MP amatorów w Serocku miały chyba taką rangę nadaną przez PZKOL, tak samo jak MP Masters. Ja jestem pełnoprawnym amatorem, nie mam żadnej licencji, a nie mogę startować w MP Masters, więc chyba to nie do końca tak, że masters=amator. A może tak: Masters jest amatorem, ale amator nie musi być mastersem i co wtedy?



#4 ASSASSING

ASSASSING
  • Użytkownik
  • 141 postów
  • Skądinternet

Napisano 30 maj 2018 - 22:09

A wtedy można wyrobić sobie licencję i wziąć udział w MP Masters, którzy tak jak zauważyłeś są amatorami. Licencja to 50 zł więc koszt niższy niż start w zawodach. A jak już zostaniesz MP Masters to już można się czymś pochwalić. A nie tak że zdobywasz mistrzostwo Polski w Koziej Wólce, które zorganizował jakiś Janusz Parzywól, bo kto mu zabroni. Takich mistrzów to może być na pęczki. 



#5 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 31 maj 2018 - 05:57

O ile dobrze pamiętam to do licencji trzeba wykupić ubezpieczenie więc cena rośnie.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka



#6 dywyn

dywyn
  • Użytkownik
  • 703 postów

Napisano 31 maj 2018 - 07:08

A może tak: Masters jest amatorem, ale amator nie musi być mastersem i co wtedy?

Jak to co? Nie może zostać pełnoprawnym mistrzem kraju :) Biało czerwoną koszulkę z orzełkiem może wręczyć każdy, ale z prawdziwymi mistrzostwami kraju ma to niewiele wspólnego.

Może tegoroczny organizator imprezy nie chce robić amatorów w bambuko?

 

Ubezpieczenie to problem?



#7 Gosc_PGT_*

Gosc_PGT_*
  • Gość

Napisano 03 grudzień 2021 - 15:04

puchary i trofea sportowe wręczane podczas imprezy robiły naprawdę spore ważenie. Gratulujemy wygranym!!!!!



#8 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 03 grudzień 2021 - 17:04

Masters=amator? Tutaj wielu prawdziwych amatorów może być w szoku.  pozdr





Dodaj odpowiedź