Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trasy Okolice Zamościa


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 glowki

glowki
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 02 czerwiec 2018 - 22:56

Witam, czy znacie jakieś fajne trasy, ok 70-90 km w okolicach Zamościa, żeby w miarę asfalt był przejezdny, Jak i mały ruch pojazdów. Będę na kilka dni w Zamośćiu i z porad szosowców z okolic z chęcią skorzystam. Pozdrawiam

#2 budka

budka
  • Użytkownik
  • 142 postów
  • Skądz Internetu

Napisano 03 czerwiec 2018 - 10:49

Na poludnie od Zamoscia masz Roztoczanski Park Narodowy mozesz fajnie pojezdzic w jego okolicach czyli Zwierzynca, Jozefowa i  nawet Susca. Bylem kilka razy i jezdzi sie fajnie od czasu do czasu trafia sie kilka gorek. W okolicach weekendow bylo spore natezenie turystow bo okolica bogata w faune, flore jak i historie. 



#3 Yar_Tur

Yar_Tur
  • Użytkownik
  • 96 postów

Napisano 03 czerwiec 2018 - 11:17

Okolice Zamościa same w sobie mało ciekawe, więc albo okolice Zwierzyńca, albo Szczebrzeszyna, albo Frampola, np. krajówką 74 do Szczebrzeszyna i dalej w stronę Frampola, a tam już masz masę możliwość z naszymi hopkami.

#4 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 2198 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 czerwiec 2018 - 13:42

Zdecydowanie jedź na południe w stronę Zwierzyńca czy Krasnobrodu. Bardzo urokliwe tereny, właśnie spędziłem tam kilka dni. Trasy masz w wątku mój dzisiejszy trening. @yar_tur dobrze radzi :)

#5 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 03 czerwiec 2018 - 14:36

Polecam ten podjazd (jadąc od Szczebrzeszyna będzie w dół):

http://www.altimetr....zd-gorajec.html

Na południe od Zamościa najciekawiej, ale można też wyruszyć w stronę Nielisza (duży zalew) albo Skierbieszowa (np. ze Starego Zamościa w prawo przez Wierzbę)  .

http://www.altimetr....trudniejsze.php

 

Kiedyś, gdy często jeździłem trasy 120-150 km najchętniej wyruszałem z Krasnegostawu właśnie na Roztocze (np. Krasnobród przez Jacnię a powrót przez Suchowolę lub odwrotnie, Zwierzyniec przez Topólczę, powrót rzez Żurawnicę).

 



#6 Yar_Tur

Yar_Tur
  • Użytkownik
  • 96 postów

Napisano 03 czerwiec 2018 - 15:58

@marvelo podjazd o którym piszesz to tzw. Szperówka jeden z ciekawszych w okolicy, ale jest tego więcej, tylko bliżej Frampola (na bocznych drogach), ogólnie cała droga Frampol - Zwierzyniec (lub odwrotnie) po krajówce jest ciekawa.Ja jestem z Biłgoraja więc to moje codzienne trasy, kolega może sobie przejrzeć moje konto na Stravie (link w profilu forum) i z pewnością coś znajdzie, z tym że nie przy samym Zamościu tylko trochę dalej.

#7 glowki

glowki
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 03 czerwiec 2018 - 18:19

Ostatnio miałem okazję pojeździć ta trasą, screen w załączniku

#8 glowki

glowki
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 03 czerwiec 2018 - 18:19

Ostatnio miałem okazję pojeździć ta trasą, screen w załączniku

Załączone pliki



#9 glowki

glowki
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 03 czerwiec 2018 - 18:24

Trasę zaczynam z centrum Zamościa. Dziękuję za propozycje



Dodaj odpowiedź