Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bike Fitting Veloart Oddział Kraków

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • SkądKielce

Napisano 07 czerwiec 2018 - 15:33

Panowie wybieram się do nich w lipcu na pomiary, macie jakieś doświadczenia z tym studiem? O ile oddział w Warszawie zbiera dobre opinie to zastanawiam się czy tak samo jest z Krakowem? Dodam, że mam problem z biodrem i liczę na to, że fizjoterapeuta jakoś mnie poustawia aby wyeliminować wszelkie dolegliwości.
Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam 🙂

#2 tomek1234

tomek1234
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 18:39

Byłem u nich w marcu. Mnie ustawiał Jarosław Dymek. Ogólnie bardzo polecam. Na pewno tam jeszcze wróce.
  • EmPe lubi to

#3 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • SkądKielce

Napisano 07 czerwiec 2018 - 19:07

Brałeś standard czy premium??

#4 tomek1234

tomek1234
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 21:11

Premium

#5 m__f

m__f
  • Użytkownik
  • 89 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 21:22

Miałem robiony fitting premium u Jarosława Dymka ponad rok temu (dodam że nic za to nie płaciłem - voucher z zawodów - tak więc liczyłem się z tym że będzie byle jak i jak najszybciej, ale się pozytywnie rozczarowałem) i jestem w pełni zadowolony, super podejście do klienta + ogromne doświadczenie Jarka dają efekt, polecam.

• EmPe lubi to

#6 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • SkądKielce

Napisano 07 czerwiec 2018 - 21:58

Z tego co piszecie to same plusy🙂 Ciekawe czy trafię na tego samego bike fittera, bo z tego co zrozumiałem to jest ich przynajmniej dwóch? A powiedzcie mi jeszcze, warto dopłacać do tego premium?

#7 tomek1234

tomek1234
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 08 czerwiec 2018 - 06:17

Wydaje mi się, że w Krakowie jest tylko Jarek. Dla mnie warto bo między innymi chciałem dopasować siodło, a coś takiego właśnie było w ofercie premium (mata tensometryczna). Tak prawde mówiąc to nawet zapłaciłbym za wersje PRO, ale wtedy dotyczyła ona roweru czasowego. Z tego co widzę, oferta odrobinę się teraz zmieniła.

Podsumowując, jedź, korzystaj, bierz najlepszą opcje na jaką Cie stać i taką która ma jak najwięcej rzeczy które chcesz sprawdzić. Podczas wywiadu / badania i tak wyjdzie czego potrzebujesz.

• EmPe lubi to

#8 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • SkądKielce

Napisano 08 czerwiec 2018 - 08:43

Podsumowując, jedź, korzystaj, bierz najlepszą opcje na jaką Cie stać i taką która ma jak najwięcej rzeczy które chcesz sprawdzić. Podczas wywiadu / badania i tak wyjdzie czego potrzebujesz.

Dziękuję...Pewnie będzie tak jak napisałeś, że na miejscu zapadnie decyzja.

Pozdrawiam :)

#9 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • SkądKielce

Napisano 23 lipiec 2018 - 20:10

Witam wszystkich :) Jestem dwa tygodnie po wizycie w Veloart Kraków i czuję się zobowiązany coś napisać. Jak już wcześniej pisałem mam chore biodro, także jestem raczej skomplikowanym przypadkiem w porównaniu do w pełni sprawnych ludzi. Wizytę tą traktowałem jako w sumie moją ostatnią szansę aby pozostać przy rowerze szosowym, bo po zakupie okazało się, że niestety ale dwie godziny treningu na rowerze musiałem odkupić 2 dniowym odpoczynkiem. Byłem ustawiany przez Jarka Dymka, zresztą chyba tylko on jest tam bikefitterem i powiem Wam, że efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Trochę sceptycznie podchodziłem do tego wszystkiego, zastanawiałem się ile w tym wszystkim zwykłego marketingu, ile zwykłego bajerowania jeśli mogę tak to nazwać, a ile prawdy, no ale jak człowiek jest pod ścianą to chwyta się wszystkiego. Efekt jest taki, że teraz na nowo odczuwam radość z jazdy, 2-3h jazdy dzień po dniu nie jest dla mnie żadnym problemem, mam jeszcze kilka zaleceń, które niebawem wdrożę w życie i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Wracając jeszcze do samej osoby Jarka Dymka, widać, że jest to człowiek z pasją i naprawdę rzetelnie podchodzi do tego co robi, przy tym wszystkim po prostu fajny, sympatyczny człowiek...Co tu więcej pisać, mnie pomogli i ze swojej strony, każdemu który się waha, powiem, że WARTO naprawdę WARTO :)

Ps. Żeby nie być posądzonym o jakąś kryptoreklamę, napiszę tylko, że nie mam z tą firmą nic wspólnego, szukałem pomocy, znalazłem przypadkowy film promocyjny na YT z oddziału w W-wie gdzie ustawiali Czarka Zamanę, temat mnie zaciekawił, pozniej telefon, wyznaczenie terminu i stało się.

Pozdrawiam i od siebie polecam :)

• astronom i 1415chris lubią to

#10 nyto123

nyto123
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 08 styczeń 2020 - 19:11

Jarosław Dymek ma swój salon także w zamian za niego w Veloarcie jest Pan Karol może ktoś korzystał z jego usług i może się podzielić swoimi doświadczeniami

#11 bartek em

bartek em
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 17 kwiecień 2020 - 08:31

Prosze o aktualne info czy lepiej iść do Jaroslawa Dymka (ma swój priv gabinet) czy może Vertykal czy Michal Barczynski z Czestochowy (Fabryka rowerow) wszędzie mam podobnie...daleko jak już jechać to chce by była jakość tip top, zależy mi przede wszystkim na dobrym ustawieniu bloków  pod nowe buty i rower bo to bloki najczesciej powodują u mnie problem przy zlym ustawieniu.

bart miro

#12 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 296 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 17 kwiecień 2020 - 10:33

Dymek to prekursor bikefittingu w Polsce i to wszystko do niego się zaczęło. Większość fitterów miało u niego kursy itd. Tak więc naturalnym wyborem dla mnie byłby Jarek ;-)

#13 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • SkądKielce

Napisano 17 kwiecień 2020 - 13:21

Prosze o aktualne info czy lepiej iść do Jaroslawa Dymka 

wszędzie mam podobnie...daleko jak już jechać to chce by była jakość tip top,

Jedz, nie zawiedziesz się.

#14 bartek em

bartek em
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 17 kwiecień 2020 - 14:00

OK zdaję się na was, dzięki

bart miro

#15 kudl4t4

kudl4t4
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 28 kwiecień 2020 - 07:29

Mogę potwierdzić POZYTYWNE opinie o bikefitting przez Jarka Dymka. 

• joesatch lubi to

Dodaj odpowiedź