Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bike Fitting Veloart Oddział Kraków


15 odpowiedzi w tym temacie

#1 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 1016 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 15:33

Panowie wybieram się do nich w lipcu na pomiary, macie jakieś doświadczenia z tym studiem? O ile oddział w Warszawie zbiera dobre opinie to zastanawiam się czy tak samo jest z Krakowem? Dodam, że mam problem z biodrem i liczę na to, że fizjoterapeuta jakoś mnie poustawia aby wyeliminować wszelkie dolegliwości.
Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam 🙂

#2 tomek1234

tomek1234
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 18:39

Byłem u nich w marcu. Mnie ustawiał Jarosław Dymek. Ogólnie bardzo polecam. Na pewno tam jeszcze wróce.
  • EmPe lubi to

#3 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 1016 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 19:07

Brałeś standard czy premium??

#4 tomek1234

tomek1234
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 21:11

Premium



#5 m__f

m__f
  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 21:22

Miałem robiony fitting premium u Jarosława Dymka ponad rok temu (dodam że nic za to nie płaciłem - voucher z zawodów - tak więc liczyłem się z tym że będzie byle jak i jak najszybciej, ale się pozytywnie rozczarowałem) i jestem w pełni zadowolony, super podejście do klienta + ogromne doświadczenie Jarka dają efekt, polecam.


  • EmPe lubi to

#6 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 1016 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 21:58

Z tego co piszecie to same plusy🙂 Ciekawe czy trafię na tego samego bike fittera, bo z tego co zrozumiałem to jest ich przynajmniej dwóch? A powiedzcie mi jeszcze, warto dopłacać do tego premium?

#7 tomek1234

tomek1234
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 08 czerwiec 2018 - 06:17

Wydaje mi się, że w Krakowie jest tylko Jarek. Dla mnie warto bo między innymi chciałem dopasować siodło, a coś takiego właśnie było w ofercie premium (mata tensometryczna). Tak prawde mówiąc to nawet zapłaciłbym za wersje PRO, ale wtedy dotyczyła ona roweru czasowego. Z tego co widzę, oferta odrobinę się teraz zmieniła.

 

Podsumowując, jedź, korzystaj, bierz najlepszą opcje na jaką Cie stać i taką która ma jak najwięcej rzeczy które chcesz sprawdzić. Podczas wywiadu / badania i tak wyjdzie czego potrzebujesz.


  • EmPe lubi to

#8 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 1016 postów

Napisano 08 czerwiec 2018 - 08:43

 

Podsumowując, jedź, korzystaj, bierz najlepszą opcje na jaką Cie stać i taką która ma jak najwięcej rzeczy które chcesz sprawdzić. Podczas wywiadu / badania i tak wyjdzie czego potrzebujesz.

Dziękuję...Pewnie będzie tak jak napisałeś, że na miejscu zapadnie decyzja.

Pozdrawiam :)



#9 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 1016 postów

Napisano 23 lipiec 2018 - 20:10

Witam wszystkich :) Jestem dwa tygodnie po wizycie w Veloart Kraków i czuję się zobowiązany coś napisać. Jak już wcześniej pisałem mam chore biodro, także jestem raczej skomplikowanym przypadkiem w porównaniu do w pełni sprawnych ludzi. Wizytę tą traktowałem jako w sumie moją ostatnią szansę aby pozostać przy rowerze szosowym, bo po zakupie okazało się, że niestety ale dwie godziny treningu na rowerze musiałem odkupić 2 dniowym odpoczynkiem. Byłem ustawiany przez Jarka Dymka, zresztą chyba tylko on jest tam bikefitterem i powiem Wam, że efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Trochę sceptycznie podchodziłem do tego wszystkiego, zastanawiałem się ile w tym wszystkim zwykłego marketingu, ile zwykłego bajerowania jeśli mogę tak to nazwać, a ile prawdy, no ale jak człowiek jest pod ścianą to chwyta się wszystkiego. Efekt jest taki, że teraz na nowo odczuwam radość z jazdy, 2-3h jazdy dzień po dniu nie jest dla mnie żadnym problemem, mam jeszcze kilka zaleceń, które niebawem wdrożę w życie i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Wracając jeszcze do samej osoby Jarka Dymka, widać, że jest to człowiek z pasją i naprawdę rzetelnie podchodzi do tego co robi, przy tym wszystkim po prostu fajny, sympatyczny człowiek...Co tu więcej pisać, mnie pomogli i ze swojej strony, każdemu który się waha, powiem, że WARTO naprawdę WARTO :)

 

Ps. Żeby nie być posądzonym o jakąś kryptoreklamę, napiszę tylko, że nie mam z tą firmą nic wspólnego, szukałem pomocy, znalazłem przypadkowy film promocyjny na YT z oddziału w W-wie gdzie ustawiali Czarka Zamanę, temat mnie zaciekawił, pozniej telefon, wyznaczenie terminu i stało się.

 

Pozdrawiam i od siebie polecam :)


  • astronom i 1415chris lubią to

#10 nyto123

nyto123
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 08 styczeń 2020 - 19:11

Jarosław Dymek ma swój salon także w zamian za niego w Veloarcie jest Pan Karol może ktoś korzystał z jego usług i może się podzielić swoimi doświadczeniami

#11 bartek em

bartek em
  • Użytkownik
  • 35 postów
  • SkądBeskid Niski

Napisano 17 kwiecień 2020 - 08:31

Prosze o aktualne info czy lepiej iść do Jaroslawa Dymka (ma swój priv gabinet) czy może Vertykal czy Michal Barczynski z Czestochowy (Fabryka rowerow) wszędzie mam podobnie...daleko jak już jechać to chce by była jakość tip top, zależy mi przede wszystkim na dobrym ustawieniu bloków  pod nowe buty i rower bo to bloki najczesciej powodują u mnie problem przy zlym ustawieniu.


bart miro


#12 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1133 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 17 kwiecień 2020 - 10:33

Dymek to prekursor bikefittingu w Polsce i to wszystko do niego się zaczęło. Większość fitterów miało u niego kursy itd. Tak więc naturalnym wyborem dla mnie byłby Jarek ;-)



#13 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 1016 postów

Napisano 17 kwiecień 2020 - 13:21

Prosze o aktualne info czy lepiej iść do Jaroslawa Dymka 

 

 wszędzie mam podobnie...daleko jak już jechać to chce by była jakość tip top,

Jedz, nie zawiedziesz się.



#14 bartek em

bartek em
  • Użytkownik
  • 35 postów
  • SkądBeskid Niski

Napisano 17 kwiecień 2020 - 14:00

OK zdaję się na was, dzięki


bart miro


#15 kudl4t4

kudl4t4
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 28 kwiecień 2020 - 07:29

Mogę potwierdzić POZYTYWNE opinie o bikefitting przez Jarka Dymka. 


  • joesatch lubi to

#16 manfred

manfred
  • Użytkownik
  • 757 postów
  • SkądPodhale

Napisano 24 lipiec 2020 - 09:34

No to i ja dołączę do osób zainteresowanych bf ale jeszcze nie byłem wybieram się 31 lipca do Veloart ale do Pana Mariusza. Tylko, że ja jestem przypadek beznadziejny ze względu na kręgosłup który jest prosty jak szpadel. Uwidzim czy stanie się cud :-)


Facebuk i  YT  Strava




Dodaj odpowiedź