Skocz do zawartości


Długości Osi W Pedałach Mtb.


31 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gosc_Peter1983_*

Gosc_Peter1983_*
  • Gość

Napisano 04 lipiec 2018 - 17:05

Nooo....tylko wtedy buty pozostają nie wpięte.

#22 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 05 lipiec 2018 - 15:08

Zakładasz noski i....wiooo!!!

#23 Gosc_Peter1983_*

Gosc_Peter1983_*
  • Gość

Napisano 06 lipiec 2018 - 11:13

Ja pierdziele... Jedna odpowiesz "lepsza" od drugiej. Tak noski. Żeby platfus bolał od góry?

#24 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 06 lipiec 2018 - 14:13

No to nie zakładasz nosków i jeździsz na samych platformach. Wtedy nic Cię nie będzie bolało od góry, a i kolana też nie będą miały nic przeciwko, bo na platformach można je obciążać tylko w naturalny dla nich sposób.

A że buty nie będą wpięte to dodatkowo sprawi, że nauczysz się panować nad rowerem bez mechanicznego połączenia stopy z pedałem innego niż siły tarcia.

Mam nadzieję, że moja odpowiedź jest jeszcze lepsza od poprzednich.



#25 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 06 lipiec 2018 - 15:09

Ja pierdziele... Jedna odpowiesz "lepsza" od drugiej. Tak noski. Żeby platfus bolał od góry?


Dopasowane do twoich dylematów.
Nie ten kraj co trzeba, nie ta cena co pasi, własnej inicjatywy zero.
Innych opcji nie ma i nie będzie.
I "odpowiedź" a nie "odpowiesz". Nie śpiesz się z odpowiedziami, stajesz się nieczytelny.

#26 Gosc_Peter1983_*

Gosc_Peter1983_*
  • Gość

Napisano 06 lipiec 2018 - 22:05

Własnej inicjatywy zero? Ja już wiem co wymyślę.... Potrzebuję tylko zamówić jedna rzecz z Chin. A jeśli nie to ją sam sobie dorobię. Ty panie inicjatywo byś na to pewnie 100 lat nie wpadł. A panować nad rowerem potrafię w przeciwieństwie do tych co się wpinają to z tego co piszą to trochę deszczu i na platformach im noga zjeżdża hehe. To są ludzie co dopiero nie potrafią jeździć na platformach. Mi tam nigdy noga się nie sliznęła.

#27 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 lipiec 2018 - 23:27

Wow ale zwierzenia. :o


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#28 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 07 lipiec 2018 - 08:03

Własnej inicjatywy zero? Ja już wiem co wymyślę.... Potrzebuję tylko zamówić jedna rzecz z Chin. A jeśli nie to ją sam sobie dorobię. Ty panie inicjatywo byś na to pewnie 100 lat nie wpadł. A panować nad rowerem potrafię w przeciwieństwie do tych co się wpinają to z tego co piszą to trochę deszczu i na platformach im noga zjeżdża hehe. To są ludzie co dopiero nie potrafią jeździć na platformach. Mi tam nigdy noga się nie sliznęła.


No zero. "Bo za daleko bo za drogo".
To dorób. Zamiast smęcić tu. Pręt fi 15, pilnik, piła do metalu i jedziesz!!! W tym czasie który zmarnowałeś na wylewanie tu żalu zrobiłbyś ze dwie ośki pod swój wymiar albo ze 6 przedłużek. Nawet 7 i pół. Tutoriali na jutubie na ten temat jest MASA.

#29 Gosc_Peter1983_*

Gosc_Peter1983_*
  • Gość

Napisano 07 lipiec 2018 - 16:05

Czasy pilnika skończyły się na warsztatach w szkole jakieś 18 lat temu....

#30 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 lipiec 2018 - 21:54

No ale co to ma do rzeczy? Przecież nie musisz tego robić w szkole.

Ile kosztowały te pedały, bo coś mi się wydaję, że jak byś poświęcił trochę czasu na pracę to już być je miał, bez majsterkowania.


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#31 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 08 lipiec 2018 - 14:03

Czasy pilnika skończyły się na warsztatach w szkole jakieś 18 lat temu....


....problem w tym że niektórzy do dziś poza ten etap nie wyszli.
Dobra robótka na letnie popołudnia. Tylko w dobrze wentylowanym pomieszczeniu bo będziesz musiał znowu zasuwać bez koszulki.

#32 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2018 - 11:25

Bo to wielki problem zrobić dłuższą ośkę. Kawałek metalu wielka mi rzecz. A ile zdrowszych ludzi by było.
Na jednej stronie znalazłem mądry cytat:"Nie dajcie się nabrać na mały Q factor. Jest niby bardziej sportowy. I co z tego? Będziecie cierpieć Ci co mają szersze miednice."

Sugerowane przeze mnie platformy w jakiś sposób pozwalają jednak mieć Q-factor w nosie. Może nie wygląda to zbyt elegancko, ale w praktyce się sprawdza. U mnie stopy ustawiają się na pedale w taki sposób (zwłaszcza lewa jest daleko na zewnątrz):

https://www.facebook...?type=3





Dodaj odpowiedź