Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy To Już Ten Ostateczny?

cube agree szosa

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 coyotelive

coyotelive
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • SkądGdansk

Napisano 03 lipiec 2018 - 18:49

Cześć,

 

co myślicie o tym rowerze:

 

https://allegro.pl/c...ars_rule_id=201

 

Jest to rower, który jeździł w wypożyczalni, więc pewnie trochę kilometrów już zrobił... 

 

Niestety nie mogę zlokalizować tego dokładnego modelu żeby sprawdzić wymiary ramy.



#2 witus78

witus78
  • Użytkownik
  • 213 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 18:52

na jaki to wzrost ma byc?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk



#3 coyotelive

coyotelive
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • SkądGdansk

Napisano 03 lipiec 2018 - 19:00

190cm wzrostu. przekrok ~90cm.

 

 



#4 witus78

witus78
  • Użytkownik
  • 213 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 19:06

ten z linku jest jakis maly cube ma troche inna rozmiarowke mierzyles moze jakiegosbo ja bym obstawial 58 rozmiar ale cube ma wieksza numeracje niz inni

Sent from my SM-G930F using Tapatalk



#5 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 19:45

190cm wzrostu. przekrok ~90cm.

No to wyrzuć tę akcję z obserwowanych, bo to jest rowerek dla kogoś poniżej 175 cm. Malutka rama. 



#6 coyotelive

coyotelive
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • SkądGdansk

Napisano 03 lipiec 2018 - 20:23

No to wyrzuć tę akcję z obserwowanych, bo to jest rowerek dla kogoś poniżej 175 cm. Malutka rama. 

 

Znalazłem je też na tej stronie:

https://www.bikestac...wany-50567.html

 

To są rowery, które jeździły w wypożyczalni, mają kilka rozmiarów na sprzedaż. Tylko ciekawe czy napęd nie będzie zużyty...

Już napisałem do nich o dodatkowe zdjęcia.

 

Edit: Niestety za daleko żeby podjechać przymierzyć, więc jak już to na podstawie zdjęć musiałbym kupować.



#7 radomir82

radomir82
  • Użytkownik
  • 879 postów
  • SkądBergen

Napisano 03 lipiec 2018 - 20:38

Ja bym się mocno zastanowił nad rowerem z napędem 3x10, w terenie nizinnym taki napęd jest bez sensu, zbędny balast.



#8 witus78

witus78
  • Użytkownik
  • 213 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 20:42

he faktycznie 3x10 odposc

Sent from my SM-G930F using Tapatalk



#9 uzurpator

uzurpator
  • Użytkownik
  • 661 postów
  • SkądKatowice

Napisano 03 lipiec 2018 - 20:43

Ja bym się mocno zastanowił nad rowerem z napędem 3x10, w terenie nizinnym taki napęd jest bez sensu, zbędny balast.

 

Odkręcasz jedną zębatkę i włala. 2x10.



#10 Mateunio

Mateunio
  • Użytkownik
  • 944 postów
  • SkądKT

Napisano 03 lipiec 2018 - 20:47

Pamiętaj, że to sprzedaje Bikestacja. Wpłacisz kasę i na ten rower możesz czekać tydzień, dwa albo i dłużej. 


Sticker-e1508358125669.jpgcrankalicious.pl - profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji roweru

 


#11 coyotelive

coyotelive
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • SkądGdansk

Napisano 03 lipiec 2018 - 21:01

Pamiętaj, że to sprzedaje Bikestacja. Wpłacisz kasę i na ten rower możesz czekać tydzień, dwa albo i dłużej. 

 

Taa, opinie w necie na ich temat nie są pozytywne...

 

Ja bym się mocno zastanowił nad rowerem z napędem 3x10, w terenie nizinnym taki napęd jest bez sensu, zbędny balast.

 

Nie do końca nizinny. Główne trasy po szwajcarii kaszubskiej, a tutaj górek nie brakuje.



#12 radomir82

radomir82
  • Użytkownik
  • 879 postów
  • SkądBergen

Napisano 03 lipiec 2018 - 21:09

Odkręcasz jedną zębatkę i włala. 2x10.

 

I skopana linia łańcucha w gratisie.

 

 

Nie do końca nizinny. Główne trasy po szwajcarii kaszubskiej, a tutaj górek nie brakuje.

 

W sumie tak czy inaczej trypel jest be.



#13 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 03 lipiec 2018 - 22:04

Taa, opinie w necie na ich temat nie są pozytywne...


Nie do końca nizinny. Główne trasy po szwajcarii kaszubskiej, a tutaj górek nie brakuje.


Od BS się nie kupuje chyba że wcześniej zadzwonisz i zapytasz czy realnie coś jest a następnie wybierzesz płatność przy odbiorze.

Co do trzech tarcz w korbie- jeśli nie jesteś ultra słaby i nie mieszkasz w "dużych" górach to są NAPRAWDĘ zbędne- mówię to z perspektywy przeciętnego jeźdźca mieszkającego w miejscu gdzie jest jak się napinać.

#14 coyotelive

coyotelive
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • SkądGdansk

Napisano 04 lipiec 2018 - 08:27

Od BS się nie kupuje chyba że wcześniej zadzwonisz i zapytasz czy realnie coś jest a następnie wybierzesz płatność przy odbiorze.

Co do trzech tarcz w korbie- jeśli nie jesteś ultra słaby i nie mieszkasz w "dużych" górach to są NAPRAWDĘ zbędne- mówię to z perspektywy przeciętnego jeźdźca mieszkającego w miejscu gdzie jest jak się napinać.

 

Dzięki wszystkim za opinie. Rezygnuję z tego roweru, nie mam ochoty wydawać tyle pieniędzy i potem walczyć ze sprzedawcą o rower...



#15 uzurpator

uzurpator
  • Użytkownik
  • 661 postów
  • SkądKatowice

Napisano 04 lipiec 2018 - 09:08

I skopana linia łańcucha w gratisie.

 

Okropne. Do tyłu będzie jeździć.





Dodaj odpowiedź