Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tour De Pologne Amatorów 2018 - Dojazd


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 nbk

nbk
  • Użytkownik
  • 147 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 21:21

Cześć,

 

jadę się sprawdzić na TdP łącząc to z małym urlopem. Natomiast zastanawia mnie kwestia dojazdu w dzień wyścigu. Od 7:00 jest wydawanie numerów startowych, a uczestników ponad 2000, o ile dobrze słyszałem. 

 

I tutaj kwestia czy spokojnie będę mógł dojechać autem na tą 7:00? Zastanawiam się gdzie tam można by było zostawić auto i czy w ogóle będzie gdzieś miejsce? Bardzo proszę o informację uczestników poprzednich edycji jak to wygląda smile.png



#2 czach

czach
  • Użytkownik
  • 521 postów
  • SkądWrocław

Napisano 03 lipiec 2018 - 21:35

Skoro urlop to warto przyjechać wcześniej (dzień, dwa). Ja przyjeżdżałem kilka dni wcześniej do Gliczarowa i robiłem sobie „aklimatyzację“, pakiet dzień wcześniej a w dniu startu 10-15 minut kręcenia z miejsca czasowego zakwaterowania na start. :-)



--
Marcin Trzaska /czach/

-- 

Marcin Trzaska


#3 nbk

nbk
  • Użytkownik
  • 147 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 21:56

Skoro urlop to warto przyjechać wcześniej (dzień, dwa). Ja przyjeżdżałem kilka dni wcześniej do Gliczarowa i robiłem sobie „aklimatyzację“, pakiet dzień wcześniej a w dniu startu 10-15 minut kręcenia z miejsca czasowego zakwaterowania na start. :-)

Oczywiście będę już tam kilka dni wcześniej, natomiast chodzi mi tutaj konkretnie o dzień wyścigu, czy da się podjechać do Bukovina Resort lub gdzieś stosunkowo blisko?



#4 czach

czach
  • Użytkownik
  • 521 postów
  • SkądWrocław

Napisano 03 lipiec 2018 - 22:05

Jeżeli będziesz w miarę wcześnie to da się zaparkować na przykład na drodze do Gliczarowa.


--
Marcin Trzaska /czach/

-- 

Marcin Trzaska




Dodaj odpowiedź