Skocz do zawartości


"kolarze" To Mądrale.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
63 odpowiedzi w tym temacie

#21 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 09 lipiec 2018 - 09:18

czy @Peter1983 to nie drugie wcielenie naszego Adasia? ;) Bo mam podstawy sadzić, że to sama osoba



#22 Gosc_Peter1983_*

Gosc_Peter1983_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2018 - 12:00

Otyły? Hehehehehehhe Hehehehehehhe Hehehehehehhe hehehehhehehehehehhe hehehehhehehehehehhe

#23 Gosc_Peter1983_*

Gosc_Peter1983_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2018 - 12:11

Sine to są wasze mózgi. No i żal mi waszych szkapowatych sylwetek. Rower rowerem, ale trzeba być wszechstronnym. A nadwagi nie mam tylko BMI w normie, a nie to co większość was z anoreksją. I po co? Bo się kreujecie na kolarzy zawodowców jak nigdy nimi nie będziecie!
  • cauchy lubi to

#24 Gosc_Peter1983_*

Gosc_Peter1983_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2018 - 12:13

Niestety nieestetyczna to jest wasza anoreksja a nie moja sylwetka! Z resztą co wy wiecie? Oceniać nie widząc to każdy umie. Więc vice versa.

#25 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1086 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 09 lipiec 2018 - 12:13

Zapomniałeś dodać:

"zabieram grabki i idę do innej piaskownicy"

 

bd01bff06f718c311510c8e7c76ad58b.jpg


  • przemolinko lubi to

Trzepak 

"MAMIL"


#26 Gosc_Peter1983_*

Gosc_Peter1983_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2018 - 12:27

Piaskownica to to forum, a ja uciekam do prawdziwego życia... Nie tego forumowego.
Looooooosers!

Ja pitole, gość jeszcze zadał sobie trud by wkleić zdjęcie. Dobra bawcie się dalej najezdzajac na innych. Ja idę trenować... Bez koszulki oczywiście... hehe.... w końcu jest 30 stopni.

#27 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1086 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 09 lipiec 2018 - 12:38

Trenować? A co ty, zawodowiec czy się tylko kreujesz? Znakomita większość tutaj przeważnie po prostu jeździ dla przyjemności.


  • Prozor lubi to

Trzepak 

"MAMIL"


#28 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 09 lipiec 2018 - 12:54

Czy są na pokładzie moderatorzy? 



#29 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2018 - 12:54

Mam nadzieję że naprawdę więcej nie będziesz tu świecił swoją sinością.

#30 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2018 - 12:55

Niestety nieestetyczna to jest wasza anoreksja a nie moja sylwetka! Z resztą co wy wiecie? Oceniać nie widząc to każdy umie. Więc vice versa.

Zawsze możesz wstawić selfie pleców. Po treningu.

#31 Gosc_Peter1983_*

Gosc_Peter1983_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2018 - 17:38

Skończy już z tą sinością. Sine macie mózgi, bo nie wiem jak można widzieć kolor organu wewnętrznego na zewnątrz?! No racja, gdzie są moderatorzy? Skasować moje konto. Nie będę musiał tu wchodzić i czytać tych bzdur i zajmę się tylko sportem.
PS.
Już widzę jak tu większość jeździ dla przyjemności. Trenażery, pomiary mocy i kto wie co jeszcze no i tak luzem większość miała 10 tys i sobie kupili za tyle rower. Po prostu wielu się łudzi, że coś z tego będzie, ale prawda jest taka, że nigdy nic nie będzie. Co najwyżej mogą sobie coś wygrać na maratonach i zgarnąć kasę tych uczciwych co wplacili składkę startową, bo jak wiadomo ścigają się tam setki osób z czego większość to frajerzy, którzy płacą opłate startową dla kilku skoksowanych amatorów, którzy wygrywają. Bo kto to sprawdzi? Za niska liga by ktoś im robił badania.

#32 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 09 lipiec 2018 - 20:59

Zakładam się o flaszkę (dobrego izotonika, bo tu przecież sami zawodowcy) , że to pisze Adam :P

Co do koksu, to nie jest on zabroniony u amatorów w zawodach poza kalendarzem PZKol 



#33 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2018 - 21:17

 Po prostu wielu się łudzi, że coś z tego będzie, ale prawda jest taka, że nigdy nic nie będzie.

I nie będzie niczego.



#34 Cyklo Ziutek

Cyklo Ziutek
  • Użytkownik
  • 1050 postów
  • SkądPuławy

Napisano 09 lipiec 2018 - 21:18

BMI to podstawa. Dzięki niemu mamy skatalogowanych wszystkich grubasów :).



#35 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2018 - 21:27

Skończy już z tą sinością. Sine macie mózgi, bo nie wiem jak można widzieć kolor organu wewnętrznego na zewnątrz?! No racja, gdzie są moderatorzy? Skasować moje konto. Nie będę musiał tu wchodzić i czytać tych bzdur i zajmę się tylko sportem.
PS.
Już widzę jak tu większość jeździ dla przyjemności. Trenażery, pomiary mocy i kto wie co jeszcze no i tak luzem większość miała 10 tys i sobie kupili za tyle rower. Po prostu wielu się łudzi, że coś z tego będzie, ale prawda jest taka, że nigdy nic nie będzie. Co najwyżej mogą sobie coś wygrać na maratonach i zgarnąć kasę tych uczciwych co wplacili składkę startową, bo jak wiadomo ścigają się tam setki osób z czego większość to frajerzy, którzy płacą opłate startową dla kilku skoksowanych amatorów, którzy wygrywają. Bo kto to sprawdzi? Za niska liga by ktoś im robił badania.


Skasuj konto. Czas poświęcony na pisanie pierdół spożytkuj na produkcję poprawek do ku faktorów.
Napisałeś że Cię tu już nie będzie a jeszcze jesteś. Tak ciężko być konsekwentnym?
Nawet jeśli konta Ci nikt nie skasuje możesz tu nie wchodzić. Chyba że odczuwasz jakiś przymus? :)
Nie zajmuj się tylko sportem. Trza jeszcze na życie zarabiać, dzieci wychowywać, żonie w kuchni pomagać.
I nie biegaj bez koszulki. Nerki wrażliwe są.

#36 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2018 - 21:30

Otyły? Hehehehehehhe Hehehehehehhe Hehehehehehhe hehehehhehehehehehhe hehehehhehehehehehhe


Czyżby te plecy do pokazania oznaczały że jesteś "karkiem"?
Czy następny temat Twojego autorstwa będzie dotyczył limitu wagowego dla rowerów?

#37 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 09 lipiec 2018 - 22:26

Chce wam się jeszcze dyskutować na ten temat?  pozdr



#38 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2018 - 23:22

Jest jakaś szansa że może nie założy kolejnego tematu no.... ;)

#39 Gosc_Nikt Ważny_*

Gosc_Nikt Ważny_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2018 - 23:29

Czyżby te plecy do pokazania oznaczały że jesteś "karkiem"?

 

Może on szuka chłopaka i dlatego tak szeroko rozpisuje się o swoich walorach cielesnych... :)


  • m.arek lubi to

#40 Gosc_Peter1983_*

Gosc_Peter1983_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2018 - 07:46

Tobuś powiedział co wiedział. Nie trza być karkiem żeby mieć co pokazać. Rozumiem, że wy tylko widzicie skrajności.
Ty żeby pokazać swoje walory to musisz założyć obcisłą koszulkę kolarską, bo inaczej nie odróżniłby Cię ktoś od panienki!