Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ Gore Ride On Instalacja ]


1 odpowiedź w tym temacie

#1 SILESIAN

SILESIAN
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • SkądRudy

Napisano 07 listopad 2018 - 08:52

Witam , mam pytania dla speców :-)
Mam chrapkę na pełne dwa czarne zestawy ( hamulcowy i przerzutkowy )gore ride on.
Rower GIANT TCR 2 rocznik 2016 okablowanie wewnątrz.
Pytania :
- w pełni uszczelniony do szosy to dokładnie który ?
- czy samemu dam rade to zainstalować?
- pachnie lenistwem, ale nie potrafię znaleźć sklepu co ma w komplecie wszystko jak ma być i czarne :-)) ktoś podrzuci linkiem?
Pozdrawiam

#2 heavy_puchatek

heavy_puchatek
  • Użytkownik
  • 485 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 07 listopad 2018 - 09:50

Kupiłem niedawno leżak magazynowy bodaj z bikehobby i w sumie nie polecam. Linki z jakąś osłonką teflonową, która się łuszczy - podobno w poprawionych wersjach było już inaczej, ale tego nikt dawno nie robi więc najwyraźniej zostały leżaki ze starej wersji. Montaż jest debilnie prosty zwłaszcza, że nie trzeba kombinować jak przewlec linkę przez ramę bo masz gotową rurkę która doskonale w tym pomaga.

 

Po kilku tygodniach nie działa to już tak idealnie lekko jak wcześniej ze względu na te linki pewnie. Wątpię, żeby było jakieś wieczne chociaż wydaje się szczelne. Ale i tak drugi raz bym nie kupił tylko pokombinował jak uszczelnić pancerz od przedniej przerzutki po swojemu. Przy wewnętrznym prowadzeniu linek do tego się całą idea w sumie sprowadza. Tylna i tak wychodzi z wideł na samym końcu przy przerzutce i gumka na linkę załatwia sprawę, a przednia idzie pionowo w dół i jeżeli wpada do jakiejś rurki prowadzącej pod suportem to bez uszczelnienia szybko zrobi się bagienko.





Dodaj odpowiedź