Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening Z Nadciśnieniem Tętniczym


83 odpowiedzi w tym temacie

#81 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 1730 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 07 kwiecień 2019 - 14:08

Z Sosnowca?

 

Znaczy chcesz pożartować, bo nie rozumiem.

 

Chodzi o to że mogą być jakieś czynniki środowiskowe poza samym stanem zdrowia.

Nie wiem czy tylko miałeś na myśli że powietrze z Sosnowca czy że lekarz.

 

Według tego co publikuje Ministerstwo Zdrowia to nawet PEM można uznać za podejrzane o problemy z ciśnieniem.

Czy słusznie, nie wiem.


logo1pp-64x64.pngmedium.jpgbadge_new.png


#82 pangumas

pangumas
  • Użytkownik
  • 1525 postów
  • SkądSK

Napisano 23 luty 2020 - 11:22

Minął ponad rok od pojawienia się moich zaburzeń nerwicowych. Przeszedłem terapie poznawczo-behawioralną (jestem w kontakcie z terapeutą), po 7 miesiącach zmieniłem leczenie (październik - inne tabletki).
Ogólnie to i tak długo wytrzymałem. Od kiedy pamiętam (wiek 5-6 lat) pojawiły się zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, była depresja z której nie zdawałem sobie sprawy.
Od października 2019 na nowych tabletkach jest ok, atak pojawił się dzień przed narodzinami 2 dziecka, ale mam benzo które biorę doraźnie bardziej na natrętne myśli.
Ciśnienia nie mierzyłem od 2 miesięcy, kilka dni temu zamierzyłem do sprawdzenia i jest ok.



#83 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2825 postów

Napisano 15 marzec 2020 - 19:58

Gratuluję powrotu do zdrowia i super sprawa, że zechciałeś się podzielić swoimi doświadczeniami. Na pewno niejednej osobie ułatwisz życie i zmotywujesz do działania.

 

Czy można jeszcze zapytać o wiek? Lub przynajmniej orientacyjny wiek?



#84 pangumas

pangumas
  • Użytkownik
  • 1525 postów
  • SkądSK

Napisano 15 marzec 2020 - 23:29

Mam 35 lat.
Trochę długo w domu siedziałem, od lipca chorobowe i świadczenie jeszcze.
Pożegnałem się byłą firmą w styczniu, od początku marca mam nową pracę. Pierwszy tydzień był trochę nerwowy, ale już jest ok. Robię to samo co w poprzedniej firmie, ale teraz pracuję w firmie informatycznej, a nie sprzedającej części 😁
Szkoda tylko że ta cała epidemia się pojawiła.


  • artho lubi to



Dodaj odpowiedź