Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skargi Na Użytkowników


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
60 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piwonia

Piwonia
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 16:08

Chciałbym zapytać się moderacji/administracji jak długo macie zamiar tolerować użytkownika AdamKrz94?
 
Kiedyś zgłaszałem jego pojedyncze posty z wycieczkami osobistymi i wulgaryzmami ale ostatnio Adam przechodzi sam siebie.
 
W temacie Treningowe dylematy amatora dalej wisi post #1617 o treści „Zbanujcie proszę tego pajaca” odnoszący się do innego użytkownika. Jednak wcześniej miał on następującą treść
 
Beztytulu_qwephha.jpg
 
 
Do tego dochodzi ciągłe rozwalanie tematów dotyczących treningu swoimi "błyskotliwymi przemyśleniami".


#2 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 09 styczeń 2019 - 16:39

Dzieki kolego za info. Nie widziałem tego posta. Reszte załatwię już poza forum


  • Adonis lubi to

#3 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 11 styczeń 2019 - 13:52

Jak dla mnie kolega już mocno przesadził. Cały ten wątek jest bez sensu na forum szosowym. Może jeszcze zrobimy temat o weganach, homoseksualistach ? Jakiś wątek do napiepszania się PiS z PO? Prośba do administracji o pilnowanie poziomu kultury i tematyki forum szosowego/rowerowego. Dołączona grafika

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka



#4 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 11 styczeń 2019 - 17:40

Na tym i prawie każdym innym forum jest dział niezwiązany z tematyką forum.

Jeśli ten temat łamie zasady to powinieneś wnioskować o likwidację całego działu.
Będąc konsekwentnym należałoby też usunąć tematy w innych działach, np temat o naszych rowerach nieszosowych czy będąc bardzo ścisłym nawet wątki o gravelach, bo ich nazwa wskazuje na inne przeznaczenie.
Zamiast tego możesz pominąć cały ten dział skoro interesuje Cię TYLKO szosowanie.
Inną, może ważniejsza metodą by rozwiązać ten problem jest uczestniczyc w dyskusjach bez zaangażowania emocjonalnego w stosunku do treści wymierzonej w Ciebie- możesz ją pomijać uznając to za ćwiczenie osobowości, dystansowania się. Bo jakby nie patrzeć- ta wymiana zdań nie ma kompletnie żadnego przełożenia na Twoją rzeczywistość, człowieka który Cię zaatakował najprawdopodobniej nigdy na żywo nie spotkasz.

#5 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 11 styczeń 2019 - 18:53

Tak. Tylko jeśli ja w czymś uczestniczę to lubię kiedy to ma jakiś poziom i czemuś służy. Nie odwracam też głowy kiedy widzę, że ktoś kogoś obraża. I w życiu realnym i w sieci. Możesz mieć inne zdanie. Poziom wyżej wejdziemy kiedy wszyscy będą potrafili je wyrazić tak jak Ty.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka



#6 Adonis

Adonis
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 21:38

Zdecydowanie popieram przedmówcę. 

Temat "co to się porobiło na tym świecie" założony był w temacie hostess na imprezach kolarskich. Po kilku wpisach na temat, aktualnie służy tylko zwykłemu internetowemu naparzaniu się nawzajem. 

 

Oczywiście można nie czytać, omijać ten, czy temu podobne tematy. 

Chciałem jednak zabrać głos jak kolega Piwonia czy Senninho, ponieważ moim zdaniem jeśli pozwoli się na takie zaśmiecanie forum i osobiste wycieczki użytkowników, którzy obrażają innych to taki poziom dyskusji może bardzo szybko zarazić całe forum. Najbardziej fachowi i ciekawi użytkownicy dzięki którym to forum jest warte odwiedzania mogliby zaglądać tu coraz rzadziej. 

 

Zgłaszam prośbę do administracji o zamknięcie wyżej wymienionego wątku i większą wrażliwość na wypociny co niektórych autorów.

 

Pozdrawiam

 

 



#7 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 11 styczeń 2019 - 22:01

Ja w tym "szumie" znalazłem rzeczy bardzo interesujace na które prawdopodobnie bym nie trafił. Nawet mnie zainspirowały i pomogły odnaleźć inne, również ciekawe.
Wycieczki pod adresami pominąłem.
Nie widzę możliwości by epitety rzucane pod moim adresem mogły w jakikolwiek sposób wpłynąć na mnie i moją rzeczywistość a osoby która to napisała najprawdopodobniej nie spotkam nigdy w życiu.

#8 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2875 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 styczeń 2019 - 22:30

Z obserwacji różnych innych for(ów) wynika, że taki temat ujścia rozmaitych emocji czy wymiany poglądów na różne tematy jest całkiem przydatny. Właśnie na takie dyskusje o wszystkim i o niczym. Zamiast zakładać w offtopie wątki na każdy temat, to w tym jednym wszystko siedzi, trochę w myśl zasady że lepiej się kontroluje jeden taki punkt niż wiele. 

 

Nie zwalnia to jednak z kultury wypowiedzi, nietrolowania itd. 



#9 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 11 styczeń 2019 - 22:49

Możesz być wdzięczny że nie spotykasz tej osoby w swoim otoczeniu :)

#10 Cyklo Ziutek

Cyklo Ziutek
  • Użytkownik
  • 1050 postów
  • SkądPuławy

Napisano 12 styczeń 2019 - 08:56

Niech każdy podpisuje się imieniem i nazwiskiem, a nie nickiem i poziom dyskusji (może) wzrośnie.



#11 Arni

Arni
  • Użytkownik
  • 3088 postów
  • SkądWLKP

Napisano 12 styczeń 2019 - 13:44

czy jesteś aż tak ograniczony?



#12 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 17 styczeń 2019 - 11:36

Kolo ma blokadę. Dałem mu status spamera, bo to jedyny sposób w jaki mogę blokować userów. Jak nie założy altera to będzie spokój. A temat przydaje się, bo jest zabawny ;)

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#13 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 sierpień 2019 - 19:22

jest źle, naprawdę źle, tematy dla których się tu zaglądało zostają rozniesione w pył.


  • Senninho, Yar_Tur i tadzikpl lubią to

#14 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 20 sierpień 2019 - 06:01

Na forum mamy całkiem inteligentnego trolla a wielu kilku użytkownikom chyba sprawia radość karmienie go. Odechciewa się tu zaglądać.

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka

#15 Robert74

Robert74
  • Użytkownik
  • 543 postów
  • SkądSANOK

Napisano 20 sierpień 2019 - 09:51

Jest tu jeden mod ale nieudolny więc forum wygląda jak wygląda

#16 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2019 - 10:06

Nieudolny to niewłaściwe określenie - raczej infantylny. Przestrzega regulaminu tylko wtedy, gdy mu to pasuje i toleruje troli. Zrobienie @siaraiwj modem to jakiś żart.



#17 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 20 sierpień 2019 - 11:33

Ach, miło jest liczyć na bulleta, kiedy potrzebuję żeby mi ktoś przypominał jak jestem dziecinny :*

Apropos, gdzie byłeś kiedy jeden z użytkowników ujawniał dane osobowe forowicza..? Prawo było łamane i ani słowa o pozwach.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#18 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2019 - 11:55

To niech się ten forowicz upomina o ochronę swoich danych w sądzie, to jego sprawa prywatna. Po drugie, wbrew twojemu dziecinnemu poglądowi, ochrona danych osobowych nie jest poważniejsza od obrażania poglądów religijnych. Z tego ostatniego powodu wybuchały ( i wybuchają ) wojny ( pewnie, że bezsensowne ), ale tak jest. Nie pamiętam  za to wojen wytaczanych z powodu naruszenia czyichś danych osobowych.

 

 



#19 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 20 sierpień 2019 - 12:18

Czyli religia jest powodem bezsensownej śmierci setek milionów ludzi. Zgadzam się.







A, bo zapomnę. Administracja dała dziecku* do rąk nową zabawkę i teraz dziecko* może banować i dawać osty z blokadami. Jednak proszę się nie obawiać, bo nie mam specjalnie ochoty z tego korzystać. Tu nie wojsko.











* to o mnie.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#20 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 20 sierpień 2019 - 12:19

A zamiast osobistych wycieczek możecie się zająć niejakim Adamem który sieje ferment na forum?

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka