Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skargi Na Użytkowników


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
60 odpowiedzi w tym temacie

#21 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 20 sierpień 2019 - 12:22

Już przeprosił i wydaje się być spokój. Chybaże znowu jest bałagan to sprawdzę po pracy, bo z telefonu nie powalczę.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#22 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 20 sierpień 2019 - 12:28

Przeprosił? A potem pisze sam ze sobą 5 postów o dupie maryny w dziale "Mój dzisiejszy trening". Następnie pisze podając się za dziewczynę, że szuka partnerów i leci swoim poczuciem humoru. Trochę to rozwalanie forum.

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka
  • Bzyk lubi to

#23 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 20 sierpień 2019 - 12:34

Nie widzę w Treningu. Chodzi o ten dziwny temat, że 'nie chcę sama', czy coś w tym rodzaju, w dziale Maratony, Wycieczki..?

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#24 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 20 sierpień 2019 - 12:42

Mhm. Ręki sobie nie dam uciąć ale nogi ogolić depilatorem jeśli to nie Adam.

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka
  • astronom i beskidbike lubią to

#25 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 20 sierpień 2019 - 12:45

Chyba da się to sprawdzić, czy nie leci z tego samego IP albo w jakiś inny sposób? Nie znam się... ale sam jestem ciekawy ;)


  • astronom lubi to

#26 Gosc_Nikt Ważny_*

Gosc_Nikt Ważny_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2019 - 17:38

Użytkownika, który jest niewygodny, najlepiej po prostu ignorować. Nawet dziecko, którym nie wykazuje się zainteresowania. Po kilku próbach zwrócenia na siebie uwagi, zaczyna się zniechęcać.



#27 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2019 - 17:50

No to sprawdźcie IP, bo Ania to nie ja. Dzisiaj dopiero ten temat zobaczyłem. Od razu wszystko ja.

Przeprosiłem i poza Prozorem zostałem pojechany za to że przeprosiłem przez użytkownika Tobo.

#28 Gosc_BikeBang_*

Gosc_BikeBang_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2019 - 18:57

No Ania to nie Adam. Nevermind. Nie wiedziałam, że mój post jest aż tak przerażająco niegodny tego forum. Co złego w szukaniu treningowego partnera?Dobra. Powodzenia chłopaki!

#29 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2019 - 18:59

Sokojnie Aniuś jestem tu czarną owcą od lat, i nawet jak czegoś nie zrobiłem a wydaje się choć trochę podejrzane jest na mnie 😃😃

#30 Gosc_BikeBang_*

Gosc_BikeBang_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2019 - 19:29

Mhm. Ręki sobie nie dam uciąć ale nogi ogolić depilatorem jeśli to nie Adam.

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka

No to kolego dajesz.. Nogi depilatorem.Offen plus filmik. Żeby wszyscy widzieli. Chętnie popatrzę. Chyba, żeś taki kozak tylko w gębie.

#31 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2019 - 19:31

Nie wiem sam czy Ania jest prawdziwa czy nie. Mogłabyś jakoś udowodnić że jesteś kobietą itd?

Styl faktycznie podobny do mnie. Ja bym się nie zdziwił gdyby to był ktoś kto udaje mnie udajacego kobiete. Np Grzesiek32. Troche absurdalne ale możliwe. Napisałem do niej na meila który podała ;)

Ps. Na rowerze szosowym goli się nogi ;)

#32 Gosc_BikeBang_*

Gosc_BikeBang_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2019 - 20:10

Nie wiem sam czy Ania jest prawdziwa czy nie. Mogłabyś jakoś udowodnić że jesteś kobietą itd?

Styl faktycznie podobny do mnie. Ja bym się nie zdziwił gdyby to był ktoś kto udaje mnie udajacego kobiete. Np Grzesiek32. Troche absurdalne ale możliwe. Napisałem do niej na meila który podała ;)

Ps. Na rowerze szosowym goli się nogi ;)

Widzę, że jestem zagadka tygodnia..właściwie sama dla siebie zaczynam nią być. Czy ja to ja? Czy jestem kobietą?Jak właściwie mam na imię.. Czy to pierwsze objawy schizofrenii??? Niczego już pewna nie jestem.. Co do golenia nóg :tak -wiem, że profesjonaliści gola nogi, ale dlaczego, w takim razie Wam to głowy zaprzata???

#33 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2019 - 20:12

Dla mnie jesteś spoko 👍👅
Chociaż mogłabyś wstawić swoje zdjęcie z szosą :)

#34 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2019 - 20:54

 Czy ja to ja? Czy jestem kobietą?Jak właściwie mam na imię.. Czy to pierwsze objawy schizofrenii??? Niczego już pewna nie jestem..

Trudno zdiagnozować początki schizofrenii w młodym wieku, w którym jesteś, ale sądząc po twojej aktywności i wpisach, niewykluczone



#35 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2019 - 20:55

Szkoda słów. Moge pokazać screeny naszej rozmowy na emailu. Zresztą to są wasze urojenia że Ania to ja. Niczym nie potwierdzone, więc to wy teraz spamujecie i zaslugujecie na bana. Dobranoc.

#36 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 20 sierpień 2019 - 21:16

Ale jazda ! Co tu się dzieje? :)



#37 Gosc_Nikt Ważny_*

Gosc_Nikt Ważny_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2019 - 21:18

Szkoda słów. Moge pokazać screeny naszej rozmowy na emailu. Zresztą to są wasze urojenia że Ania to ja. Niczym nie potwierdzone, więc to wy teraz spamujecie i zaslugujecie na bana. Dobranoc.

 

Powiem Ci kolego, że w oparciu o to, co i jak piszesz. Sprawiasz wrażenie rozpieszczonego 10-12 latka, albo osoby dorosłej, z poważnymi problemami emocjonalnymi. Zresztą nawet Twoje zdjęcie profilowe (które usunąłeś), jak dla mnie wyjaśniało bardzo wiele...

Mi akurat na forum nie przeszkadzasz, bo nie wchodzę na tematy, gdzie tak intensywnie się udzielasz, ale rozumiem osoby, którym możesz tam przeszkadzać. Powiedzieć, że jesteś specyficzny, to jak nic nie powiedzieć.



#38 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2019 - 21:19

Super. Macie dowody że Ania to ja? Czy tylko tak piszecie żeby wyszło że całe zło świata to ja? I powtarzam mogę wam pokazać screeny z gmaila.
Usunalem bo wy piszecie z anonima zupelnego to ja nie będę pisał z imieniem nazwiskiem i zdjeciem.

#39 Gosc_BikeBang_*

Gosc_BikeBang_*
  • Gość

Napisano 21 sierpień 2019 - 06:23

Powiem Ci kolego, że w oparciu o to, co i jak piszesz. Sprawiasz wrażenie rozpieszczonego 10-12 latka, albo osoby dorosłej, z poważnymi problemami emocjonalnymi. Zresztą nawet Twoje zdjęcie profilowe (które usunąłeś), jak dla mnie wyjaśniało bardzo wiele...
Mi akurat na forum nie przeszkadzasz, bo nie wchodzę na tematy, gdzie tak intensywnie się udzielasz, ale rozumiem osoby, którym możesz tam przeszkadzać. Powiedzieć, że jesteś specyficzny, to jak nic nie powiedzieć.

Z tym zdjęciem to było bardzo słabe, powiem Ci. Może wstaw swoje.. Poddamy pod ocenę. Słabo,serio.

#40 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 21 sierpień 2019 - 11:17

Brakowało na tym forum trochę kobiecości :) 👄💓