Skocz do zawartości


Zdjęcie

Forumowa koszulka - jaka firma?


169 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ile jeste¶ w stanie wydaæ na strój? (112 użytkowników oddało głos)

Ile jeste¶ w stanie wydaæ na strój?

  1. 200 (28 głosów [25.00%])

    Procent z głosów: 25.00%

  2. 150 (60 głosów [53.57%])

    Procent z głosów: 53.57%

  3. 250 (24 głosów [21.43%])

    Procent z głosów: 21.43%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#41 dawidek102

dawidek102
  • Użytkownik
  • 72 postów
  • SkądChoszczno

Napisano 10 marzec 2008 - 07:07

Weryk jest na Niepodległosci 1 droga w strone Witkowa bynajmniej był jesli zmienił siedzibe to nie wiem, a co do RIZI słyszałem o nich ale namiaru nie mam

[ Dodano: 2008-03-10, 16:06 ]
Sprawa wygląda tak: cena jest zależna od trudności wykonania, ilości kolorów i ilości koszulek jakie byśmy zamawiali. Potrzebował bym teraz jakieś projekty tego co mamy juz zrobione wystarczą proste aby pokazać tylko wzór o jaki nam chodzi no i strusia w JPEG w miarę jak największych rozmiarów dobrej jakości
wszystko prosze wysyłac na maila:
[email protected]

#42 Gosc_seba85_*

Gosc_seba85_*
  • Gość

Napisano 13 kwiecień 2008 - 22:01

Elo, i jak z tymi koszulkami, bo ja bym sie pisal. :-)


Nawet, mialbym male dojscie, poniewaz moja kochana siostrzyczka zna osobiscie Danielo :mrgreen:

Wiec moze i bylo by w umiarkowanej cenie :)
Ramy dla mnie nie udalo mu sie zalatwic :-( ale stroje raczej daloby rade wykombinowac.

#43 morbiass

morbiass
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądLubartów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 12:41

ja tesh bylbym chetny (1 sztuka)

#44 Gosc_montana_*

Gosc_montana_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2008 - 18:04

karrol Weryk tak jak pisał Dawiek102 jest na ul.niepodległosci a Rizi jest prawdopodobnie na Andersa ale nie jestem pewny bo bylem tam tylko raz

#45 tomacias

tomacias
  • Użytkownik
  • 208 postów
  • Skądopolskie

Napisano 17 lipiec 2008 - 23:13

Produkuje. Właśnie od nich mamy nasze teamowe stroje. Ogólnie firma ok, tylko długo trzeba na łachy czekać.
Jakby co namiary mogę zdobyć.


Spoko!, post wystartował już blisko pół roku temu więc jeszcze trochę poczekamy nic się nie stanie :lol:
Zawsze można skorzystać ze standardowej kolorystyki będącej w "produkcji" dokładając jedynie swój nadruk, bądź też dodatkowo spróbować wciągnąć w temat innych zainteresowanych "współsponsorów" których loga znajdą się na Naszych ciuchach za symboliczne "... złotych" od kompletu w formie dopłaty do zamówienia na stroje, co może uczynić koszulki bardziej kolorowymi i "pstrokatymi".

#46 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 lipiec 2008 - 23:28

szkoda, że akcja zatrzymała się w martwym punkcie, pokazanie sie np. na rondzie babka w koszulce naszego forum byłaby mega lansem :lol:

#47 tomacias

tomacias
  • Użytkownik
  • 208 postów
  • Skądopolskie

Napisano 17 lipiec 2008 - 23:37

szkoda, że akcja zatrzymała się w martwym punkcie, pokazanie sie np. na rondzie babka w koszulce naszego forum byłaby mega lansem :lol:


Myślę ze dotyczyło by to każdej ustawki bądź maratonu lub wyścigu, zresztą łatwiej byśmy się odnajdywali na imprezach. ;-)

#48 Gosc_vmax_*

Gosc_vmax_*
  • Gość

Napisano 22 sierpień 2008 - 08:16

panowie i panie oczywiscie , moze zlecimy zaprojektowanie koszulki profesjonalnej firmie ? wybierzmy skarbnika i zrzuta po 10 czy 20 zeta , to nie majatek . trzeba dzialac a nie gdybac. w innym ukladzie koszulka bedzie ale za sto lat. pzdr

#49 sokuczdz

sokuczdz
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 22 sierpień 2008 - 08:46

Grubo temat drążony jest od lutego . . . ;/

#50 Gosc_vmax_*

Gosc_vmax_*
  • Gość

Napisano 22 sierpień 2008 - 08:56

drazony i nic........ znajdzie sie ktos na forum , kto poprowadzi temat ?

#51 boberek

boberek
  • Użytkownik
  • 15 postów
  • Skądpomiechówek

Napisano 22 sierpień 2008 - 13:55

no ja chętnie koszulke kupie :)

#52 Darek80

Darek80
  • Użytkownik
  • 339 postów
  • Skądokolice Łowicza

Napisano 22 sierpień 2008 - 15:41

panowie i panie oczywiscie , moze zlecimy zaprojektowanie koszulki profesjonalnej firmie ? wybierzmy skarbnika i zrzuta po 10 czy 20 zeta , to nie majatek . trzeba dzialac a nie gdybac. w innym ukladzie koszulka bedzie ale za sto lat. pzdr

Podoba mi się ten pomysł. Ile może kosztować zaprojektowanie stroju w takich firmach jak bcm lub danielo ?

#53 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 sierpień 2008 - 16:56

BCMie można by się pewnie dogadać na koszulki po 60 zł

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#54 sokuczdz

sokuczdz
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 22 sierpień 2008 - 18:17

Na projekt moza cos dolozyc, tyle zeby ta koszulka pozniej nie wyszla za 200 zl bo zal ;d

#55 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 sierpień 2008 - 19:02

jeśli chodzi o bcm to cena koszulki nie powinna przekroczyć 100pln

#56 cyryl3000

cyryl3000
  • Użytkownik
  • 159 postów
  • SkądZłotów

Napisano 22 sierpień 2008 - 20:25

Powiem wam koledzy że my ostatnio robiliśmy forumowe ciuchy strony Pro-Cycling.org. Po zapoznaniu się z cennikami itp. wybraliśmy Danielo i nie narzekamy. Ciuchy gatunkowo pierwsza klasa. Termin wykonania trochę się wydłużył ale jak się ma dokładnie wszystko już zrobione i zna nakład to jest to około 1-2 miesięcy.

Projekt robiliśmy sami. Cenowo przy 30 kompletach wyszło poniżej 200 zł za spodenki+koszulka.

#57 Bruce

Bruce
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądToruń

Napisano 22 sierpień 2008 - 20:28

No ja też bym chętnie nabył. Oczywiście jeśli nie będzie stosunkowo droga i jeśli będzie ładna, bo to chyba o to tu chodzi :) Trochę polotu i finezji połączonej z klasą i elegancją i powinno być git :D

#58 Gosc_vmax_*

Gosc_vmax_*
  • Gość

Napisano 22 sierpień 2008 - 20:45

nevermind jaka firma , jedne i drugie ciuszki sa niezle .dojdzmy w koncu do porozumienia i nałóżmy JĄ na siebie !!!tak niewiele brakuje

#59 Gosc_seba85_*

Gosc_seba85_*
  • Gość

Napisano 30 sierpień 2008 - 10:13

Dobra panowie, jak tak sie sprawa przedstawia, to ja sprobuje cos zaprojektowac, za tydzien wrzuce zdjecia.

Jak bede mial chwile, to wpade tez do Danielo i zapytam sie ile bedzie to wszystko kosztowalo.

#60 Gosc_felipe_*

Gosc_felipe_*
  • Gość

Napisano 30 sierpień 2008 - 13:55

nevermind jaka firma , jedne i drugie ciuszki sa niezle .dojdzmy w koncu do porozumienia i nałóżmy JĄ na siebie !!!tak niewiele brakuje


Nie masz racji kolego. Jest masa firma, która robi tak gówniane ciuchy, że się w głowie nie mieści. Danielo jest dobrym wyborem, BCM to bardzo przeciętna firma.



Dodaj odpowiedź