Skocz do zawartości


Temat Z Przeprosinami


48 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 07 wrzesień 2019 - 17:17

Jak pamiętam to w offtopie skakaliśmy sobie po odciskach z marvelem, za absolutnym porozumieniem stron, przyszedł kugel i w pierwszym poście walnął inwektywami, już nawet nie chce mi się sprawdzać któremu z nas.

To jest ordynarne kłamstwo. Nie zamierzam tu tego jednak drążyć - nie ma z kim, nie ma o czym.

 

Kolego @Prozor - otrzymałem od Ciebie na priva ostrzeżenie z uzasadnieniem, że ,,obraziłem'' usera @siara iwj słowami ,,typ'' i ,,osobnik'' oraz że wprowadzam nieprzyjemną atmosferę i straszę - nie wiem kogo i w jaki sposób - tego użytkownika? Normalnie przestrzegam zasady, że nie ujawniam treści informacji prywatnych, ale inni użytkownicy powinni wiedzieć, czego mogą się spodziewać po Twoich działaniach i standardach moderacji forum.

 

Otóż prosiłbym o publiczne wskazanie, kto zgłosił na mnie skargę - a może sam tę skargę wniosłeś i sam ją rozpatrzyłeś? W kontekście tego, jak wypowiadał się wielokrotnie na form user siara iwj, zwłaszcza pod moim adresem, rzucając wyzwiskami, obrażając moje przekonania religijne i światopoglądowe to to uzasadnienie ostrzeżenia brzmi dość humorystycznie. Mógłbym się też dowiedzieć w jaki sposób kogokolwiek straszę/straszyłem?

 

Ale ogólnie dzięki za to ostrzeżenie: jeżeli miałem przez chwilę nadzieję, że przyjdzie na FS nowy moderator, który będzie podchodził obiektywnie do uczestników rozmów, nie trzymając z którąkolwiek ze stron, a przede wszystkim zrobi tu porządek, to po tym ostrzeżeniu, po tym jak ,,polubiłeś'' kolejne ,,kulturalne'' wypowiedzi - jakby to powiedzieć, żeby chłopczyk znowu się nie popłakał - siary ( fakt, trafna ksywa ) szybko wyprowadziłeś mnie z błędu.

 



#42 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 07 wrzesień 2019 - 17:29

Zdecydowanie podchodzę obiektywnie - na ile jest to możliwe. Jednak nie oznacza, że będę ślepo popierał zdanie każdego użytkownika, również (a może przede wszystkim?) Twoje. 

 

W pouczeniu nie stwierdziłem, że obrażasz Siarę, tylko, że otrzymałem skargę na Ciebie (i nie, nie od Siary - co wyraźnie zaznaczyłem), że używasz tego typu sformułowań w celu obrażenia innych użytkowników, , wprowadzasz nieprzyjemną atmosferę, straszysz, i wezwałem do zaniechania konfliktowych i agresywnych wypowiedzi na forum. 

 

Jak wspomniałem powyżej, wpisów wcześniejszych nie mam zamiaru oceniać, chyba że jako weryfikację bieżących zachowań danego użytkownika. 

 

Reasumując - skup się na tematyce forum, złagodź ton swoich wypowiedzi. Nabierz dystansu. Od razu poczujesz się lepiej. 

 


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#43 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 07 wrzesień 2019 - 18:07

Biorąc pod uwagę moje zorganizowanie wszyscy byśmy skończyli w brzuchu najbliższego wilka.

I nie strzeliłem z ucha do Prozora. Jestem ponad zagrywkami jak słanie donosów za czyimiś plecami.

Ok, Bullet, zwracam honor:

Wiejska filozofia na poziomie piaskownicy. Nie ma o czym gadać. Tyle.


Ta wypowiedź, sugerująca, że odbiorca jest wiejskim filozofem i zarazem twoja pierwsza w temacie o świecie, była kierowana do tobo.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#44 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 07 wrzesień 2019 - 18:35

Zdecydowanie podchodzę obiektywnie - na ile jest to możliwe. Jednak nie oznacza, że będę ślepo popierał zdanie każdego użytkownika, również (a może przede wszystkim?) Twoje. 

 

W pouczeniu nie stwierdziłem, że obrażasz Siarę, tylko, że otrzymałem skargę na Ciebie (i nie, nie od Siary - co wyraźnie zaznaczyłem), że używasz tego typu sformułowań w celu obrażenia innych użytkowników, , wprowadzasz nieprzyjemną atmosferę, straszysz, i wezwałem do zaniechania konfliktowych i agresywnych wypowiedzi na forum. 

 

Jak wspomniałem powyżej, wpisów wcześniejszych nie mam zamiaru oceniać, chyba że jako weryfikację bieżących zachowań danego użytkownika. 

 

Reasumując - skup się na tematyce forum, złagodź ton swoich wypowiedzi. Nabierz dystansu. Od razu poczujesz się lepiej. 

Dziękuję za pouczenie, jednak nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie, komu rzekomo nie spodobały się  moje wypowiedzi i z tego powodu złożył dla mnie skargę. Gdybym ja złożył na kogoś skargę, nawet bym chciał, żeby obwiniony wiedział, że jego wypowiedzi mi się nie podobają. Czy takie informacje są tajne? Czy - powtarzam - sam tę skargę sobie wymyśliłeś?

 



#45 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 07 wrzesień 2019 - 18:53

Nie, skargi nie wymyśliłem. Gdyby mi się to nie podobało (właściwie nie podoba mi się) to napisałbym, że to moja skarga i tyle. Skarga pochodzi od użytkownika, którego tożsamości nie mam obowiązku ujawniać, a którego skarga w moim odczuciu ma uzasadnienie, stąd moje pouczenie. 

Ten temat uważam za zakończony i dalsza dyskusja w celu ujawnienia jakiejkolwiek tożsamości nie będzie prowadzona.


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#46 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 07 wrzesień 2019 - 18:54

Ja chciałem, już parę razy.
I jaki tym razem jesteś regulaminowo akuratny.

#47 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 07 wrzesień 2019 - 18:55

Przyzwyczaj się ;)


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#48 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 08 wrzesień 2019 - 08:48

Trzymaj się nieugięcie zasad wszelakich. :)

#49 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 08 wrzesień 2019 - 09:55

I Tobie niech będzie to dane :)


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect




Dodaj odpowiedź