Skocz do zawartości


Nie Chcę Już Sama! ;/


36 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gosc_BikeBang_*

Gosc_BikeBang_*
  • Gość

Napisano 19 sierpień 2019 - 19:27

Przełkne wszystko :P

#22 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 19 sierpień 2019 - 20:41

Nie mów, że dalej nie ma chętnych :P Myślałem, że jest już długa kolejka i tylko na zapisy w kalendarzu na 2020 ;)



#23 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 19 sierpień 2019 - 23:59

Przełkne wszystko :P

Kolejna odsłona nastoletniego trola?


  • Born Ready lubi to

#24 Gosc_BikeBang_*

Gosc_BikeBang_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2019 - 01:40

A Adaś, dobra,już wiem kto to.

#25 Gosc_BikeBang_*

Gosc_BikeBang_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2019 - 01:53

Nie mów, że dalej nie ma chętnych :P Myślałem, że jest już długa kolejka i tylko na zapisy w kalendarzu na 2020 ;)

:) Jakoś nie.. Wmówie sobie jednak, że lubię tylko sama. Dorobie filozofię i będzie git. Ale forum jest piękne, skarbnica wiedzy dla żółtodzioba jak ja. Czuje się jak dziecko w sklepie z cukierkami. Pozdr.

#26 gres

gres
  • Użytkownik
  • 640 postów
  • Skądkraków

Napisano 20 sierpień 2019 - 04:53

Dzięki za info. W tym sezonie już pewnie nieb, chyba ze złota pl jesien

geolog - www.geologpoludnie.cba.pl


#27 gres

gres
  • Użytkownik
  • 640 postów
  • Skądkraków

Napisano 20 sierpień 2019 - 04:53

P.s. jednak forum nie randkowe. Każdy ciśnie :)

geolog - www.geologpoludnie.cba.pl


#28 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2019 - 16:56

Umarłem 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

#29 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 30 wrzesień 2019 - 21:49

Tylko że efektów nie widać , bo jakby każdy cisnął to by się okazało że mamy tak z 200 kandydatów do TDF z  Polski, a tym czasem nie widać nikogo . . . . .


Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#30 lupus

lupus
  • Użytkownik
  • 337 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 15:26

hej

 

Z grup bielskich nalatwiej byloby Ci wpasc w przyszlym sezonie  w poniedzialki na te kobiece treningi z Twomarkiem i Ala.

 

We Wtorki sa Treki, start przy sklepie Treka. W tym roku bylo kilka tras, dość dużo tu osob wpada, tempo bywa zroznicowane, kobiety tez się pojawiała. Przewaznie jest podjazd na trasie, na gorze jest stop az sie wszystko zjedzie.

 

W środe jest Twomark i tu jest rzeź ;)

Zarowno rundy jak i petle wokół J. Goczalkowickiego. Tempo jest wysokie, ale tutaj też kobiety wpadaja, bo nawet wioząc sie z tyłu jedzie sie 46 km/h ze Strumienia do Pszczyny. Sa mlode dziewczyny jak i dorosle kobiety.

 

W okresie letnim popoludniami jezdzil Sklep Biegacza.

 

W niedzielę jest Twomark.

Z Twomarkiem jest tak, ze tutaj nie bierze się jeńców, wiec zaczalbym od poniedzialkow i wtorkow i wpad z ciekawosci na srode.



#31 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 07 listopad 2019 - 15:29

Młode dziewczyny?? Jadę tam... Jako koordynator treningu of kors...
Jak ja u siebie widzę 2 kobiety na rok na szosie w szosowym stroju itd 😪

#32 Gosc_BikeBang_*

Gosc_BikeBang_*
  • Gość

Napisano 07 listopad 2019 - 15:48

Młode dziewczyny?? Jadę tam... Jako koordynator treningu of kors...
Jak ja u siebie widzę 2 kobiety na rok na szosie w szosowym stroju itd 😪

To w moich rejonach można zobaczyć jedną kobietę w dwóch strojach kolarskich.. Naraz.. Bo jak zimno to dwa zakładam bo ciepłych nie mam :D Takie rzeczy tu się nawet dzieją z udziałem pań heh.

#33 Gosc_BikeBang_*

Gosc_BikeBang_*
  • Gość

Napisano 07 listopad 2019 - 15:49

Młode dziewczyny?? Jadę tam... Jako koordynator treningu of kors...
Jak ja u siebie widzę 2 kobiety na rok na szosie w szosowym stroju itd 😪

To w moich rejonach można zobaczyć jedną kobietę w dwóch strojach kolarskich.. Naraz.. Bo jak zimno to dwa zakładam bo ciepłych nie mam :D Takie rzeczy tu się nawet dzieją z udziałem pań heh.

#34 Gosc_BikeBang_*

Gosc_BikeBang_*
  • Gość

Napisano 07 listopad 2019 - 16:28

hej

Z grup bielskich nalatwiej byloby Ci wpasc w przyszlym sezonie w poniedzialki na te kobiece treningi z Twomarkiem i Ala.

We Wtorki sa Treki, start przy sklepie Treka. W tym roku bylo kilka tras, dość dużo tu osob wpada, tempo bywa zroznicowane, kobiety tez się pojawiała. Przewaznie jest podjazd na trasie, na gorze jest stop az sie wszystko zjedzie.

W środe jest Twomark i tu jest rzeź ;)
Zarowno rundy jak i petle wokół J. Goczalkowickiego. Tempo jest wysokie, ale tutaj też kobiety wpadaja, bo nawet wioząc sie z tyłu jedzie sie 46 km/h ze Strumienia do Pszczyny. Sa mlode dziewczyny jak i dorosle kobiety.

W okresie letnim popoludniami jezdzil Sklep Biegacza.

W niedzielę jest Twomark.
Z Twomarkiem jest tak, ze tutaj nie bierze się jeńców, wiec zaczalbym od poniedzialkow i wtorkow i wpad z ciekawosci na srode.

Dziękuję bardzo lupus 🙂Zobaczymy czy przez zimę zapracuje sobie choć na miano wspomnianego "jeńca"😉

#35 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 07 listopad 2019 - 16:31

A te młode dziewczyny to co, jakieś juniorki młodsze, juniorki, orliczki? Bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazić dziewczyny nie trenujace w klubie które tak o kupuja szose i jadą na ustawke. Jak coś służę doświadczeniem!! ✌💪

😃😹

#36 Gosc_BikeBang_*

Gosc_BikeBang_*
  • Gość

Napisano 07 listopad 2019 - 16:50

A te młode dziewczyny to co, jakieś juniorki młodsze, juniorki, orliczki? Bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazić dziewczyny nie trenujace w klubie które tak o kupuja szose i jadą na ustawke. Jak coś służę doświadczeniem!! ✌💪

😃😹

Ja nie wiem czy to bezpieczne dla tych dziewczatek jeździć z kimś takim jak Ty.. Niebezpiecznie często przejawiasz zainteresowanie płcią przeciwną.. A to by oznaczało,żeś wyposzczony nie na żarty. W zasadzie to obawiam się również o Twoje bezpieczeństwo Adaśku.. Wszak poruszając się po drodze, tymbardziej na szosie trzeba zachować ostrożność i zdrowy rozsądek.. A o to trudno gdy obok jedzie obiekt młodzieńczych westchnień nieposkromionych... 😂

#37 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 07 listopad 2019 - 16:53

Spokojnie... Byłbym tam profesjonalistą służącym doświadczeniem...🙀



Dodaj odpowiedź