Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wattsboard - Nowa? Platforma Do Analizy Danych


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MaciekTu

MaciekTu
  • Użytkownik
  • 430 postów
  • Skądwwwa

Napisano 20 sierpień 2019 - 09:49

Witam 

przypadkiem natknąłem się w sieci na fajną strone platformę do analizy danych, na forum wyszukiwarka nie znalazła nic wiec wrzucam. 

 

ktoś używa z was  ? 

 

Darmowa wersja pokazuje całkiem sporo,  to co strava Elevate a może jeszcze trochę, synchronizuje sie ze stravą , są wykresy,

analiza pików ( 1-5-20min)  mocy w czasie więc można obserwować czy trening daje efekty czy nie ... 

 

czyli sporo fajnych podstawowych opcji w przyjaznej formie, pewnie dla wielu wystarczająca na początek. ATL CTL BALANCE  itd....

 

https://www.wattsboard.com/

 

 

 

 


  • big75 lubi to

#2 big75

big75
  • Użytkownik
  • 1560 postów
  • Skądpolska

Napisano 20 sierpień 2019 - 13:43

Na probe uruchomilem tego Wattsboard, zaimportowalem 50 jazd ( wklepalem FTP 260) fajnie to wygląda,dość czytelnie nie trzeba szukać jak np. w GoldenChettach   ale  dostalem komunikat 

 

Hey! Based on your rides over the past 30 days, we think your current FTP is actually 274 watts (at least). Click here to see the ride that makes us think that. It's currently set at 260 watts. We recommend re-testing your FTP soon. Or, silence these alerts in your account settings.

 

W sumie to już nie ma większego znaczenia  bo zima idzie i tak sobie raczej tylko jeżdżę bez jakiegoś ''specjalnego trenowania ''  ale te oszacowane 274 - dobrze on to sobie wylicza, czy jakaś wartość z kosmosu ????  ( nie wydaje mi się żebym był w stanie tyle średnio przez godzinę jechać albo 288( 274 = 0,95 % z 288)   przez 20 minut)

 

 

 

 

 



#3 MaciekTu

MaciekTu
  • Użytkownik
  • 430 postów
  • Skądwwwa

Napisano 20 sierpień 2019 - 14:12

Nie wiem jak on to tam wylicza ale u mnie jest to roznica +-10w w stosunku do testow tak ok 3% mniej.

Po 1-2 chyba dniach mozna juz importowac wiecej niz 90 dni ale wiadomo wersja free ma jakies tam ograniczenia.

Mi sie podoba to ze mozna obserwowac max srednia moc z 1-5-20min na przestrzeni sezonu i trend. Brakuje tylko zeby mozna bylo dodac wlasne przedzialy bo akurat testuje co miesiac 3,8 i 15 min.

Jednak chyba z darmowych najciekawszy jak na razie jest dodtek do stravy ktory Prozor kiedys gdzies zapodal, intervals.icu
choc juz nie tak prosty i czytelny.

Pozdr



Dodaj odpowiedź