Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hide Park- Wpisy Poza Głównym Wątkiem Pierwotnego Tematu I Różne Pierdoły Nie Na Temat - Dyskutujesz Na Własne Ryzyko I Odpowiedzialność!


1268 odpowiedzi w tym temacie

#21 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8584 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 październik 2019 - 11:57

Też to zauważyłem. Wolność słowa bez odesłania do źródeł... to czcza gadanina.

 

Ale mowi o jakichs metodach treningowych :)

 

To właśnie jeden z objawów alergii na Arniego :D


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#22 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 12:01

Ja wam wszystkim zaraz rozpisze trening...

#23 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 10 październik 2019 - 13:44

Przecież A. to spec od wszystkiego, tyle że książkowy, ewentualnie internetowy. Przykłady?

Miernik mocy widział tylko na zdjęciach i wielki spec od watów, pseudo-trener

Spec od kół karbonowych jeszcze zanim kupił, a jak już kupił tanie chińczyki, to po znikomym przebiegu wielki znawca z ogromnym doświadczeniem wydający opinie a nawet porównania do topowych modeli uznanych marek, śmiech.

Znawca i pierwszy krytykant wosku do łańcucha, później wycofujący się rakiem ze swoich teorii.

Wyścigi wygrywa, ale chyba do lodówki, po kolejną tłustą karkówkę i chyba zamiast kolarstwa lepiej byłoby się zająć nie wiem...może pchnięcie kulą?

Gdyby była taka rywalizacja, to myślę , że w kategorii rodzin byłaby szansa na podium :)

 

Post chyba na temat i nie do usunięcia, co szeryfie Prozor?

Sirkozi dobrze ci napisał, władza poszła ci na mózg i obiecuję, że odbije ci się to czkawką, a zasadzie przez ciebie całemu forum.

Nie będziesz sobie bezkarnie decydował co usunąć bo treść jest dla ciebie niewygodna.

Twoja wiedza i posty są ciekawe, jeśli dotyczyły Garmina czy rozbieranej na części pierwsze i testowanej lampy Philipsa.

Ale jesteś totalnie niekompetentny w sprawach Wahoo i na razie nic tego nie zmieni.



#24 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 14:49

Mi kiedyś Arni wysłał linka do stravy i tam były końskie watty

#25 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 10 październik 2019 - 15:39

Ale swojej Stravy? :P Bo mi też kiedyś wysłał screena do jakiegoś śmiesznego wykresiku z d... nie wiadomo kogo :P

 

Chodzi o to, że jak chcesz być wiarygodny, to wypadałoby to poprzeć jakimiś dowodami. Chciałbyś korzystać z usług czy porad "trenera" który nie wiadomo kim jest, gdzie się uczył, co osiągnął? Nie mówię o tobie, o mnie czy innych ludziach, którzy coś tam wiedzą i trochę jeżdżą.

Ale jest mnóstwo ludzi nie mających pojęcia o treningu i będą łykać wszystko jak młode pelikany. I jak Arni napisze takiemu początkującemu "jeździć codziennie 1h na 100% FTP", to uwierz, wielu jest takich, co będą rzygać, ale będą próbować, bo jakiś guru z forum tak napisał :P Niestety, takie czasy...

 



#26 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 15:49

Tylko że Arni nigdy tak nie pisał. Ba pisał wielokrotnie że 1h na 100% ftp(CP) pojadą tylko dobrzy czasowcy(w trupa) więc nie wmawiaj mu tego czego nie napisał nigdy.

#27 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 10 październik 2019 - 18:25

Widzę, że ty też nie rozumiesz... Są nieświadomi ludzie, którym możesz pisać różne głupoty, plany z kosmosu i będą się starali to realizować. Poszedłbyś "pod nóż" do gościa, który na forum robi z siebie zajebistego chirurga, a nawet nie wiesz czy skończył medycynę?

Mało takich i tym podobnych przypadków teraz jest? Arni jest mniej więcej na tym samym poziomie "doradcy" treningowego



#28 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 18:27

Czyli nie legitymujac sie papierami UCI nie można doradzać na forum? To po co jest forum? W dziale sprzetowym tez by musieli siedzieć sami eksperci lub mechanicy z worldTouru...

#29 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 10 październik 2019 - 18:59

Nie, co innego jak o coś pytasz, wyrażasz swoje zdanie, a co innego jak wiesz najlepiej i nie dasz sobie powiedzieć. Ja jak się wypowiadam na temat jakiegoś sprzętu i komuś coś polecam, to tylko to, co sam używam lub miałem okazję przetestować. A nie o czym tylko przeczytałem na jakimś forum dla gimbazy.

Zobacz np. na YT, z takich treningowych: Arek Kogut czy jacacoach czy nawet zielonyF16 coś sobą reprezentują, są wiarygodni, a taki Arni kim jest? Anonimowym chłopkiem z internetu, który wszystko wie najlepiej. Zero możliwości weryfikacji wiedzy i doświadczenia. Rozumiesz?

forumrowerowe.org   szosa.org   ngt.pl to tylko niektóre fora, gdzie ludzie już się przekonali że dyskusja z Arnim nie ma sensu, bo "moje jest mojsze" to jego podstawowa zasada.



#30 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 19:02

Tylko że akurat bzdur on nie opowiada. Jak uważasz że tak zacytuj fragment z którym się nie zgadzasz.

#31 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8584 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 październik 2019 - 22:09

Nie zacytuje, bo rzuca bezpodstawne oskarżenia i bzdurne wnioski. Arkadiusz Kogut wiadomo, ale jakiś ZielonyF16 może coś prezentuje... Totalną amatorkę. Zielony jak trawa na wiosnę. Wystarczy obejrzeć parę jego filmików i się odechciewa więcej tego oglądać. No ale dla beskida to jest wiedza tajemna więc...

 

Post chyba na temat i nie do usunięcia, co szeryfie Prozor?

Sirkozi dobrze ci napisał, władza poszła ci na mózg i obiecuję, że odbije ci się to czkawką, a zasadzie przez ciebie całemu forum.

Nie będziesz sobie bezkarnie decydował co usunąć bo treść jest dla ciebie niewygodna.

Twoja wiedza i posty są ciekawe, jeśli dotyczyły Garmina czy rozbieranej na części pierwsze i testowanej lampy Philipsa.

Ale jesteś totalnie niekompetentny w sprawach Wahoo i na razie nic tego nie zmieni.

 

Post zostaje, Twoje obiecanki to sobie na ścianie wypisz. Własnej. Twoja kompetencja w sprawach Wahoo ogranicza się do posiadania Bolta. Nie muszę posiadać czegoś, żeby wiedzieć o tym więcej niż Ty. Nie muszę mieć Mazdy 6 (1 czy 2 generacji), żeby wiedzieć, że ruda ją lubi. Widzę u sąsiada. No ale wg Ciebie musiałbym pewno kupić jeden egzemplarz, żeby mieć prawo potwierdzenia tego faktu. 

 

Żeby moja "władza" poszła i w mózg (przynajmniej ma gdzie iść) i gdybym chciał usuwać co mi się nie podoba, to gdybyśmy się zamienili miejscami, pewno od razu skasowałbyś moje konto i wyczyścił wszystkie ślady mojej bytności. Hehe... Niedoczekanie Twoje. 

 

W przypadku skargi użytkownika Arni na powyższe posty to będzie miał podstawę: §3.1. Regulaminu. Jeśli poczuje się znieważony i stwierdzi, że mu ubliżasz, to będzie miał rację. Ewidentne dyskredytujesz go, rzucając bezpodstawne, nieudowodnione zarzuty. Za samo to przegrałbyś każdy proces sądowy. 


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#32 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 22:30

Nie zacytuje, bo rzuca bezpodstawne oskarżenia i bzdurne wnioski. Arkadiusz Kogut wiadomo, ale jakiś ZielonyF16 może coś prezentuje... Totalną amatorkę. Zielony jak trawa na wiosnę. Wystarczy obejrzeć parę jego filmików i się odechciewa więcej tego oglądać. No ale dla beskida to jest wiedza tajemna więc...

 

 

Post zostaje, Twoje obiecanki to sobie na ścianie wypisz. Własnej. Twoja kompetencja w sprawach Wahoo ogranicza się do posiadania Bolta. Nie muszę posiadać czegoś, żeby wiedzieć o tym więcej niż Ty. Nie muszę mieć Mazdy 6 (1 czy 2 generacji), żeby wiedzieć, że ruda ją lubi. Widzę u sąsiada. No ale wg Ciebie musiałbym pewno kupić jeden egzemplarz, żeby mieć prawo potwierdzenia tego faktu. 

 

Żeby moja "władza" poszła i w mózg (przynajmniej ma gdzie iść) i gdybym chciał usuwać co mi się nie podoba, to gdybyśmy się zamienili miejscami, pewno od razu skasowałbyś moje konto i wyczyścił wszystkie ślady mojej bytności. Hehe... Niedoczekanie Twoje. 

 

W przypadku skargi użytkownika Arni na powyższe posty to będzie miał podstawę: §3.1. Regulaminu. Jeśli poczuje się znieważony i stwierdzi, że mu ubliżasz, to będzie miał rację. Ewidentne dyskredytujesz go, rzucając bezpodstawne, nieudowodnione zarzuty. Za samo to przegrałbyś każdy proces sądowy. 

,,Przegrałbyś każdy proces sądowy'' - co za bzdury. Panie userze - moderatorze Pozor sam obrażasz użytkowników i do tego udajesz obiektywnego sędziego w sporach miedzy userami. No śmiech.

Spuść z tonu, rozluźnij się, od razu poczujesz się lepiej.

 

Nie cytuj postów bezpośrednio pod tym cytowanym postem. Zwłaszcza w całości, jeśli odnosisz się tylko do jego części.

Prozor



#33 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8584 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 październik 2019 - 22:34

I tego też Tobie życzę, zdecydowanie Ci się przyda :D


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#34 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 22:35

Panowie ile Wy macie na progu że tacy mądrzy?😃😃😃😃😃😃😃

Wiem czego tu najbardziej brakuje na forum... Kobiet. Smutne miejsce gdzie są sami faceci. Kojarzy się z wojskiem lub więzieniem.

#35 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8584 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 październik 2019 - 22:39

Stanowczo za mało, ale jak na starego dziada mam całkiem przyzwoity wiek sprawnościowy:

a26d5aafc9be999a012d564a2b55d04b.jpg


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#36 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 22:41

Ja mam 270 teraz.(moje pytanie było żartem ale temat to śmietnik chyba)

#37 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8584 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 październik 2019 - 22:45

Pułapu tlenowego? To Le Monda z jego 92,5 (nie wspominając o cieniasie Armstrongu po doładowaniu z ledwo 84 ;)) w zębach poniósłbyś ;)


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#38 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 22:46

Pułap tlenowy to nie wszystko. Armstrong raczej wolniejszt od Le Monda czy nawet Pantaniego nie był pod górę. Hehe chciałbym taki pułap 😃 tyle to tylko Beskid ma

#39 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8584 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 październik 2019 - 23:01

Dobre doładowanie miał, to i szybki był. Inni twierdzą, że bez jednego jądra miał lżej niż inni, ale w to bym raczej nie wierzył, raczej zasługa  EPO, kortyzonu, testosteronu, hormonu wzrostu oraz stosowania transfuzji krwi. 


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#40 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 23:03

Podobno na 5-6 minut na vo2max miał 600W w formie... Ullrich przy 80 kg na progu z 6.5 miał. To było kolarstwo 😍

Pomyśl 600W przez 5 minut to na płaskim nawet na kole ciężko siedzieć 🙀



Dodaj odpowiedź