Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hide Park- Wpisy Poza Głównym Wątkiem Pierwotnego Tematu I Różne Pierdoły Nie Na Temat - Dyskutujesz Na Własne Ryzyko I Odpowiedzialność!


1268 odpowiedzi w tym temacie

#21 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 październik 2019 - 11:57

Też to zauważyłem. Wolność słowa bez odesłania do źródeł... to czcza gadanina.

 

Ale mowi o jakichs metodach treningowych :)

 

To właśnie jeden z objawów alergii na Arniego :D


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#22 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 12:01

Ja wam wszystkim zaraz rozpisze trening...

#23 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 10 październik 2019 - 13:44

Przecież A. to spec od wszystkiego, tyle że książkowy, ewentualnie internetowy. Przykłady?

Miernik mocy widział tylko na zdjęciach i wielki spec od watów, pseudo-trener

Spec od kół karbonowych jeszcze zanim kupił, a jak już kupił tanie chińczyki, to po znikomym przebiegu wielki znawca z ogromnym doświadczeniem wydający opinie a nawet porównania do topowych modeli uznanych marek, śmiech.

Znawca i pierwszy krytykant wosku do łańcucha, później wycofujący się rakiem ze swoich teorii.

Wyścigi wygrywa, ale chyba do lodówki, po kolejną tłustą karkówkę i chyba zamiast kolarstwa lepiej byłoby się zająć nie wiem...może pchnięcie kulą?

Gdyby była taka rywalizacja, to myślę , że w kategorii rodzin byłaby szansa na podium :)

 

Post chyba na temat i nie do usunięcia, co szeryfie Prozor?

Sirkozi dobrze ci napisał, władza poszła ci na mózg i obiecuję, że odbije ci się to czkawką, a zasadzie przez ciebie całemu forum.

Nie będziesz sobie bezkarnie decydował co usunąć bo treść jest dla ciebie niewygodna.

Twoja wiedza i posty są ciekawe, jeśli dotyczyły Garmina czy rozbieranej na części pierwsze i testowanej lampy Philipsa.

Ale jesteś totalnie niekompetentny w sprawach Wahoo i na razie nic tego nie zmieni.



#24 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 14:49

Mi kiedyś Arni wysłał linka do stravy i tam były końskie watty

#25 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 10 październik 2019 - 15:39

Ale swojej Stravy? :P Bo mi też kiedyś wysłał screena do jakiegoś śmiesznego wykresiku z d... nie wiadomo kogo :P

 

Chodzi o to, że jak chcesz być wiarygodny, to wypadałoby to poprzeć jakimiś dowodami. Chciałbyś korzystać z usług czy porad "trenera" który nie wiadomo kim jest, gdzie się uczył, co osiągnął? Nie mówię o tobie, o mnie czy innych ludziach, którzy coś tam wiedzą i trochę jeżdżą.

Ale jest mnóstwo ludzi nie mających pojęcia o treningu i będą łykać wszystko jak młode pelikany. I jak Arni napisze takiemu początkującemu "jeździć codziennie 1h na 100% FTP", to uwierz, wielu jest takich, co będą rzygać, ale będą próbować, bo jakiś guru z forum tak napisał :P Niestety, takie czasy...

 



#26 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 15:49

Tylko że Arni nigdy tak nie pisał. Ba pisał wielokrotnie że 1h na 100% ftp(CP) pojadą tylko dobrzy czasowcy(w trupa) więc nie wmawiaj mu tego czego nie napisał nigdy.

#27 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 10 październik 2019 - 18:25

Widzę, że ty też nie rozumiesz... Są nieświadomi ludzie, którym możesz pisać różne głupoty, plany z kosmosu i będą się starali to realizować. Poszedłbyś "pod nóż" do gościa, który na forum robi z siebie zajebistego chirurga, a nawet nie wiesz czy skończył medycynę?

Mało takich i tym podobnych przypadków teraz jest? Arni jest mniej więcej na tym samym poziomie "doradcy" treningowego



#28 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 18:27

Czyli nie legitymujac sie papierami UCI nie można doradzać na forum? To po co jest forum? W dziale sprzetowym tez by musieli siedzieć sami eksperci lub mechanicy z worldTouru...

#29 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 10 październik 2019 - 18:59

Nie, co innego jak o coś pytasz, wyrażasz swoje zdanie, a co innego jak wiesz najlepiej i nie dasz sobie powiedzieć. Ja jak się wypowiadam na temat jakiegoś sprzętu i komuś coś polecam, to tylko to, co sam używam lub miałem okazję przetestować. A nie o czym tylko przeczytałem na jakimś forum dla gimbazy.

Zobacz np. na YT, z takich treningowych: Arek Kogut czy jacacoach czy nawet zielonyF16 coś sobą reprezentują, są wiarygodni, a taki Arni kim jest? Anonimowym chłopkiem z internetu, który wszystko wie najlepiej. Zero możliwości weryfikacji wiedzy i doświadczenia. Rozumiesz?

forumrowerowe.org   szosa.org   ngt.pl to tylko niektóre fora, gdzie ludzie już się przekonali że dyskusja z Arnim nie ma sensu, bo "moje jest mojsze" to jego podstawowa zasada.



#30 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 19:02

Tylko że akurat bzdur on nie opowiada. Jak uważasz że tak zacytuj fragment z którym się nie zgadzasz.

#31 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 październik 2019 - 22:09

Nie zacytuje, bo rzuca bezpodstawne oskarżenia i bzdurne wnioski. Arkadiusz Kogut wiadomo, ale jakiś ZielonyF16 może coś prezentuje... Totalną amatorkę. Zielony jak trawa na wiosnę. Wystarczy obejrzeć parę jego filmików i się odechciewa więcej tego oglądać. No ale dla beskida to jest wiedza tajemna więc...

 

Post chyba na temat i nie do usunięcia, co szeryfie Prozor?

Sirkozi dobrze ci napisał, władza poszła ci na mózg i obiecuję, że odbije ci się to czkawką, a zasadzie przez ciebie całemu forum.

Nie będziesz sobie bezkarnie decydował co usunąć bo treść jest dla ciebie niewygodna.

Twoja wiedza i posty są ciekawe, jeśli dotyczyły Garmina czy rozbieranej na części pierwsze i testowanej lampy Philipsa.

Ale jesteś totalnie niekompetentny w sprawach Wahoo i na razie nic tego nie zmieni.

 

Post zostaje, Twoje obiecanki to sobie na ścianie wypisz. Własnej. Twoja kompetencja w sprawach Wahoo ogranicza się do posiadania Bolta. Nie muszę posiadać czegoś, żeby wiedzieć o tym więcej niż Ty. Nie muszę mieć Mazdy 6 (1 czy 2 generacji), żeby wiedzieć, że ruda ją lubi. Widzę u sąsiada. No ale wg Ciebie musiałbym pewno kupić jeden egzemplarz, żeby mieć prawo potwierdzenia tego faktu. 

 

Żeby moja "władza" poszła i w mózg (przynajmniej ma gdzie iść) i gdybym chciał usuwać co mi się nie podoba, to gdybyśmy się zamienili miejscami, pewno od razu skasowałbyś moje konto i wyczyścił wszystkie ślady mojej bytności. Hehe... Niedoczekanie Twoje. 

 

W przypadku skargi użytkownika Arni na powyższe posty to będzie miał podstawę: §3.1. Regulaminu. Jeśli poczuje się znieważony i stwierdzi, że mu ubliżasz, to będzie miał rację. Ewidentne dyskredytujesz go, rzucając bezpodstawne, nieudowodnione zarzuty. Za samo to przegrałbyś każdy proces sądowy. 


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#32 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 22:30

Nie zacytuje, bo rzuca bezpodstawne oskarżenia i bzdurne wnioski. Arkadiusz Kogut wiadomo, ale jakiś ZielonyF16 może coś prezentuje... Totalną amatorkę. Zielony jak trawa na wiosnę. Wystarczy obejrzeć parę jego filmików i się odechciewa więcej tego oglądać. No ale dla beskida to jest wiedza tajemna więc...

 

 

Post zostaje, Twoje obiecanki to sobie na ścianie wypisz. Własnej. Twoja kompetencja w sprawach Wahoo ogranicza się do posiadania Bolta. Nie muszę posiadać czegoś, żeby wiedzieć o tym więcej niż Ty. Nie muszę mieć Mazdy 6 (1 czy 2 generacji), żeby wiedzieć, że ruda ją lubi. Widzę u sąsiada. No ale wg Ciebie musiałbym pewno kupić jeden egzemplarz, żeby mieć prawo potwierdzenia tego faktu. 

 

Żeby moja "władza" poszła i w mózg (przynajmniej ma gdzie iść) i gdybym chciał usuwać co mi się nie podoba, to gdybyśmy się zamienili miejscami, pewno od razu skasowałbyś moje konto i wyczyścił wszystkie ślady mojej bytności. Hehe... Niedoczekanie Twoje. 

 

W przypadku skargi użytkownika Arni na powyższe posty to będzie miał podstawę: §3.1. Regulaminu. Jeśli poczuje się znieważony i stwierdzi, że mu ubliżasz, to będzie miał rację. Ewidentne dyskredytujesz go, rzucając bezpodstawne, nieudowodnione zarzuty. Za samo to przegrałbyś każdy proces sądowy. 

,,Przegrałbyś każdy proces sądowy'' - co za bzdury. Panie userze - moderatorze Pozor sam obrażasz użytkowników i do tego udajesz obiektywnego sędziego w sporach miedzy userami. No śmiech.

Spuść z tonu, rozluźnij się, od razu poczujesz się lepiej.

 

Nie cytuj postów bezpośrednio pod tym cytowanym postem. Zwłaszcza w całości, jeśli odnosisz się tylko do jego części.

Prozor



#33 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 październik 2019 - 22:34

I tego też Tobie życzę, zdecydowanie Ci się przyda :D


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#34 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 22:35

Panowie ile Wy macie na progu że tacy mądrzy?😃😃😃😃😃😃😃

Wiem czego tu najbardziej brakuje na forum... Kobiet. Smutne miejsce gdzie są sami faceci. Kojarzy się z wojskiem lub więzieniem.

#35 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 październik 2019 - 22:39

Stanowczo za mało, ale jak na starego dziada mam całkiem przyzwoity wiek sprawnościowy:

a26d5aafc9be999a012d564a2b55d04b.jpg


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#36 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 22:41

Ja mam 270 teraz.(moje pytanie było żartem ale temat to śmietnik chyba)

#37 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 październik 2019 - 22:45

Pułapu tlenowego? To Le Monda z jego 92,5 (nie wspominając o cieniasie Armstrongu po doładowaniu z ledwo 84 ;)) w zębach poniósłbyś ;)


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#38 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 22:46

Pułap tlenowy to nie wszystko. Armstrong raczej wolniejszt od Le Monda czy nawet Pantaniego nie był pod górę. Hehe chciałbym taki pułap 😃 tyle to tylko Beskid ma

#39 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 październik 2019 - 23:01

Dobre doładowanie miał, to i szybki był. Inni twierdzą, że bez jednego jądra miał lżej niż inni, ale w to bym raczej nie wierzył, raczej zasługa  EPO, kortyzonu, testosteronu, hormonu wzrostu oraz stosowania transfuzji krwi. 


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#40 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 23:03

Podobno na 5-6 minut na vo2max miał 600W w formie... Ullrich przy 80 kg na progu z 6.5 miał. To było kolarstwo 😍

Pomyśl 600W przez 5 minut to na płaskim nawet na kole ciężko siedzieć 🙀



Dodaj odpowiedź