Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hide Park- Wpisy Poza Głównym Wątkiem Pierwotnego Tematu I Różne Pierdoły Nie Na Temat - Dyskutujesz Na Własne Ryzyko I Odpowiedzialność!


1268 odpowiedzi w tym temacie

#961 Gosc_Koteł_*

Gosc_Koteł_*
  • Gość

Napisano 08 marzec 2020 - 00:40

Kto to jest Adaś? Nie za dużo sobie pozwalasz z tym "Adasiem"?

#962 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 08 marzec 2020 - 00:43

Kto to jest Adaś? Nie za dużo sobie pozwalasz z tym "Adasiem"?

Taki od psów i kotów, maskotka forum xD



#963 Gosc_Koteł_*

Gosc_Koteł_*
  • Gość

Napisano 08 marzec 2020 - 00:43

Ja ku.. co za bezczelny gość...
  • beskidbike lubi to

#964 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 08 marzec 2020 - 02:15

Widzę, że jednak nie warto było dawać kolejną szansę. Przykre. Ban. No cóż, życie. 


  • beskidbike lubi to

Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#965 tobo

tobo
  • Użytkownik
  • 3724 postów

Napisano 08 marzec 2020 - 10:27

No właśnie. Kogo jeszcze wymienisz? Impa Gustav itd. zaslaniasz się innymi a sam tłuste dupsko grzejesz w salonie przy kominku a na Przegibek wjeżdżasz wolniej niż kobiety w ciąży. Tobo też jeździ 500 km każdego dnia z 10000 pionu tylko nikt nigdy tego nie widział. Więc równie dobrze mogę napisać że byłem wczoraj na Marsie bez żadnych dowodów.

Czy te informacje na mój temat zasugerowało Ci coś innego niż Twoja wyobraźnia? :)

Może mnie zacytuj, bo nie pamiętam żebym gdziekolwiek tutaj podawał moje osiągnięcia dystansowe lub wysokościowe. Jedyne o czym pisałem odnośnie mojego jeżdżenia to w kontekście piękna lokalnych tras które są bardzo wymagające kondycyjnie. Nie udostępnię Ci żadnych danych ani wykresów na mój temat bo strawa (jak to brzmi) dla mnie jest i będzie wyłącznie tym co jem. A garmina mam, owszem, służy jako nawigacja, bo dla mnie cyferki okradają jeżdżenie rowerem z tego co najważniejsze.
Co do mierzenia się z kimś- żaden problem, tylko nie pojadę na czelendż do Polski. Zaproponowałem Adasiowi ofertę przyjazdu żeby mógł pokręcić w prawdziwie godnych warunkach żeby zobaczył ile warte są jego waty. Pełen pakiet zaoferowałem, poza biletami lotniczymi, all inclusive na miejscu, włącznie z zebraniem jego zwłok z trasy jeśli zajdzie taka potrzeba. Nie skorzystał.
Zakładam, może mylnie i krzywdząco, może nie, jeśli ktoś chwali się takim pałerem i ekstra liczbami a tego wyzwania się nie podejmuje to raczej z niego cienka picz.

Adaś, czy koteł i Kocierz to jakiś zbieg okoliczności?

Teraz dopiero zauważyłem ktoś jest. 😁
  • beskidbike i Senninho lubią to

#966 tobo

tobo
  • Użytkownik
  • 3724 postów

Napisano 09 marzec 2020 - 09:00

Mam wrażenie że niezbędna jest hospitalizacja i, na razie, może niezbyt mocne środki stabilizujące.
Angole mówią na to "crying for help".

#967 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 09 marzec 2020 - 09:12

spokojnie, pacjent został odizolowany ;)



#968 mareq

mareq
  • Użytkownik
  • 232 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 09 marzec 2020 - 12:03

A tak się to fajnie czytało. Dawało to takie superanckie uczucie, że lepiej jeździć rowerem po bułki, niż mieć taki charakter :) .



#969 Gosc_Kuba__H_*

Gosc_Kuba__H_*
  • Gość

Napisano 09 marzec 2020 - 12:44

Oj ten Adam i jego gorąca głowa ;) 



#970 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 09 marzec 2020 - 22:02

Tak się rodzą legendy :D Wspominał, że nie chce być zwykłym szarakiem i  zniknąć w zapomnieniu, więc pewnie jego imię będzie nieraz przytaczane. Zostanie w pamięci :D



#971 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 10 marzec 2020 - 05:55

Mi trochę szkoda chłopaka po potencjał jakiś ma, czas na trening też a jego głowa morduje i organizm i pasję.

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka

#972 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 10 marzec 2020 - 08:24

Teraz od cweli i innych nadaje na nas na Stravie, więc...tak średnio mi go szkoda. Zobaczymy co z jego 500 km na raz w tym tygodniu :P



#973 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 sierpień 2020 - 20:50

wstałem rano i się zastanawiałem czemu mam taki minorowy nastrój

pogoda extra, za parę godzin ruszam na Singltrek, jeden z 7 najlepszych destynacji na rower MTB na świecie

już pomijam że ciutke się nie wyspałem przez fanów Bloodhang gang i RATMu którzy raczyli całe piętro muzą do 1:30 w nocy

 

i sobie przypomniałem

 

ta kraksa z I etapu TdP odebrała mi chęć do wszystkiego, do roboty, do wstania z wyra, do jechania na rower

taka tragedia.. na metę dojeżdżał cały peleton, a tam ciasno jak nie wiem, za barierkami tory, trasa z górki, więc speed w okolicach 80km/h, ten biedak pcha sie tam gdzie drugi go nie wpuści, przecież tam nie ma miejsca, jeb z barka no i poszło

 

23 lata chłopak, pocharatany fejs i załatwione życie na wiele wiele lat.. 



#974 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 2199 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 sierpień 2020 - 07:18

Napisz jak samopoczucie jak wrócisz z roweru :P

#975 sthEn

sthEn
  • Użytkownik
  • 265 postów

Napisano 28 sierpień 2020 - 14:10

Ziemia jest płaska!

Szczepionki powodują autyzm!


Ribble R872 - Octane One Gridd


#976 Yudo

Yudo
  • Użytkownik
  • 684 postów

Napisano 28 sierpień 2020 - 14:34

Ziemia jest płaska!

 

 Na mazowszu tak. Ale u Ciebie to już nie do końca. Na mazowszu to się nie zrzuca z blatu.


  • cauchy i sthEn lubią to

#977 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1086 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 28 sierpień 2020 - 14:53

Na Mazowszu korba ma przełożenia 58-53T


Trzepak 

"MAMIL"


#978 sthEn

sthEn
  • Użytkownik
  • 265 postów

Napisano 28 sierpień 2020 - 15:00

:D


Ribble R872 - Octane One Gridd


#979 manfred

manfred
  • Użytkownik
  • 759 postów
  • SkądPodhale

Napisano 28 sierpień 2020 - 18:54

Na Mazowszu nie potrzeba korby tam jest z góry


Facebuk i  YT  Strava


#980 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2828 postów

Napisano 17 listopad 2020 - 14:50

Sorki, nie doczytałem Twojej wypowiedzi do końca, nie wiedziałem, że masz na myśli peletony. W tych przyznam, że nie wiem jak sobie Apple radzą bo w umie głównie gram w Zwifta na laptopie.

 

Trzymam kciuki szczerze mówiąc za Apple-a, sporo klasycznie zależy od deweloperów. Dobrze pamiętam jeszcze portowanie softu z poprzedniej architektury PowerPC na Intela, zasadniczo wspominam dość gładko, ot główna różnica w "indianiźmie" była. Dzisiaj natomiast wszyscy są już przyzwyczajeni do pisania sporo bardziej przenośnego kodu i dwa, w sumie ważniejsze, że mało kto dzisiaj pisze soft stricte kompilowany na platformę a jednak sporo częściej powierzamy masę roboty środowiskom uruchomieniowym.

 

Trzymam kciuki i sądzę, że raczej pójdzie sprawnie - od strony deweloperów a od nich i tego jak szybko przygotują soft sporo sukcesu będzie tutaj zależało. No a w przyszłym roku pewnie też modem stricte Apple-a, w końcu w tym celu kupili dział telco od Intela (przypomnę, że jeszcze tegoroczne 12-stki mają modem 5G od Qualcomma). Liczyłbym też w takim wydaniu na wprowadzenie modemu i e-SIMa do MacBook-ów. Jednak niezależność dostępu do Internetu "a'la telefon" w laptopie to coś wielkiego i szczerze nie żałuję dodanych kilkuset PLN-ów do ThinkPada dla wbudowanego modemu LTE...

 

*sorki za offtop!*





Dodaj odpowiedź