Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hide Park- Wpisy Poza Głównym Wątkiem Pierwotnego Tematu I Różne Pierdoły Nie Na Temat - Dyskutujesz Na Własne Ryzyko I Odpowiedzialność!


1268 odpowiedzi w tym temacie

#1061 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2882 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 maj 2021 - 16:45

przez 6 lat :P raz, on i tak leży na biurku 99% czasu, podpięty do monitora

pojade na urlop, oddam do przeglądu

na elitebooki nigdy nie narzekałem, probooka więcej nie kupie, raczej poluję na PC czyli powrót do przeszłości



#1062 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2827 postów

Napisano 26 maj 2021 - 17:09

Elitebooki faktycznie dorastają do statusu notebook-ów biznesowych :). No tak czy tak tak jak każdy tutaj myje rower tak komputery (i stacjonarne i notebooki) trzeba czyścić, a warto sporo częściej niż mogłoby się wydawać :P.



#1063 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 28 maj 2021 - 06:36

Swoją opinię o ProBookach (jeszcze nazywają je biznesowymi... 🤣) zachowam dla siebie, swoją opinię o HP generalnie lepiej też.
 

Wow, rowery, samochody, komputery, czy jest jakaś dziedzina życia, w której nie jesteś ekspertem ?  :P


  • artho lubi to

#1064 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2882 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 czerwiec 2021 - 08:33

Euro oglądacie?

moje typy w grupie E po wczorajszych spotkaniach:

ESP - 7

SWE - 7

SLV - 3

POL - 0



#1065 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2827 postów

Napisano 15 czerwiec 2021 - 12:25

No i 2:1 dla Słowacji.

 

Suski taki śmieszek, wszyscy się radują na jego widok a jednak jasnowidz. Tylko te jego wypowiedzi trzeba zawsze odwrócić i następnie obstawiać na grubą kasę. Nieważne, czy powie, że Polska wygra 2:1 ze Słowacją (wywiad idealnie na dzień przed meczem) czy gdy mówi, że Tusk nic dla Polski nie zrobił :P :P.


  • piotrkol lubi to

#1066 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2882 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 czerwiec 2021 - 19:03

Cóż, za rok mundial

#1067 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2882 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 wrzesień 2021 - 21:22

w finale US Open 18- i 19-latka :o i to spoza pierwszej 50tki... 

https://sport.tvp.pl...stki-tvpsportpl



#1068 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 18 listopad 2021 - 14:41

9000 też zachwycali się zaraz po premierze, a szybko stało się jasne, że to potworny gniot. Ale takie są reguły gry: albo piszesz dobrze, albo nie dostajesz więcej sprzętu do testów.

 

Daj sobie spokój z takimi reklamami pod pozorem recenzji. Dopiero życie weryfikuje, czy sprzęt jest dobry.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#1069 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 18 listopad 2021 - 14:56

Daj sobie spokój z takimi reklamami pod pozorem recenzji. Dopiero życie weryfikuje, czy sprzęt jest dobry.

 

Akurat w tym przypadku Shane nie robił reklamy, tylko dostał sprzęt na wieczór do testu od zaprzyjaźnionego sklepu (nazajutrz musiał oddać bez śladów używania). Czyli widać, że nie oglądnąłeś rzeczonej "reklamy", która wcale reklamą nie jest. Nieładnie bez zobaczenia osądzać ☝ - oglądnij i zobaczysz, że wcale zachwycony nie był.

 

Shane dał wzmiankę, że Keith Wakeham opisał problem z punktu widzenia inżyniera i wyjaśnił

dlaczego to raczej nigdy nie będzie dobrze działać. Tego typu system pomiaru mógłby ewentualnie trafić do niższych grup osprzętu, ale nie do topowej grupy DA (czy nawet nie do Ultegra) - co więcej, ten typ pomiaru sprawdza się znośnie przy 5 ramiennym pająku, a leży i kwiczy przy 4 ramiennym Sh.


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#1070 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2827 postów

Napisano 18 listopad 2021 - 15:04

Daj sobie spokój z takimi reklamami pod pozorem recenzji. Dopiero życie weryfikuje, czy sprzęt jest dobry.

No wiesz co powiem Ci, że trochę przegiąłeś :)

 

Gdyby nie to forum i Twoje ciągłe reklamowanie to Twój sklep dawno by nie istniał...



#1071 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 18 listopad 2021 - 15:15

Też przeginasz :P

mikroos nie oglądnął (zakładam, że wcale - co wynika z kontekstu jego wypowiedzi) filmu Shane i wrzucił komentarz wyssany z palca, bo założył (błędnie! Shane nawet jak dostaje badziewie, to uczciwie to zrecenzuje), że musi to być reklama. Mam nadzieję, że następnym razem przemyśli przed wyrażeniem swojej opinii, czy ma podstawę tą opinię wyrazić. Tu jak widać nie miał 🤦‍♂️


  • artho lubi to

Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#1072 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 18 listopad 2021 - 15:18

Gdyby nie to forum i Twoje ciągłe reklamowanie to Twój sklep dawno by nie istniał...

Kiepściutki strzał :) W życiu nie zapłaciłem ani złotówki ani jednej osobie, żeby dobrze o mnie lub o mojej firmie napisała. A mówiąc między nami, forum generuje dla mnie znikomy obrót.
 

widać, że nie oglądnąłeś rzeczonej "reklamy", która wcale reklamą nie jest. Nieładnie bez zobaczenia osądzać ☝ - oglądnij i zobaczysz, że wcale zachwycony nie był.

Zgadza się, nie obejrzałem. Nawet nie będę ukrywał, że zasugerowałem się słowami Artura, że

mam wrażenie, że sporo lepiej, chociaż już nie pamiętam zbyt dobrze testów 9100

...które teraz okazują się podwójnie śmieszne: nie dość, że ma być jakoby "lepiej", kiedy nie jest znany punkt odniesienia :D to w dodatku sam "test" okazuje się całkowicie sprzeczny z przedstawionym wnioskiem, że jest lepiej :D
 
 
Z powodów podanych powyżej unikam recenzji oraz "recenzji" i zachęcam ludzi do kontaktu z osobami, których wiarygodność potencjalny kupujący może ocenić samodzielnie.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#1073 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 18 listopad 2021 - 15:21

Zgadza się, nie obejrzałem. Z powodów podanych powyżej unikam recenzji oraz "recenzji" i zachęcam ludzi do kontaktu z osobami, których wiarygodność potencjalny kupujący może ocenić samodzielnie :)

 

Stąd właśnie GPLama jest wiarygodnym źródłem informacji i dlatego ocena jego materiału bazując na uprzedzeniach i stereotypach (recenzja = artykuł sponsorowany) była niewłaściwa ;)


  • Arked lubi to

Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#1074 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2827 postów

Napisano 18 listopad 2021 - 15:28

Też przeginasz :P

 

Akurat to nie było przegięcie tylko stwierdzenie faktu. Już tłumaczę: na forum odnośników do jego sklepu jest 1650 (circa jeden link dziennie przez 5 lat) i nie zdziwiłbym się, gdyby szosa.org była głównym linkującym do jego sklepu - oczywiście mógłby to potwierdzić, pewnie ma analytics-a uruchomionego. Ba, linki są rozrzucone dość sensownie pod pod kątem seo - kolejne pojawiają się regularnie aby roboty gugla podbijały regularnie sklep.

 

Jeżeli zaprzeczy, niech sam usunie wszystkie odniesienia do sklepu z forum i udowodni. Rozumiem, że po koleżeńsku jest tutaj takie przyzwolenie administracji na reklamy tego sklepu, ale bądźmy poważni - to są prawdziwe reklamy, a nie dość profesjonalne testy u GPLamy, zdecydowanie poważniejszy niż choćby opinie wielu sprzedawców w Polsce czy także wielu drobnych recenzentów, jakich w internecie jak i mediach jest dość wiele.

 

Ale nie ciągnijmy offtopu: jak mikros będzie chciał udowodnić, że brak prawdy w moim stwierdzeniu to skasuje wszystkie odniesienia i przedstawi dane sprzedażowe lub chociażby odbiorców, sesje itd..



#1075 tadzikpl

tadzikpl
  • Użytkownik
  • 861 postów

Napisano 18 listopad 2021 - 16:27

Wracajac do tematu pomiarow.. Testery topowe nie schodza ponizej Ultegry, tymczasem najdokladniejsze pomiary, jakie testowalem lub sprawdzalem zawsze byly na 105.

#1076 Yudo

Yudo
  • Użytkownik
  • 684 postów

Napisano 18 listopad 2021 - 16:37

[...]

Ale nie ciągnijmy offtopu: jak mikros będzie chciał udowodnić, że brak prawdy w moim stwierdzeniu to skasuje wszystkie odniesienia i przedstawi dane sprzedażowe lub chociażby odbiorców, sesje itd..

 

A ja podejrzewam, że jesteś zazdrosną konkurencją, którą zżera zazdrość jakie mikroos tu trzaska kokosy.

Jeśli będziesz chciał udowodnić, że jest inaczej to wrzuć tu swojego PITa za ostatni rok.

Co tam się będę szczypał. Za pięć lat.

 

Widzisz teraz jakie to od czapy?

 

Serio cieszę się, że nie zostałeś politykiem bo masz stanowczo zbyt dużą łatwość w mówieniu/pisaniu innym jak mają żyć.


  • Senninho, sirkozi i EmPe lubią to

#1077 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 18 listopad 2021 - 16:39

Arturo... Nie wiem skąd u ludzi tyle zawiści

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

#1078 Arked

Arked
  • Użytkownik
  • 910 postów

Napisano 18 listopad 2021 - 16:41

Komu wierzyć jeśli nie Lamie.


  • artho lubi to

#1079 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2827 postów

Napisano 18 listopad 2021 - 22:07

.



#1080 ogreczek

ogreczek
  • Użytkownik
  • 239 postów

Napisano 18 listopad 2021 - 22:16

Jestem jak najbardziej za. Bo się mocny offtop robi :)

 

 

PS: czy mógłbym poprosić administrację o wydzielenie do nowego wątku?

 





Dodaj odpowiedź