Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ztr Alpha 400 Black


11 odpowiedzi w tym temacie

#1 lechoo80

lechoo80
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 06:21

Witam.

Szukam lekkich szosowych kół do ramy alu. Obecne koła ważą około 2.1kg. Kopiąc neta znalazłem właśnie te koła:

 

https://lemonbike.eu...lpha-400-black/

 

Bardzo proszę o opinie na temat tych kół.Czy w ogóle warto? Czy może w tym przedziale cenowym warto brać coś innego? Koła raczej na płaskie tereny ale chciałbym w miarę uniwersalne.

 



#2 Ciachoorsky

Ciachoorsky
  • Użytkownik
  • 294 postów
  • SkądOpole

Napisano 07 listopad 2019 - 15:41

https://shop.dandyhorse.cc/neutron_sl



#3 newjunior

newjunior
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 12:18

A wysoki stozek vision trimax 45 Alu carbon, jednak cena już wyższa około 1900 zł
  • lechoo80 lubi to

#4 lechoo80

lechoo80
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 12:20

A wysoki stozek vision trimax 45 Alu carbon, jednak cena już wyższa około 1900 zł

Rozumiem ,że masz na sprzedaż? Bo widzę cena w sklepach około 3k.
  • lechoo80 lubi to

#5 dywyn

dywyn
  • Użytkownik
  • 703 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 15:05

Dandyhorse bym odpuścił. Oni koła ze swojego sklepu składają na zamówienie - oznacza to, że tych kół nie można zwrócić.

Posiadałem koła na obręczach ZTR Alpha 340/400 i ponownie bym ich nie kupił. Raczej mało wytrzymałe i szybko się rozcentrowywały. Po rocznym użytkowaniu tych obręczy postawiłem na tańsze DT Swiss 460 i jestem zadowolony.



#6 Ciachoorsky

Ciachoorsky
  • Użytkownik
  • 294 postów
  • SkądOpole

Napisano 08 listopad 2019 - 15:06

Dandyhorse bym odpuścił. Oni koła ze swojego sklepu składają na zamówienie - oznacza to, że tych kół nie można zwrócić.

Posiadałem koła na obręczach ZTR Alpha 340/400 i ponownie bym ich nie kupił. Raczej mało wytrzymałe i szybko się rozcentrowywały. Po rocznym użytkowaniu tych obręczy postawiłem na tańsze DT Swiss 460 i jestem zadowolony.

Przecież na Dandiego obowiązuje tradycyjna, dwuletnia gwarancja. Co to za argument że są składane na zamówienie? W moim przypadku to w 100% plus, zwłaszcza że sam jestem posiadaczem ich produktu - domnieniam że w odróżnieniu do Ciebie.



#7 dywyn

dywyn
  • Użytkownik
  • 703 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 15:10

Produktu składanego na zamówienie nie możesz zwrócić i tyle i aż tyle. Nie wiem jaki związek ma z tym gwarancja...



#8 Ciachoorsky

Ciachoorsky
  • Użytkownik
  • 294 postów
  • SkądOpole

Napisano 08 listopad 2019 - 15:18

Produktu składanego na zamówienie nie możesz zwrócić i tyle i aż tyle. Nie wiem jaki związek ma z tym gwarancja...

nie rozumiem po co ma ten produkt zwracać. Koła obowiązuje normalna, dwuletnia gwarancja oferowana przez Dandy, na jej podstawie w przypadku wady rozpatrywane jest tradycyjne postępowanie gwarancyjne.
Czy chodzi Ci o to, że kolega może dostać karton, wypakować koła i jak uzna że mu się nie podobają to je zwrócić? 

To że każdy komplet jest indywidualnie składany z użyciem naprawdę najlepszych maszyn (byłem na miejscu, widziałem), a nie są produktem seryjnym uważasz za podstawową wadę na podstawie której należy te koła odrzucić? 

Jako użytkownik produktu tej marki mogę je natomiast w 100% polecić bo to pierwszy komplet który zdarzyło mi się mieć który po przejechaniu pierwszego tysiąca kilometrów nie wymagał absolutnie żadnego centrowania, w porównaniu do innych marek które uważają za zupełnie normalne, to że nowe koła po pierwszych kilometrach się rozcentrowują.



#9 dywyn

dywyn
  • Użytkownik
  • 703 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 15:20

Kolega kupił koła Dandy. Nie spodobały mu się wizualnie więc chciał je zwrócić. Okazało się, że nie można, bo to produkt składany na zamówienie. Tyle i AŻ tyle. Po fakcie sprawdzaliśmy jak to wygląda u konkurencji: Vinci, Evanlite, Daveo i kilku innych - okazało się, że można zwracać.



#10 Ciachoorsky

Ciachoorsky
  • Użytkownik
  • 294 postów
  • SkądOpole

Napisano 08 listopad 2019 - 15:22

Kolega kupił koła Dandy. Nie spodobały mu się wizualnie więc chciał je zwrócić. Okazało się, że nie można, bo to produkt składany na zamówienie. Tyle i AŻ tyle. Po fakcie sprawdzaliśmy jak to wygląda u konkurencji: Vinci, Evanlite, Daveo i kilku innych - okazało się, że można zwracać.

Naprawdę świetny argument - zwracam w 100% honor. Koła Dandiego nie nadają się absolutnie do niczego :)



#11 newjunior

newjunior
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 19:03

W niemieckim sklepie internetowym bike24 są koła vision 45 Alu carbon za około 430 euro

#12 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3126 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 20:26

Z kołami Dandy Horse miałem fatalne doświadczenia. Fakt, że było to w roku 2015 i nie twierdzę, że od tego czasu nie nauczyli się składać kół poprawnie.


  • ssnowak lubi to



Dodaj odpowiedź