Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cannondale Synapse 105 Disc Czy Fuji Sportif 1.3 Disc


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 gustavomota

gustavomota
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 01 grudzień 2019 - 11:05

Witam

stoję przed dylematem , który z rowerów polecilibyście ?

Ogólnie podoba mi się Fuji 2019 który kupiłbym nowy,ale trochę się obawiam hamulców w nim - hybrydowych TRP HY/RD disc i z tego co mi wiadomo będzie raczej cięższy od Synapse.

Natomiast Cannondale 2019 byłby używany i troszkę krótka wydaję mi sie w nim rura podsiodłowa, aczkolwiek na temat tego rowera czytałem wiele pozytywnych opinii ,a o Fuji wiele tematów nie ma .Dodam ,że mam około 177cm wzrostu i celuję w rozmiar 54 ,trasy jakie mnie interesują to dystanse do 200km oraz chciałbym rowera tego używać z trenażerem w okresie jesień /zima ,będzie to drugi rower ,podstawa to mtb

Proszę bardzo o jakieś sugestie



#2 Severian

Severian
  • Użytkownik
  • 148 postów

Napisano 01 grudzień 2019 - 11:43

Zaraz,amelinowy  Synapse nie jest przypadkiem na mechanicznych tarczówkach ? To już wolałbym tego Fuji.Masz nówkę i fakt ,że z dziwacznymi jak dla mnie hamulcami.Pamiętam takie wynalazki z mtb sprzed 20 lat :) Poza tym oba rowery są do siebie bardzo podobne-producenci oszczędzali gdzie sie dało i np: tylne koła są na zwykła szpilkę.Na fuji pozycja ciut bardziej wyprostowana co niekoniecznie musi być zaletą.Generalnie ja stawiam na Fuji-co nowe to jednak nowe.



#3 gustavomota

gustavomota
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 01 grudzień 2019 - 13:03

Tak synapse ma mechaniki ale dla mnie to nie wada, Synapse miałbym za 3600zl a Fuji za 4500zł, za tą różnice plus dopłata mógłbym koła sensowne kupić też do synapsa, z tego co widzę mało kto na Sportif śmiga.

#4 admsk

admsk
  • Użytkownik
  • 383 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 12:14

Weź lepszą ramę, resztę można później zmienić.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

#5 gustavomota

gustavomota
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 03 grudzień 2019 - 16:54

Fuji sportif kupiony, zobaczymy co z tego będzie. Dzięki za sugestie.



Dodaj odpowiedź