Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rower Na Maratony Do 15 Tysiecy


61 odpowiedzi w tym temacie

#1 Artur xyz

Artur xyz
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 13 styczeń 2020 - 19:54

Witam serdecznie. Planuje w tym roku jesli pogoda dopisze odbyć sporo wycieczek o duzej dlugosci i intensywnosci. Mysle ze od 100-1500 km do gornej granicy jeszcze nie ma. 300 moze 400. Szukam roweru w sensownej cenie na dobrych częściach. Wygodny, lekki, szybki, niezawodny. Podroze po szosie to będą. Mozecie mi polecić cos dobrego. Pozdrawiam Artur.

#2 tadzikpl

tadzikpl
  • Użytkownik
  • 861 postów

Napisano 13 styczeń 2020 - 20:03

Bikepacking będzie, czy nie?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

#3 Artur xyz

Artur xyz
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 13 styczeń 2020 - 20:46

Raczej nie. Moze jedna srednia torba. Nie planuje spac w terenie.

#4 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 13 styczeń 2020 - 23:27

Spec Roubaix

 

Canyon Endurace 

 

Szczególnie Canyona można mieć za te pieniądze już z wysokiej półki - Ultegra Di2 i tarczowe hamulce. Szedłbym w to w ciemno. I ładnie wygląda. 



#5 Artur xyz

Artur xyz
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 14 styczeń 2020 - 17:59

Speca ? Klepie dla niego ramy i czesci merida. A canyon ma skandaliczną obsługę klienta. To ze nie została uznana moja reklamacja to nic. Widac rower ma służyć do patrzenia a nie jeżdżenia. Ale glupie i chamskie odzywki faceta z obsługi dodają pewności by drugi raz w tej esesmańskiej i nazistowskiej firmie nie zostawic ani marki.

#6 Damios

Damios
  • Użytkownik
  • 163 postów

Napisano 14 styczeń 2020 - 18:17

To może inaczej - po za budżetem napisz z jakich marek można coś w ogóle proponować..

Bielsko-Biała Cycling


#7 Artur xyz

Artur xyz
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 14 styczeń 2020 - 19:14

Marka nie ma znaczenia. Nie chcę Canyona jak pisale wyzej. Nie mam zadnej upatrzonen marki. Chce mieć dobry, sprawny rower, w sensownej konfiguracji.

#8 tadzikpl

tadzikpl
  • Użytkownik
  • 861 postów

Napisano 14 styczeń 2020 - 19:21

To jakaś prowokacja jest gównoburzy. Admin, może zbanować by ten wątek?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  • Born Ready lubi to

#9 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 14 styczeń 2020 - 19:32

Czemu prowokacja? Może został tak potraktowany i ma uprzedzenie.

Do autora: kup rower zgodny z twoją ideologią, poglądami politycznym i najlepszy na który cię stać :D



#10 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 14 styczeń 2020 - 20:01

Speca ? Klepie dla niego ramy i czesci merida. A canyon ma skandaliczną obsługę klienta. To ze nie została uznana moja reklamacja to nic. Widac rower ma służyć do patrzenia a nie jeżdżenia. Ale glupie i chamskie odzywki faceta z obsługi dodają pewności by drugi raz w tej esesmańskiej i nazistowskiej firmie nie zostawic ani marki.

Typie, albo grzecznie albo wcale. 

 

Napisałeś tyle co nic i szukałeś opcji, rzuciłem ciekawe propozycje (rama Speca, osprzęt w Canyonie), a sam nie napisałeś żadnych wymagań, po czym wyprułeś jak ktoś chciał pomóc. Z takim nastawieniem odpalaj google i powodzenia, wg własnych przekonań.

 

Wywalcie temat tego trolla. 


  • piotrkol i Artur xyz lubią to

#11 tobo

tobo
  • Użytkownik
  • 3724 postów

Napisano 14 styczeń 2020 - 21:03

Speca ? Klepie dla niego ramy i czesci merida. A canyon ma skandaliczną obsługę klienta. To ze nie została uznana moja reklamacja to nic. Widac rower ma służyć do patrzenia a nie jeżdżenia. Ale glupie i chamskie odzywki faceta z obsługi dodają pewności by drugi raz w tej esesmańskiej i nazistowskiej firmie nie zostawic ani marki.

Marek to nie zostawiasz już ładnych parę lat.
Doczytaj kim byli SS-mani. Wiedza nie boli, a przynajmniej nie będziesz wyglądał na ignoranta. Podobnie nazizm.
Szukasz roweru na długie dystanse, Roubaix jest jednym z faworytów w tej kategorii. A to że robi dla nich Merida nie wpływa na właściwości jezdne.
  • piotrkol lubi to

#12 Artur xyz

Artur xyz
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 15 styczeń 2020 - 16:30

Typie? Nie przeszliśmy na Ty. Trollem to jestes Ty. Mozecie mnie usunąć z tego smiesznego forum od 7 boleści.

#13 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 15 styczeń 2020 - 17:17

Proszę poczekać na premierę nowego modelu ROSE GF. Konstruktor trąbi, że jest piękny, ale zdjęć mi jeszcze nie pokazał  :). Premiera zaplanowana jest na najbliższe tygodnie.  


  • RoadBikeRider lubi to

#14 tobo

tobo
  • Użytkownik
  • 3724 postów

Napisano 15 styczeń 2020 - 18:41

Typie? Nie przeszliśmy na Ty. Trollem to jestes Ty. Mozecie mnie usunąć z tego smiesznego forum od 7 boleści.


Fakt , to nie miejsce dla Ciebie.
  • Robert74 lubi to

#15 Gosc_Nikt Ważny_*

Gosc_Nikt Ważny_*
  • Gość

Napisano 15 styczeń 2020 - 18:43

Fakt , to nie miejsce dla Ciebie.

 

A na jakiej podstawie to oceniasz?



#16 tobo

tobo
  • Użytkownik
  • 3724 postów

Napisano 15 styczeń 2020 - 18:51

Ze względu na nazistowskie i esesmańskie fobie.

#17 tadzikpl

tadzikpl
  • Użytkownik
  • 861 postów

Napisano 15 styczeń 2020 - 22:50

Godwin's law? (choć może nie wprost).

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

#18 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 16 styczeń 2020 - 11:46

Nie, nawet nie wprost. Chociaż może od miejsca z fobią. Ale to akurat nie autor tematu wrzucił.

Zmieniłem zdanie - jednak jest, choć faktycznie nie w stosunku do dyskutanta (w sensie użycia pozamerytorycznego argumentu osobistego), a do niemieckiego producenta rowerów, który nieładnie go obsłużył ;)

 

Czepiacie się i tyle. Widocznie naciął się na Canyona i tyle. Z rozgoryczenia dorzucił "nazistów i faszystów" co faktycznie jest nie na miejscu (i to nie fobie nazistowsko-faszystowskie, a canyonowskie), ale żeby wyzywać go od typów i trolli? I odmawiać miejsca na forum? Nieładnie. 


Użytkownik Prozor edytował ten post 16 styczeń 2020 - 11:52

  • EmPe lubi to

Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#19 tobo

tobo
  • Użytkownik
  • 3724 postów

Napisano 16 styczeń 2020 - 11:58

Nie odmawiam. Zwyczajnie wspieram czyjeś postanowienie :)
Wg mnie rozmawiając można powiedzieć dużo, czasem za dużo ale słowo pisane zdecydowanie uwalnia od nadgorliwości.
Znam osoby które dotknęło niemieckie piętno ale nie żywią nienawiści czy nawet niechęci. Więc ktoś kto jedynie poczytał o tym zdecydowanie może nie być tak jadowity.

#20 piotrkol

piotrkol
  • Użytkownik
  • 1989 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 16 styczeń 2020 - 12:21

Trochę jednak przesadzona reakcja. Zapytał o propozycje bez podania jakichkolwiek innych informacji, a na sugestie Speca i Canyona wyjechał z grubej rury od esesmanów i nazistów, potem nazwał to forum śmiesznym i "od 7 boleści" co mnie jako stałego bywalca uraziło.

Born Ready chciał pomóc, a bez powodu mu się oberwało więc w pełni rozumiem jego ostrą reakcję.

 

Wystarczyło odpisać: "hej, dzięki za propozycje, ale mam złe doświadczenia z marką x, z kolei w moim przekonaniu marka y bierze ramy z marki z, więc tych dwóch nie biorę pod uwagę, mogłem oczywiście wspomnieć o tym wcześniej ale po co więc przepraszam" 

 

Nastawienie kiepskie i niepotrzebne wprowadzanie negatywnych emocji. Użytkownicy forum, szczególnie nowi, szukający pomocy powinni zachować jakieś resztki kultury i dobrego wychowania, a nie wyjeżdżać do próbujących pomóc ludzi jak do swoich koleżków z pod bloku.



53608702113_1697d8a0bf_o.png 53650540372_5d02396ecc_o.png 41936344895_5d8a499da7_o.png 50927423167_21cc9455fd_o.png 51000815092_a2fafceb67_o.png 49380949278_d7c6896025_o.png




Dodaj odpowiedź