Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie Kupić Wkładkę Do Spodenek?


16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wszechstronny

Wszechstronny
  • Użytkownik
  • 222 postów

Napisano 02 luty 2020 - 14:02

Czy da się gdzieś kupić wkładkę DrPad DOC 74 3D?
Mam długie spodnie zimowe, których wkładka jest niezbyt dobrej jakości ale same spodnie całkiem fajne. 
Gdyby dało się kupić gdzieś taką wkładkę to można by wszyć zamiast obecnej.



#2 HarveyDent

HarveyDent
  • Użytkownik
  • 1105 postów
  • Skądwe mnie tyle piękna

Napisano 03 luty 2020 - 15:02

Najłatwiej jedną sztukę to chyba w szwalniach które szyją ciuchy kolarskie. Może któraś sprzeda nie doliczając miliona monet prowizji


To jest Forum Fanatyków
marvelo
 
Focus Izalco Race - rower nieelektryczny : Di2, Favero Assioma Duo, Garmin Edge 530, Varia RTL515, ION 200 RT

#3 Bodek10

Bodek10
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądPolska

Napisano 03 luty 2020 - 16:55

Na pewno są na Aliexpres ale jak z jakością to nie pomogę bo nie kupowałem.



#4 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1141 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 05 luty 2020 - 09:30

Na pewno są na Aliexpres ale jak z jakością to nie pomogę bo nie kupowałem.

 

 

Link? Ja nigdy nie widziałem.



#5 Bodek10

Bodek10
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądPolska

Napisano 05 luty 2020 - 16:08

Proszę

 

https://pl.aliexpres...rchweb201603_53



#6 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 05 luty 2020 - 17:10

Może najlepiej wysłać spodnie,żeby wszyli wkładkę. Chyba Raso i Martombike stosują wkładki Dr Pad. Z wyglądu jak ten podany model. Może też w Ataksport zapytać? Bo wiem, że mają dużo rodzajów wkładek w ofercie, szyjąc ciuchy na zamówienie.

Szukając na szybko; tutaj pytałeś? https://mettobike.pl...dy-do-spodenek/



#7 HarveyDent

HarveyDent
  • Użytkownik
  • 1105 postów
  • Skądwe mnie tyle piękna

Napisano 05 luty 2020 - 17:12

Panie to wkładka DrPad miała być :D


To jest Forum Fanatyków
marvelo
 
Focus Izalco Race - rower nieelektryczny : Di2, Favero Assioma Duo, Garmin Edge 530, Varia RTL515, ION 200 RT

#8 Bodek10

Bodek10
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądPolska

Napisano 05 luty 2020 - 17:17

O to sory nie dotyczytałem :)



#9 Wszechstronny

Wszechstronny
  • Użytkownik
  • 222 postów

Napisano 05 luty 2020 - 17:50

DrPad w miarę są chwalone dlatego uznałem, że będą to w miarę dobre wkładki, czytałem też dość dobre opinie o wkładkach Elastic Interface, ale niewiele o nich wiem.

W spodenkach Vitesse mam wkładkę z dodatkami żelowymi, całkiem mi się na nich dobrze jeździ, sądzę że ich odpowiednikiem jest 
DrPad DOC 74 3D. 

Jeśli chodzi o te wkładki Chińskie to jakoś nie mam przekonania. A jak już mam oddawać do wszycia  znajomej krawcowej co jest to w stanie zrobić to wolałbym już wszywać coś sprawdzonego.



#10 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 05 luty 2020 - 19:39

DrPad mają inny kształt niż Vitesse. Są węższe w okolicy kości kulszowych i mi nie pasują, tzn. kości wypadają już na granicy wkładki, musiałem prosić o przeszycie, tak aby szersza część była niżej i bardziej z przodu. Ze zdjęć wynika, że mam ten model DOC 74. Vitesse w spodenkach Ultimate też mi pasują :)

Elastic Interface jak dla mnie rewelacyjne. Mam w spodenkach Mimo z Mikesport. Nie wiem jaki to model, przypuszczam, że jakiś niski-tani, ale ponieważ mi podeszła ta wkładka, postanowiłem teraz wypróbować ten model z forumowego zamówienia Raso, który podobno stosuje też Przemek Zawada w swoich spodenkach za grubą kasę ;) Podobno to najwyższy model wkładki Elastic Interface, zobaczymy :D



#11 Wszechstronny

Wszechstronny
  • Użytkownik
  • 222 postów

Napisano 08 luty 2020 - 17:03

Poszperałem, faktycznie  Elastic Interface wygląda interesująco.
Kurde nie mogę przetrawić faktu, że nie mam trochę więcej par spodenek od Vitesse. Bardzo wygodnie mi się w nich jeździ.



#12 HarveyDent

HarveyDent
  • Użytkownik
  • 1105 postów
  • Skądwe mnie tyle piękna

Napisano 08 luty 2020 - 19:19

Mam tą wkładkę w spodenkach Eroe  Dokładnie Elastic Interface: Endurance Anatomic Road Men i moja dupa ją kocha, ale nie mam porównania do DrPada. W grupowym zamówieniu od Raso też zamówiłem Elastica, choć są na tym forum ludzie którzy tak średnio podchodzi. Co dupa to inny obyczaj :) 


  • beskidbike lubi to
To jest Forum Fanatyków
marvelo
 
Focus Izalco Race - rower nieelektryczny : Di2, Favero Assioma Duo, Garmin Edge 530, Varia RTL515, ION 200 RT

#13 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 2570 postów

Napisano 08 luty 2020 - 19:24

No ja mam Ereo z tą co piszesz i tak mnie boli tyłek po 1,5-2 h, że to jest nieporozumienie. A w Martomach mam DrPad i robiłem w nich na luzie po 8 h w siodle i póki co nie widzę dla siebie lepszej wkładki. Korci mnie jeszcze Progetto X2 Air w Castelli, ale żyła trochę jestem 😆



#14 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 09 luty 2020 - 09:35

No ja mam Ereo z tą co piszesz i tak mnie boli tyłek po 1,5-2 h, że to jest nieporozumienie. A w Martomach mam DrPad i robiłem w nich na luzie po 8 h w siodle i póki co nie widzę dla siebie lepszej wkładki. Korci mnie jeszcze Progetto X2 Air w Castelli, ale żyła trochę jestem 😆

Jak dobrze poszukasz, to nie będą droższe od Eroe ;)



#15 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 2570 postów

Napisano 09 luty 2020 - 13:05

Na Merylin Cycles najczęściej szukam promek z Castelli, ale z tą wkładką nie udało mi się trafić. Coś polecisz?

#16 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3143 postów

Napisano 09 luty 2020 - 13:35

Jeśli nosisz rozmiar L, podoba się model Endurance 2 to sugeruję zajrzeć do "Sprzedam".

#17 4gotten

4gotten
  • Użytkownik
  • 1033 postów
  • SkądStargard

Napisano 09 luty 2020 - 13:48

No ja mam Ereo z tą co piszesz i tak mnie boli tyłek po 1,5-2 h, że to jest nieporozumienie. A w Martomach mam DrPad i robiłem w nich na luzie po 8 h w siodle i póki co nie widzę dla siebie lepszej wkładki. Korci mnie jeszcze Progetto X2 Air w Castelli, ale żyła trochę jestem 😆

Też jeżdżę od zeszłego sezonu w Eroe, ale rezerwuję je tylko na dłuższe jazdy. Nic mnie nie boli nawet po 500 kilometrach. Jak wiadomo, zależy to też od użytego siodełka, pozycji na rowerze, zahartowania tyłka itd., ale dowodzi, że sprawa doboru spodenek to bardzo indywidualna kwestia. 


  • beskidbike lubi to



Dodaj odpowiedź