Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasz Kolega Jarek-Lt Po Ośmiu Latach Walki Potrzebuje Pomocy


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jarek-LT

Jarek-LT
  • Użytkownik
  • 413 postów
  • SkądKolberg

Napisano 19 marzec 2020 - 16:34

 
 Wasz kolega Jarek z LUXTECH-a w ogromnej potrzebie pomocy.
Pewnie nie jednemu z Was pomógł reanimować ramę po dzwonie.
Dzisiaj ON oczekuje na pomoc.
Pamiętaj, że życie pisze różne scenariusze, kiedyś TY możesz znależć się w takiej sytuacji.
RAK to choroba XXI wieku - nie wybiera jak przejściowa epidemia koronawirus.
 
JAREK od ośmiu lat choruje na nowotwór złośliwy czerniaka. Za nim już trzy wznowy choroby gdzie ostatni przerzut rok temu zaatakował główne narządy jak oskrzela, płuca, żołądek, wątrobę i kości, na oskrzelach ogromne guzy 6,5cm nieoperacyjne. ''W obecnym czasie jestem po najsilniejszej chemii jaka istnieje na czerniaka YERVOY - wyniszczając mój organizm do cna. Jeden wlew 90tys.zł.  Ponad tydzień leżałem w symptomie ''agonii''. Wszystkie pieniądze pochłania ciągła walka z chorobą, opłaty prywatnych lekarzy i badań, wykup leków, ciągłe wyjazdy do klinik. Mimo, że ''pozostali'' znajomi i lekarze twierdzą że wyglądam dobrze to jestem w środku wrakiem człowieka zaatakowanym przez nowotwór,  który walczy o każdy następny dzień życia - NIE PODDAJĄC SIĘ.
Dlatego jeśli nic nie kupujesz ode mnie - proszę Cię o dorzucenie swojej cegiełki jako wpłaty na moje konto - jakiejkolwiek sumy pieniędzy. W tym momencie wysprzedaje już wszystkie swoje środki ruchome które powiedzmy są zbyteczne - pozostał jeszcze DOM.  Po wlewach chemii YERVOY długość życia pacjenta szacuje się na półtora roku do dwóch lat. ''Żyć z wyrokiem  w świadomości'' nie wiedząc czy obudzisz się następnego dnia - najgorszemu wrogowi nie życzę.
 ALE pamiętaj, że życie pisze różne scenariusze, kiedyś TY możesz potrzebować pomocy.
Dlatego myślę, że pochylisz się nad wołaniem, z góry dziękując za dobry gest, za dobre serce.
 
Henryk Jarosław Sienkiewicz
78-120 Gościno
mBank -12 1140 2004 0000 3102 4647 7389
  '' Walka o JUTRO''
 
 
 
 
 
 


#2 Yudo

Yudo
  • Użytkownik
  • 684 postów

Napisano 23 marzec 2020 - 11:35

Panie i Panowie.

 
To człowiek "stąd". Właściciel firmy luxtech. Był na forum odkąd pamiętam a zaglądam tu sporadycznie od ponad 10-ciu lat. 
Niesamowite, że jeszcze się trzyma i walczy.
 
 
Nim zakupisz kolejne koła za kilka kafli lub kolejną koszulkę za cztery paki z wzorem modnym w tym roku zastanów się czy nie lepiej wspomóc Jarka choćby jakąś częścią tej kwoty.
 
Nie chodzi mi o rozpętanie gównoburzy (już kiedyś była - pewnie można znaleźć). Możesz pomóc - pomóż. Nie możesz albo nie chcesz - nie komentuj.
 
(nie jestem Jarkiem ani znajomym Jarka, nigdy nie widziałem go na żywo, konto "dzisiejsze" bo nie pamiętam namiarów na swoje stare  - od kilku lat tylko czytam).

  • astronom lubi to

#3 astronom

astronom
  • Użytkownik
  • 1366 postów
  • SkądBurzyn

Napisano 23 marzec 2020 - 14:37

 

Panie i Panowie.

 
...
 
(nie jestem Jarkiem ani znajomym Jarka, nigdy nie widziałem go na żywo, konto "dzisiejsze" bo nie pamiętam namiarów na swoje stare  - od kilku lat tylko czytam).

 

 

Popieram. Ja też znajomym nie jestem. Akurat jestem wypluty z pieniędzy i aktualnie nie starcza mi na rachunki. Więc nie pomogę. Ale mocno zachęcam innych.


www.youtube.com/user/AstronomzBurzyna

 

"Myślę też, że podatek paliwowy powinien być też od rowerów pobierany. Bo jak jedziesz rowerem, to nie jedziesz autem. A jakbyś jechał autem, to byś go zapłacił, czyli oszukujesz państwo nie jadąc autem. Czyli ergo powinieneś płacić na rowerze ekwiwalent mediany spalanego paliwa na 100km po cenach PKN Orlen..."




Dodaj odpowiedź