Skocz do zawartości


Zdjęcie

Luźne Spodenki


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Daniel131

Daniel131
  • Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 16:23

Witam
Proszę o poradę w wyborze luźnych spodenek na lato. Jeździ ktoś w luźnych spodenkach założonych na standardowe spodenki z wkładką? Często szoske prócz treningów wykorzystuję na dojazd przykładowo do znajomych lub do różnych miejsc publicznych. Nie czuję się zbytnio komfortowo w takich sytuacjach w standardowych spodenkach rowerowych z wkładką ze względu na typowo sportowy wygląd. Chciałbym kupić jakieś fajne spodenki które będą standardowo luźne jak to zwykłe spodenki i chciałbym je ubierać na dedykowane spodenki z wkładką. Proszę o jakieś ciekawe modele bardziej doświadczonych ode mnie szosowców :) Od razu mówię, że bielizna z wkładką odpada bo już testowałem i słabo się sprawdza. Bielizna lubi się "przemieszczać" i wkładka nie spełnia swojej roli a wręcz przeszkadza. Z góry dziękuję wszystkim za poradę.

#2 Paput

Paput
  • Użytkownik
  • 594 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 24 marzec 2020 - 16:45

Kumpel jeździ do pracy w bojówkach, które wyglądają na "cywilne" z wpiętymi pod spód spodenkami z lycry i z wkładką od Endury. Modelu nie pamiętam, ale chyba te wewnętrzne dedykowane musiał dokupić. Wygląda to zupełnie normalne, jak zwykłe spodenki. Widziałem też kiedyś taki wynalazek w Decathlonie, tylko jakoś dziwnie tanie były, więc zakładam, że jakiś podstawy model.



#3 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3126 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 17:10

Na przykład Endura Hummvee.



#4 4gotten

4gotten
  • Użytkownik
  • 1033 postów
  • SkądStargard

Napisano 25 marzec 2020 - 19:08

Myślę, że każde trekingowe spodenki będą dobre. Osobiście używam jakiegoś modelu firmy North Face, ale każde inne będą odpowiednie. Lepiej, żeby były z miarę cienkiego materiału. Czasem dojeżdżam do pracy lub jeżdżę na rodzinne przejażdżki w takich szortach mając pod spodem ubrane spodenki kolarskie na szelkach.



#5 Daniel131

Daniel131
  • Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 25 marzec 2020 - 22:31

Okej, dzięki wszystkim za odpowiedź :) Rozglądnę się po sklepach za czymś ciekawym



Dodaj odpowiedź