Skocz do zawartości


Tkanina


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_ola8080_*

Gosc_ola8080_*
  • Gość

Napisano 26 marzec 2020 - 00:45

Witam

 

Kilka lat temu nauczyłam się szyć i od tego czasu zawsze szyje sobie i córce  sukienki i spódniczkę. Zawszy zaopatrywałam się w materiały w jednej z hurtowni w Aleksandrowie. Niestety właśnie się dowiedziałam że została ona  zamknięta do odwołania , a że teraz jestem z dziećmi  w domu to mam sporo czasu żeby się tym teraz zająć. Poszperałam trochę w necie i natknęłam się na xxxxxx gdzie mają mnóstwo tkanin tylko że tam też nikt  nie odbiera. Czy ktoś wie czy oni pracują?


Użytkownik Prozor edytował ten post 26 marzec 2020 - 16:48
Usunięte odnośniki reklamowe


#2 tobo

tobo
  • Użytkownik
  • 3724 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 08:18

Witam

Kilka lat temu nauczyłam się szyć i od tego czasu zawsze szyje sobie i córce sukienki i spódniczkę. Zawszy zaopatrywałam się w materiały w jednej z hurtowni w Aleksandrowie. Niestety właśnie się dowiedziałam że została ona zamknięta do odwołania , a że teraz jestem z dziećmi w domu to mam sporo czasu żeby się tym teraz zająć. Poszperałam trochę w necie i natknęłam się na xxxxxxxxxxxxx gdzie mają mnóstwo tkanin tylko że tam też nikt nie odbiera. Czy ktoś wie czy oni pracują?


Może uszyj sobie zimny kompres i przyłóż na głowę? Jak odzyskasz przytomność sprawdź na jakim forum się produkujesz.
Podpowiem gdzie jeszcze możesz znaleźć klientów. Forum mrożonki.pl pazerność.com i glupota.omg.


Użytkownik Prozor edytował ten post 26 marzec 2020 - 16:47
Usunięcie liku rekalmowego

  • Ciachoorsky lubi to

#3 mareq

mareq
  • Użytkownik
  • 232 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 26 marzec 2020 - 08:44

Wypada jeszcze zmienić imię na Janusz. :)



#4 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8584 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 26 marzec 2020 - 16:49

Po co karmicie trolla reklamowego? Zamykam i banuję autora.


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect