Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plecak Na Ciuchy I Kask

plecak

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1144 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 23 kwiecień 2020 - 10:11

Hej,

 

poszukuję jakiegoś plecaka, w który będę mógł spakować swoje ciuchy rowerowe jadąc np. do rodziców :)

 

Co ma się zmieścić?

 

Kurtka, spodenki, koszulka, okulary, elektronika (licznik, pas tętna, światełka), kask i jakieś drobne rzeczy rowerowe.

 

Zazwyczaj pakuję to w zwykłą torbę sportową, ale kask mi zawsze wystaje i nie jestem w stanie spakować swoich "normalnych ciuchów", a może ktoś widział taki fajny plecak, że i kask ma swoje miejsce.

 

Pzdr ;)



#2 alterego

alterego
  • Użytkownik
  • 1224 postów

Napisano 23 kwiecień 2020 - 11:25

Deuter Race Exp Air - powinien wszystkie potrzeby spełnić.

Mam od paru lat. Mimo, że typowo rowerowy, to i do trekkingu po górach się nadaje bardzo dobrze. ;)
Bardzo duzo widzę w nim zalet, ale największa jak dla mnie to odseparowanie pleców od plecaka. ;)
  • artho i dmxzor lubią to

#3 JHartman

JHartman
  • Użytkownik
  • 383 postów
  • SkądWarszaw

Napisano 23 kwiecień 2020 - 18:31

Plus +1 na Deutera. Ma kilka fajnych bajerów, używam na szosę i górala:
- na szosę - nie do jeżdżenia tylko, żeby się spakować. Wrzucam dżinsy do przebrania, bluzę, koszulkę, ręcznik, buty, banana albo dwa, żele, okulary i jakieś drobiazgi (portfel, rękawiczki itd). Dwie butle picia idą do siatek po bokach. Kask na zewnątrz, trzymany siatką (która można schować do kieszonki, kiedy nie używana).
- na wyjazdy góralowe / grawelowe - mam go na plecach, w środku bukłak z rurką i rzeczy na wyjazd (jedzenie, portfel, itd). Plecy się nie pocą bo całość trzymana siatką kilka cm od powiezchni pleców. Jak pada można wyciągnąć osłonkę w kolorze oczojebnym.

Do tego w modelu Exp zamek do zrobienia go większym albo mniejszym.

Pozdrawiam,
Jarek

#4 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 2204 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 kwiecień 2020 - 19:11

Wiele lat jeździłem z deuterem, ostatnio kupiłem osprey-a i uważam że jest bardziej dopracowany.


Nasze zakupy
https://r.tapatalk.c...link_source=app

#5 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 kwiecień 2020 - 20:09

od 1.5 roku jeżdżę z Kellys Explorer, 20L, 550g (zależało mi na wadze), ale nie mogę polecić, bo jeden i drugi exemplarz jaki miałem popruły się - uchwyt górny odpruty, i prawa szelka do połowy :( znów musze reklamowac, a dają niby 24msce gwar, a plecak nie wytrzymuje kwartału





Dodaj odpowiedź